Да не забравим пълнолунието!

  • 1 905
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 464
И мен ме бройте ама нещо не разбрах,от 2 часа тази нощ ли започва или от 14ч утре?

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
От кога да започнем не разбрах ?

# 17
  • Мнения: 239
От кога да започнем не разбрах ?
От тази нощ.Трябва да се гладува утре през целия ден.

# 18
  • Мнения: 658
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ОТБОРА НО ИМАМ ВЪПРОС  - ДОСЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛА ТАЗИ ДИЕТА ТА ПИТАМ - ЦЕЛИЯ ДЕН НИЩО ЛИ НЕ СЕ КОНСУМИРА - САМО ВОДА ИЛИ МОЖЕ И ДРУГО ПИТАМ ОСНОВНО ЗА КАФЕНЦЕТО

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 288
Момичета и аз се включвам  goodscale.
Значи утре само на водичка и билково чайче или кафенце без захар.

# 20
  • Мнения: 8 462
Аз вече се включих.

# 21
  • Мнения: 3 211
Айде и аз ще се пробвам, ама не обещавам да издържа Whistling
Хич ме няма в гладуването, че и съм на лимонената, неска 4лимона  Twisted Evil Килограмите не са мръднали, ама коремчето взе да чезне. Та, имам чуденка, да включа ли и сок от портокали, да я карам днес на лимонов и портокалов сок newsm78

# 22
аз също се включвам... напоследък все предавах фронта, но днес ще се постарая... успех на всички

# 23
  • Мнения: 3 153
Айде, и аз съм в кюпа! Нищичко не съм хапнала досега, но вече взе да ми стърже..........

# 24
И аз се включвам ! Дано този път има по-големи резултати. Абе и аз съм на точковата, почвам втора седмица, ама резултат още няма! evlin при теб кога се забелязаха резултати, че вече почвам да се отчайвам?
При мен резултатите бяха много бързи.Само за първите 2 дни свалих 2 кг,а после темпото се забави.Но да отбележа,че тази диета доста запича и след като се справих с проблема установих,че съм отслабнала дори повече.Но се отказах,не мога без плодове или поне не в толкова ограничени количества.

Каква е тази точкова диета? Напишете горе-долу какво представлява плс или ако е имало такава темичка да ми дадете линк,че нищо не откривам..  Thinking  Laughing

# 25
  • Мнения: 239
И аз се включвам ! Дано този път има по-големи резултати. Абе и аз съм на точковата, почвам втора седмица, ама резултат още няма! evlin при теб кога се забелязаха резултати, че вече почвам да се отчайвам?
При мен резултатите бяха много бързи.Само за първите 2 дни свалих 2 кг,а после темпото се забави.Но да отбележа,че тази диета доста запича и след като се справих с проблема установих,че съм отслабнала дори повече.Но се отказах,не мога без плодове или поне не в толкова ограничени количества.

Каква е тази точкова диета? Напишете горе-долу какво представлява плс или ако е имало такава темичка да ми дадете линк,че нищо не откривам.. Thinking Laughing
Погледни темата"Някой да иска да отслабне".В момента е пак на първа страница.

# 26
  • Мнения: 1 558
Как сте момичета? Аз забравих да се притегля обаче Close! Иначе невероятно но факт, не ми се яде, а по принцип като знам, че не трябва да ям ме наляга един зверски глад! Успех на всички! Hug

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз го забравих и така се надумках, че .... вместо да сваля, ще кача 2 кг.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 611
Аз се издъних. Banghead
  тея гадни, гадни шоколади, мразя ги smile3514

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз държа фронта засега.Все още не съм много гладна и си мисля, че ще издържа докрай.

Общи условия

Активация на акаунт