Всяко Августовско бебче си е Коледно късметче! - №5

  • 22 779
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 240
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! НЕКА ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ НИ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!

# 706
  • Мнения: 240
Либи, Hug дано всичко остане зад гърба ви вече.

# 707
  • Мнения: 18
Честита нова година!Пожелавам ви здраве,щастие и късмет!

Ние получихме навогодишен подарък.Любослав днес направи първото си самостоятелно обръщане от гръб по корем Simple SmileИ като всяко ново нещо при него,цял ден само това прави с доволна физиономия  Joy

# 708
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ МЕН!!!Пожелавам на всички да са здрави и щастливи!
Яна, как реши че ти намалява кърмата?
Крум също се буди повече нощем, даже понякога през час.Аз съм решила че е от зъбите, щото плаче като се буди/не силно, но мрънка/
Ние снощи бяхме у едни приятели, а Крум вкъщи с баба си:) Бях оставила малко млекце,той го хапнал към един, а аз в 2.30 се прибрах.Таткото го оставихме да отсрами фамилията чак до сутринта:)))

# 709
  • Мнения: 4 202
Честита новата 2011 г., момичета! Само да сме здрави, другото е подрежда  Hug


И ние бяхме сами, Калоян проспа новата година и дори спа по-добре от всяка друга вечер  Mr. Green

И понеже вечерта не беше тежка, сутринта отпрашихме за Варна  Laughing
Ех, колко е хубаво човек да няма махмурлук на 01.01  Mr. Green

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 83
За много години момичета!
Либи сега преди всичко трябва да си спокойна и да помислиш как да укрепнеш Софи и да не се допуснат подобни инфекциина ГДП.Казвам ти го от личен опит понеже и аз лежах с Миши в болница заради вирус,докаран от яслата на баткото(с бронхит беше).Бях се поошашкала малко(нищо ,че съм мед.лице),но деца са,ще ги израстат болестите Stop.Идеята за хомеопат не е зле-аз също съм записала час в края на януари.Много кураж и трябва децата ни да пораснат и да са здрави Hug
И да се похваля- на 28.12 ни прорязаха долните две зъбчета JoyПървите озъбили ли сме?! newsm78Все още сме само на кърма и така ще го откараме до 6 месец. bowuu
И една бърза почерпка,че Миши днес стана на 5 месеца smile3510

# 711
  • Мнения: 676
Честита нова година на всички! Желая на всички бебчовци едно прекрасно детство, изпълнено с много здраве, усмивки, закачки и игри! Да радват мама и тати, да растат уверени, спокойни и щастливи деца! А на мамите и татковците много здраве, усмивки и удовлетворение! Нека новата година бъде успешна, спокойна и щастлива!   bouquet



За мен 2010 г. беше най-тежката в живота ми, но ми дари най-прекрасния подарък на този свят! Всичко си струва, само тя да е добре.

Благодаря на всички за подкрепата.  Hug Hug Hug И аз съм се насочила към д-р Михайлов, но една приятелка ми каза, че през декември е успяла да запише час при него едва за месец май.  Confused

# 712
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!ЖЕЛАЯ НАЙ ВЕЧЕ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ....и ПАРИ за да си купим всичко останало!!!

Либи Hug..знам че е много лесно да се каже но...Бъди силна!!!

Мами да питам...мажете ли венците на бебетата с нещо?От тези гелчета за зъбки?И помагат ли изобщо?

# 713
  • Мнения: 10
Мирна и щастлива Нова година!

Нека 2011-а е по-щедра за всички!
Нека влезе в домовете ни с Надежда, Радост и Любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности!
 Да Ви донесе радостни грижи и работа за душата!

Да е красива, като пролетта; топла - като лятото; благодатна - като есента и силна и непреклонна, като морето през зимата!

В началото на Новата година всички пожелания са натоварени с вечната човешка надежда, че тя непременно ще бъде по-щастлива от старата.Желая ви успех във всичко, което умеете, и късмет във всичко, което не зависи от вас! И дано Новата година ни донесе всичко хубаво, което старите досега не са успели!

Казват, че всяка първа минута на поредната година е начало на ново пътешествие за всеки един от нас... С пожелание това пътешествие да е вълнуващо, красиво и запомнящо се - Честита Нова година!

Здраве, щастие и късмет!Нека дечицата ни и всички близки са най-вече здрави!Всичко останало се нарежда,а здравето е най-голямото щастие,което не винаги осъзнаваме,че държим в ръце!Много хубава година,момичета!

Либи,мила аз пожеланията си ги отправих към теб.Знам,че си силна(колкото и да не искаш да ти се изпробва силата).За съжаление има и такива мигове,които са наситени с негативи,но част от живота.И аз точно като теб имах година наситена с много хубави и много лоши неща и може би никога няма да я забравя.Тя е част от живота ми и е много по-различна от всички останали.Така че вярвам,че следващите години за теб ще са щастливи и спокойни:)
Колкото до хомеопат-идеята не е лоша никак дори,но защо да чакаш толкова.Може би ще се намерят и други добри специалисти в тази област.Този доктор е с по-голяма популярност,но може да опиташ и при друг.Моя приятелка беше разочарована от негова реакция за молбата и за помощ към него,но пък има и много доволни майчета.Ако искаш мога да ти дам телефон на лекарка в Сливен.Не ми се е налагало да ползвам знанията и,но колежка ми е казвала,че е доволна.Плюс това хомеопатията може да се използва и като допълващ вариант.Много Hug

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 07:37 от Лунен сън

# 714
  • Мнения: 1 243

и моята антония е така с нощните събуждания - тази нощ през 2 часа беше будна и недоволна! не знам какво може да е обяснението.. досега си спеше толкова добре и се будеше по веднъж или два пъти за храна, или изобщо не се будеше.. дано да е някакъв лош период просто! зъби няма определено.. не знам дали да не очаквам в следващите дни някой зъб! Wink

# 715
  • Мнения: 78
Честита Нова година,мили момичета!Няма да се повтарям с пожеланията-нека само и единствено нашите слънчица да са здравички и да ни радват!Либи,специално на твоето смело момиченце пращаме цялата си положителна енергия-моята и на Дени! Hug
И понеже отново привършваме с темата,да предложа заглавие:
"Подаръчета има прекрасни,от сърце-че всяка Августинка е с бебче на ръце!"

# 716
  • Мнения: 55
Честита нова година и от нас! Желая най-вече здраве на нашите слънчица, за да бъдем и ние спокойни и щастливи!
Либи - много кураж ти желая и бързо оздравяване на малката принцеса. Бъди спокойна и мисли позитивно, така всичко ще е ок.
И ние си прекарахме новата година тримата вкъщи, с таткото и Ивет. За нас беше едно от най-хубавите ни посрещания, бебка спа цяла нощ, тихо и спокойно.
Поздрави и здраве на всички малчовци Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 83
Хайде и аз с предложение за заглавие на следващата темичка:Първо зъбче има вече Августкото ни бебче Joy

# 718
  • Мнения: 221
Честита Нова Година и от нас с Веси.Да е по-успешна и по-щастлива от отминалта, да е пълна с радост и късмет.Малките ни бебоци да са здрави и с усмивка на уста.
Моята Веси се събуди в 11.58 часа и посрещна Новата година.Не се уплаши от фоерверките и заспа към 1 часа.Явно усети, че е празник.

# 719
  • Мнения: 24
Бобо също се буди последните нощи през час-два с мрънкане, което преминава в рев. Предвид хищното гризане на играчки и обилното слюноотделяне, и аз си мисля, че може би го мъчат зъбки. Засега не виждам подутини и други признаци на появата им, но това ми се вижда най-логично. Хубавото е, че щом пъхна бибата в устата, нещата се нормализират и си заспива отново.

Общи условия

Активация на акаунт