Всяко Августовско бебче си е Коледно късметче! - №5

  • 22 760
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
Благодаря за новата темичка!
Габи се оказа с гъбички. Дали от памперса, дали от памука и марлите, с които я почиствам, но гадините са факт. Изписаха ни кремче, а ни взеха и секрет от очето защото непрекъснато сълзи и има гнойни секретчета.
Zolka ти си знаеш, може и глупаво да ти звучи, но аз знам, че бебе не се подстригва до една годинка.
misleto как сте, нещо се покри! Май бебка днес ти е именниче - честито! И на всички останали весел празник!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 455
Да се запиша и аз, гледам подстригвате младежта, моят пък си е направо плешив , има 10 косъма на главата си:)

# 32
  • Мнения: 8
Запис и от мен.

Либи, страхотна майка си! Шапка ти свалям.

И аз се чудех, дали да подстрижем нашият палавник, защото къде има коса, къде няма - много е смешен.

Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави!  Hug

# 33
  • Мнения: 24
Аз пък си мисля, че това за неподстригването до 1 годинка е поредното суеверие - каква по-точно би била причината иначе? Дай детето да ходи като разплетена дамаджана в главата, щот не се подстригвало... На Бобо му рязах отзад някакви възелчета, бяха като слепени косъмчетата - не са му пречили, ама мен ме дразнеха. Има си и един неестествено дълъг косъм от едната страна на главата, но още му се радвам - примерно другите са 4-5 мм дълги, а тоя е 5 см и стърчи настрани  Grinning Ама като ми писне, ще му го отрежа. Все още не е за подстригване, но съм сигурна, че няма да изкара до годинката - отгоре косата му е доста по-дълга и сигурно ще изглежда доста смешно след месец-два.

# 34
  • Мнения: 4 202
Oх, толкова пък да не съм суеверна. А това с неподстригването до 1 година сега го чувам.
Една врачка гледах по телевизията и каза, че магии и суеверия ги застигат хората, които вярват на тях, на тези дето не ги знаят и не им вярват не м вредят   Laughing

# 35
  • Miami
  • Мнения: 412
И аз подстригах Никол. Отзад косата окапала, но пък надолу една дълга станала и хоп резнах дългото. Около ушичките също я пооформих. Сина ми също го подстригах  мнооого преди годинката. Не робувам на такива суеверия.

# 36
  • Мнения: 776
  И аз не съм от вярващите. Нопък скоро няма да го постригва, поради това, че нямаме много коса:) Също така не вярвам и на това, че като обръснеш детето после ще му се сгъсти косичката. Или ще има  или няма, това все пак си е до ген.

# 37
  • Мнения: 1
Мамчета които вече давате пюренца, искам да ви питам нещо моята Вики вече яде по едно пюренце на обяд, но следва голям рев - явно не и стига и почти винаги до час след това си изпива и млякото. При вас така ли е нали уж заместваме хранене? Иначе днес и бананова каша ядохме и с нея така рев и после пак мляко сякаш всичко освен млякото не е храна и е между другото.

# 38
  • Мнения: 397
  И аз не съм от вярващите. Нопък скоро няма да го постригва, поради това, че нямаме много коса:) Също така не вярвам и на това, че като обръснеш детето после ще му се сгъсти косичката. Или ще има  или няма, това все пак си е до ген.

Ааа, не е баш така, това не е суеверие.Например бръсненето на краката до какво води LaughingЕ, аз не смятам да я бръсна Хриси, но определено подстригването си оказва влияние-дори при мен, аз години наред ходех с доста къса коса.

# 39
  • Мнения: 4 202
Char, честит имен ден!
Да си много здрава и щастлива и децата и те покрай теб  Hug

# 40
  • Мнения: 55
Е, много съм възмутена!
Днес ходих да си взема личната карта с бебето:)Имаше опашка от хора на различна възраст и разбира се никой не ми предложи да мина пред него:) Излезе обаче един служител и каза да вляза тъй като съм с дете и представете си бабичката, която беше наред се възмути и нацупи, друг мъж пък каза "О, аз не съобразих!"
Няма да коментирам че нямаше никави рампи за колички и щях да се пребия с бебето по стълбите #2gunfire

Но иначе беше един прекрасен слънчев ден и честито на всички именници!!!  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте мамета, аз не съм се включвала във вашите темички доста отдавна, още от преди да се роди моя бебчо Никола.  Все пак успявам да изчета почти всичкик теми. Сега обаче не можах да се въздържа и да не ви поздравя с този клип,
http://www.youtube.com/watch?v=xhV3REtKuKY
особено кърмещите мами, който много силно ми въздейства и сега се заредих с много положителна енергия да продължавам да кърмя, въпреки някои проблеми, които имах.
Ако вече сте го гледали се извинявам  Grinning
Честито на именниците!

# 42
  • Мнения: 10
Charr i всички други именници и именнички-честито!Да сте здравички и много щастливи!Акои има празнуващи бебоци много да радват маметата Simple Smile и татковците разбира се!:hug:
Някой питаше за обривче около устата.Сестра ми ми даде опаковка от това кремче http://kokoni.net/shop-by-category/meditsinska-kozmetika/detska- … ri-oral-40ml.html  .Ние също имаме ,но от ръчичките,които пъхаме в устата и поддържат влажна кожата.Действа,но аз се дразня все да я мацотя с нещо и да махам ръце от устата.Ще я изчакам месец да видим ще спре ли ,ако ли не ще и мажа ръцете с Даум -ексол.Но отпускам месец срок сама да спре Wink
Лелеее колко спинка,не се е събудила цял час след разходката,а трябва да яде.Май ще и разваля рахата Simple Smile
Чането ,тези дни се сетих за този клип,който съм гледала ,когато приятелките ми родиха преди около година ,година и нещо.И си мислех да го търся:) Благодаря ти!  Hug

# 43
  • Мнения: 4 202
chaneto, много ме развънува клипчето! Сега, като се замисля, кърменето е едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали и изпадам в ужас, при мисълта, че ако стане нещо и не мога да кърмя в следващите месеци. Надявам се да не стигна до там.

tzuntzurka, бабките са най-серт  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 776
  Само да не стане някой спор сега Simple Smile- сестра ми и майка ми все ходят с къси коси, но определено не са им сер сгъстили, а аз откакто се помня сам все с дълга коса и ми е гъста.
   Клипчето е страхотно.
  Честито на всички имениц- и малки и големи! Бъдете живи и здрваи Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт