Всяко Августовско бебче си е Коледно късметче! - №5

  • 22 777
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Miami
  • Мнения: 413
Честита нова година! МНого здраве и щастие  Grinning

Никол също се буди през два часа през нощта, ужас направо  Tired Не мисля, че са зъби. Суква малко и заспива, понякога давам биберона и като го изтърве пак се буди и мрънка.

# 721
  • Мнения: 7
Честита нова година и от нас с пожелания за много здраве и щастие. И ние сме в отбора на мрънкащите нощно време, тази нощ дори незнам колко пъти съм го кърмила, но са поне 3. Аз си мисля, че са зъбки. Опитах да мажа венците с Пансорал, но не виждам някакъв ефект.

# 722
  • Враца
  • Мнения: 166
Честита Нова 2011 година и от нашата банда. Много здраве, щастие и късмет на вас и на семействата ви. Ние прекарахме празниците в семейна обстановка, спокойно и без излишни нерви. Имахме и дядо Коледа, Деян го проспа, но на близнаците им беше интересно, получиха подаръци, от които съм извадила сега за игра само 1-2, другите са прибрани, че в нас вече е като магазин за играчки, а те само чупят и хвърлят.
И Деян се буди нощем да яде, спи от 9 вечерта до 2-3 и после си го взимам при мен в леглото и спим двамата като той суче доста тогава, иначе е нервен и мрънка, биба не иска. Още е болен, кашля и има сополки. Милия как ще го отгледаме покрай тия зарази които носят големите не знам  ooooh!.
Много здраве на всички дечица.
Специални прегръдки за Либи и малката София  Hug.

# 723
  • София
  • Мнения: 5 754
Бобо също се буди последните нощи през час-два с мрънкане, което преминава в рев. Предвид хищното гризане на играчки и обилното слюноотделяне, и аз си мисля, че може би го мъчат зъбки. Засега не виждам подутини и други признаци на появата им, но това ми се вижда най-логично. Хубавото е, че щом пъхна бибата в устата, нещата се нормализират и си заспива отново.

И ние така,а дневния ни сън или го няма никакъв или се спи само с биба,махне ли се ,се започва с мрънкане, минаващо в рев.

# 724
  • Мнения: 8
За  много години и от нас! Да сте здрави, усмихнати и много радост да ви носят малките същества!
Настъпването на НГ посрещнахме кърмейки се  Grinning Иначе бяхме в тесен семеен кръг.

И Вики е от трудно заспиващите вечер и след това често будене нощем. Ръцете са му постоянно в устата и ръфа всичко, което докопа. Сменяме дрешки постоянно, защото ръкавите се мокрят много бързо - много лиги произвежда детето.

Либи, прегръщаме те, бъди силна и през Новата година много здраве и само приятни моменти със семейството! София е много борбено момиче, двете сте страхотен екип и скоро всичко лошо ще е само спомен.  Hug

# 725
  • Мнения: 29
За много години на всички Simple Smile Много здраве през новата година на всички и само положителни емоции:)

# 726
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МИЛИ МОМИЧЕТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ  bouquet

# 727
  • Мнения: 1
Цони, мислих варианта с намаляването на кърмата, защото буденето нощем е свързано с ядене, а не с някакви болки (слава богу). Все пак Лора от близо 3 месеца е на 6 хранения, с едно в 23.30 и после в 7-8:00ч. и това ядене през ноща ме навежда на такива мисли. Другия вариант е да не й стига хапването през деня, защото много се разсейва. Вече се кърмим само сами и  на пълна тишина, скоро ще започна и в тоалетната на тъмно. Не мисля, че ни започват зъби - да, мнооого слюнки отделя, всичко пъха в устата,  но не изглежда нещо да я дразни. Дано да е временно това неспане, защото ми се отразява зле.
Предлагам новогодишно заглавие - Нека през Новата Година много здрави Августинчета да има!

# 728
  • Мнения: 125
Честита Нова година и от нас! С пожелание да е изпълнена с много здраве, сбъднати желания и детски смях! Hug
Ние също я посрещнахме в тесен семеен кръг, Дени се опита да издръжи, но в 23.45ч вече се предаде  Crazy Мислех, че ще се събуди от гърмежите, но не мръдна.
Sunny-bs - страхотно заглавие - Първо зъбче има вече Августовското/августинското ни бебче
и честито ви първо зъбче, екстра подарък ти е направило мъничето  Party

# 729
  • Смолян
  • Мнения: 1
Честита Нова Година момичета! Нека тя донесе на всички здраве, любов и много щастливи мигове с нашите слънчица!
Либи дано малката Софи се оправя бързо  Praynig и 2011 година да и донесе много здраве!

# 730
  • Мнения: 99
И аз се присъединявам към пожеланията за много здраве, спокойни и усмихнати мъници  през Новата година Hug
Ние също си бяхме тримцата в новогодишната нощ, а мъничък спа спокойно въпреки канонадите отвън.
Ивче е започнал да се смее с глас много сладко и , "приказва" и "пее" - голяма ми е душичка.
Нещо друго ме притеснява - не му се отразяват добре контактите с други хора , макар и да се случват рядко. Вчера бяхме у нашите и явно от превъзбуда надвечер беше толкова крив - рев... Днес пък идваха свекърите....същата работа. Най- ми е лесно да огранича гостуванията, но пък си мисля , че ще свикне само до полата на мама, а ми се иска и да е контактно детенце  newsm78.
Ние си имаме фаворит сред захранките - пащърнак  ooooh! Добре , че е детето та и аз да опитам това какво е. Сам отваря уста и чака да му дам и понеже му правя по малко се сърди като свърши. Само дето тоя пащърнак почти никъде го няма и съм изумена от цената му, но както и да е - детето да е доволно.
Либи дано бързо се оправи малка Софи  Praynig Hug

# 731
  • Мнения: 99
Sunny-bs - да ви е честито първото зъбче - с още едно срещу него и може да започвате с пържолите  Laughing
Усещам как скоро ще започва да ни се озъбва темата  Joy

# 732
  • Мнения: 125
floral dream ти ли му приготвяш пащърнака и как, че го видях и в готови пюрета, а не съм го срещала по магазините
Дени от няколко дни все си пипа дясното ушенце. Не я боли и не реагира, ако аз го пипам, не е станала по-нервна от обикновено, но ме притеснява това пипане, явно нещо я дразни, щом го прави  newsm78

# 733
  • Мнения: 99
desinca Нарязвам пащърнака на малки кубчета , за да омекне по лесно и в малко водичка го варя - не добавям нищо друго, той е леко сладникав дори. След това още топъл го стривам през ситен цедак с част от водичката . Може да махнеш и предварително сърцевината , че е по жилеста. А наистина трудно се намира, тук го намерих само при един дядо на пазара и се "абонирахме"   при него Grinning . Не сме имали и проблем с коремчето и изхождането - явно добре се усвоява .

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 08:11 от floral dream

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 83
Desinca благодаря ти,че хареса заглавието,ама сега мисля,че предложението на Starry е по-удачно и касае повече бебоци.А може би следващото да е за зъбките- хем дотогава ще има вероятно и други озъбили се Peace
Някой беше питал за мазането на венците- с нищо не съм мазала нито баткото,нито Миши.Но когато видя,че е неспокоен му давам Осанит-хомеопатично е,но за съжаление в БГ го няма(от Австрия го донесе мъжа ми).
И на патерици Честит имен ден на Силвето(munishora мисля,че й беше ника)-много здраве и много радостни мигове с Гери Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт