забравих да сменя памперса почти 12ч.

  • 2 825
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
здравейте мами, много съм притеснена. Вчера вечерта съм забравила да сменя памперса на 3 месечната ми дъщеря (а мислях, че съм го направила). Преди малко установих колко и тежи памперса и как и е влажна кожата на дупето и веднага ми светна какво е станало  Shocked  #Crazy В момента съм много притеснена да не и е изстинало кръстчето. Моля, дайте съвет, какво да правя и как да разбера, ако съм я простудила... Cry..чувствам се ужасно, защото тя снощи плака и аз през цялото време мислех, че е стомахчето, а тя може и заради дикомфорта да е плакала... ooooh! ooooh! ooooh!...

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 04:18 от bgfifi

# 1
  • София
  • Мнения: 39 842
Съмнявам се бебето настине или да изстине кръста от това, че сте забравили да смените памперса.
А може и да сте го сменили, просто бебето да е пишкало повече.
Аз през нощта рядко съм сменяла памперси, и то основно ако бебето се е наакало.

# 2
  • Мнения: 231
На коя марка е памперса? Ако ползуваш на ЛИБЕРО даже и да пропуснеш 1 смяна няма да разбереш .Те са много качественни. Не искам да им правя реклама, но всеки иска ной-дорото за детето си. Нали?!

# 3
  • Мнения: 103
...марката Памперс ползвам...размер 2 в момента

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не се притеснявай, нищо няма да й стане  Simple Smile Аз на 2-3 месец спрях да сменявам памперс нощем, освен ако не е наакан, разбира се. Не сме имали проблеми.
И в момента нощния памперс не го сменявам около 11-12 часа, просто детето спи и няма сила на света, която да ме накара да го разбутам за да го преобуя  Grinning
Не вярвам да е плакала заради памперса, урината не пречи толкова колкото акото.
От Либеро пък аз не съм доволна, много са ми дебели.

# 5
  • Мнения: 1 424
Не се притеснявай. Аз горе-долу на тази възраст спрях да сменявам на малкия нощния памперс....сега също не го сменявам, ако няма нещо инцидентно, разбира се. Peace Ако си я простудила ще разбереш, но не ми се вярва да е станало това. Wink

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Това ми беше редовен номер, не се притеснявай.Няма как да настине, нали е спала с дреха и одеяла.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
 GrinningНищо й няма, не се притеснявай...

# 8
  • Мнения: 453
На бебчо нощем сменям само, ако се наака.
На бати сменях на 2ч и нощем  Crazy

# 9
  • Мнения: 103
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори!   bouquet
Бебка си изглежда добре, но нали ми е първо бебенце, та се бях направо шашнала...мисля, че действително всичко си е ок.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 569
Виж аз бих се притеснила от подсичане, за настиване на кръст не бих се и сетила Simple Smile Спокойно, всичко ще е наред, случва се! Wink

# 11
  • Мнения: 275
Нищо страшно не е станало.
Аз никога не съм сменяла памперс на спящо бебе.
Радвай се на бебка  Peace

# 12
  • Мнения: 3 066
Нищо страшно не е станало.
Аз никога не съм сменяла памперс на спящо бебе.
Радвай се на бебка  Peace
И аз така,никога не съм сменяла памперс през нощта. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 30 208
аз пък сменям почти всяка нощ, з-то пие много вода и пишка като за световно. Когато се понапълни на разсъмване, става неспокоен и започва да се върти като шило  ooooh! 

Иначе по темата: не вярвам нещо да й стане т.е. да настине. Не се тревожи за това.
Иначе аз опипвам периодично памперса и го сменям, когато започне да се понадува отпред, за да не забравя и да не му стане некомфортно.

# 14
  • Мнения: 307
Никога не съм сменяла памперс нощем и до сега нищо и няма.Спи ли-не бутам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт