Да не забравим пълнолунието!

  • 1 908
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 63
bravo na men   Simple Smile  az izdyrjah   

# 31
  • Мнения: 3 360
Desi 03 и аз съм като теб. Паралелно с постите, пия лимони от Лимонената диета и пия фибракс. Тази нощ ще се включа в лунната диета и ако изчезна от форума, да знаете  -  може и да съм хвърлила топа. А мъжа ми ще Ви почерпи от радост за бог да прости!

какъв хумор???? smile3555дано да има ефект!!!Ама това с лимонитеееее Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 113
Момичете, хайде на отчет. Аз съм минус 1,5 кг newsm44

# 33
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз съм с кило по-малко! Party

Надявах се на повече, ама и на това съм доволна. Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Aз издържах само до 10 вечерта Cry Embarassed
През деня нямах проблем,но малкия като заспа и нападнах хладилника-верно малко си хапнах и то плодове само....Все пак е напредък за мен(предния път издържах до следобед)
Така ме е яд на мен #Cussing outВинаги съм била слаба независимо колко много се тъпчех и не ми се е налагало да спазвам каквито и да било диети.А сега като трябва нямам никаква воля Confused

# 35
  • Мнения: 239
Направо ме е срам,че аз пуснах темата,защото вчера се освиних ужасно.Поне за статистиката мога да кажа,че при обилно похапване при пълнолунние също така много успешно се дебелее.Аз сложих 2кг отгоре.Сутринта така се пулих на кантара в недоумение.Днес се чувствах ужасно и затова досега съм карала велоергометъра до пълно изтощение.Сега съм по-добре Grinning

# 36
  • Мнения: 1 116
И аз издържах, резултат -1.700кг вода Simple Smile

# 37
  • Мнения: 781
След ваксината-голям рев и аз в хладилника. Simple Smile Но после се разстрои стомаха и...-1кг. Ура!

# 38
  • Мнения: 130
Аз не го правих този път, понеже съм на лечебно гладуване, но майка да и преди малко ме хвърли не в тъч, ми в корнер - "-4" кила!  Shocked

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз издържах и отслабнах с 1.2 кг, но на 18 нямах никаква сила и едва се движех и колкото и да хапвах /а не ми се ядеше нищо/ не успях да се оправя до 14 часа, а с това малко дете имам много тичане.
Имате ли идея как за в бъдеще да гладувам без да достигам до това безсилие?

# 40
  • Мнения: 1 113
terry, да не би да не си пила достатъчно вода? При гладуване количеството на изпитата вода трябва да е поне 3 литра .

Общи условия

Активация на акаунт