БГ Колектива, Задружно, Грабо и т.н. - Да обсъдим сделките:)

  • 119 600
  • 723
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 171
  bouquet  bouquet

# 616
  • Мнения: 32
едва вчера научих от една приятелка за тези сайтове
почвам да следя  Money

# 617
  • Мнения: 433
ivonska,
И аз си го купих това почистване, но за по-малкото пари. Хайде кажи какво правят и как се справят като ги повикаш, да знам и аз какво да очаквам.

# 618
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska,
И аз си го купих това почистване, но за по-малкото пари. Хайде кажи какво правят и как се справят като ги повикаш, да знам и аз какво да очаквам.

Ами, аз го купих за периода, през който девойката, която ми помага в домакинството, ще пътува.  Embarassed Тоест, средата-края на февруари ще ги викам, така че ако се класираш преди мен - ти сподели!  Wink

# 619
  • София
  • Мнения: 690
Богиня:))) би ли споделила кое е студиото с което си се ' прецакала с маникюра'

# 620
  • Мнения: 1 668
Богиня:))) би ли споделила кое е студиото с което си се ' прецакала с маникюра'
Взе ми думите от устата  Laughing
Фризьорски салон Вени в Лозенец. Имаше промо за педикюр и маникюр. Ми лака ми се обели на следващия ден като имате предвид, че аз чинии не мия. Също така реших като така и така ще изгубя 2 часа за това та през това време да се подстрижа и боядисам. 130 лева ми взеха за една боя за коса до раменете, която падна след 2 седмици-. Аз тъпата патка не попитах преди боядисването. Просто в този салон не бих се върнала за нищо на света. Много мили бяха всички, но явно работят с много стари бои и материали и просто

# 621
  • Мнения: 12
Да попитам - какъв е срокът за плащане на оферта в задружно? Нещо 24 часа ми се върти Rolling Eyes

# 622
  • Мнения: 3 638
Да попитам - какъв е срокът за плащане на оферта в задружно? Нещо 24 часа ми се върти Rolling Eyes
В Задружно плащам с Пей пал и не знам какъв е срока ако е Изи пей, но би трябвало да ти пратят мейл с указания или може да попиташ на страницата им във фейсбук, ако никой не ти отговори тук  Peace

# 623
  • Мнения: 2
Ходих на фотоепилация в Power Fitness Lozenetz - Fitness & Beauty Center от Grabo.bg. За съжаление не съм очарована от самото студио и най-вече от организацията там. Имам база за сравнение, за съжаление имам и още ваучери за там иначе не бих се върнала отново.

# 624
  • Мнения: 12
Да попитам - какъв е срокът за плащане на оферта в задружно? Нещо 24 часа ми се върти Rolling Eyes
В Задружно плащам с Пей пал и не знам какъв е срока ако е Изи пей, но би трябвало да ти пратят мейл с указания или може да попиташ на страницата им във фейсбук, ако никой не ти отговори тук  Peace
Мерси за отговора   bouquet

# 625
  • Мнения: 0
Да се похваля, най-накрая и аз имам някакво впечатление от нещо Simple Smile Купих си ваучер за един масаж на 4 ръце тук във Варна. Студиото е мъничко и е малко трудно да се намери, но пък масажът си беше страхотен. Наистина е много приятно!

# 626
  • Мнения: 4 422
Аз си ползвах ваучерите в Нуши и Медея Варна,доволна съм. Ще следя за още.

# 627
  • Мнения: 1
Вече ги има всичките оферти в един сайт, само разглеждаш и си избираш.
http://www.vsichkioferti.bg/
Спестява доста време.

В момента има хакерска атака срещу сайта ми, изглежда дразни доста хора.
Надявам се скоро да е отново на линия. Извинявайте за неудобството.

# 628
  • Мнения: 1 173
Да попитам - какъв е срокът за плащане на оферта в задружно? Нещо 24 часа ми се върти Rolling Eyes
24 часа след края на сделката. Пише го и в писмото което се праща при покупка.

# 629
  • Мнения: 1 173
Вече ги има всичките оферти в един сайт, само разглеждаш и си избираш.
http://www.vsichkioferti.bg/
Спестява доста време.

В момента има хакерска атака срещу сайта ми, изглежда дразни доста хора.
Надявам се скоро да е отново на линия. Извинявайте за неудобството.
Не е нищо лично предполагам,  много стана конкуренцията, обикновено достатъчно е да резнете съответния IP адрес.

Общи условия

Активация на акаунт