Farmville - 38

  • 32 066
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Гласувах с не,играя от година и повече,но съм на 46 ниво,защото я бях зарязала за няколко месеца играта.Започнах да чета тук и продължавам Simple Smile
Ще се боря да играя достойно и само не разбирам за какво събирате табелите?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 384
  bouquet

# 47
  • Мнения: 0
Отново може да се купи зимната украса с монети. Както и някои нови нещица.

# 48
  • Мнения: 0
Да, ползвам БОТ. Не ползвам простотията GU, нито тулбара на Зинга.  Инсталирах ги от любопитство, но ги махнах. С бота нищо не ощетявам съседите си, само си помагам за шаренийките и стотинките. А тулбарите са крадци.

пп      Откакто ползвам бот, играта ми хвърчи. Такова чудо като вашите проблеми, да пази господ БОТ, не съм виждал. Играта ми зарежда, статуята се стои, мастерито си отчита, работилницата не е пипана.

# 49
  • Мнения: 0
пп      Откакто ползвам бот, играта ми хвърчи. Такова чудо като вашите проблеми, да пази господ БОТ, не съм виждал. Играта ми зарежда, статуята се стои, мастерито си отчита, работилницата не е пипана.
Прости му господи- той не знае какво говори. bishop С бот, без бот реши ли играта да не зарежда няма спасение.

# 50
  • Мнения: 2 135
Не ползвам бот,  играя от 10 месеца, на 102 ниво съм. Тези които ползват не ми пречат, даже съм им благодарна за благините които споделят с нас.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 116
Не ползвам бот,  играя от 10 месеца, на 102 ниво съм. Тези които ползват не ми пречат, даже съм им благодарна за благините които споделят с нас.

Максималното ниво не е ли 100 ?

# 52
  • Мнения: 471
Ползвам бот основно за заработване на кеш в допълнителни ферми за да си пращам неща като тези по-долу. Обичам да "развявам знамето" за да се възползват и други от тази възможност. Не го комерсиализирам, за разлика от други. След последния фикс вече ползвам бота единствено за мастериране на оставащите култури със суперплотове.

Отново може да се купи зимната украса с монети. Както и някои нови нещица.


# 53
  • Мнения: 0
пп      Откакто ползвам бот, играта ми хвърчи. Такова чудо като вашите проблеми, да пази господ БОТ, не съм виждал. Играта ми зарежда, статуята се стои, мастерито си отчита, работилницата не е пипана.
Прости му господи- той не знае какво говори. bishop С бот, без бот реши ли играта да не зарежда няма спасение.

Може и да си прав, ноооо..... От месец ползвам бота и (може да е съвпадение) проблеми в играта почти нямам. Като чета някои другарчета какви проблеми имат, настръхва ми косата. Верно, смених и машинката с по-мощна (ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i7-720QM,  ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: 1.6GHz,  КАПАЦИТЕТ RAM: 6 GB,  КАПАЦИТЕТ HDD: 640 GB,  ГРАФИЧНА КАРТА: NVIDIA GeForce GT 330M), може и от това да е, но старите проблеми ги няма.

# 54
  • Мнения: 1 207
И аз гласувах-не ползвам бот,само  GU и то от време на време.
Мисля да не си строя workshop-а пак.Като минат проблемите ще си го ъпгрейдна,иначе си действам по мисиите.

# 55
  • Мнения: 267
аз временно съм оставила работлницата,даже и не я обирам,за сега нямам проблем  Praynig
УУ,толкоз красиви нещица пък аз съм фалирала от всякъде  Crazy Tired
не ее  честно  Crossing Arms,миналата година орнамент дърветата се купваха с парички,а сега като се мастрират с  кеш  Tired,съответно аз си продадох всички 50 тина дръвчета и сега  Banghead

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 09:54 от kikoikris

# 56
  • Мнения: 0
Може и да си прав, ноооо..... От месец ползвам бота и (може да е съвпадение) проблеми в играта почти нямам. Като чета някои другарчета какви проблеми имат, настръхва ми косата. Верно, смених и машинката с по-мощна (ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i7-720QM,  ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: 1.6GHz,  КАПАЦИТЕТ RAM: 6 GB,  КАПАЦИТЕТ HDD: 640 GB,  ГРАФИЧНА КАРТА: NVIDIA GeForce GT 330M), може и от това да е, но старите проблеми ги няма.
На другарчетата им се загубиха нещата защото вчера към 11 върнаха базата на играта с 4 часа. И ест. който е правил нещо през това време го е загубил. Сложил си статуйката- загубил си я. Кода вече е отчетен като използван и няма да разреши отново да го използваш. Пишеш на съпорта и ще ти я дадат. Бил си на неподходящо място в неподходящо време.
Гифт бокс-а въпреки че го увеличиха на 500 се е закотвил на едно ниво(при мен на 240) и когато приемам нещо от помощния център ми намаля бройката на деливери кутиите и ми приема този елемент. А ако приемам деливери кутия маха една и слага друга. 1-1=0. А ако е извън помощния център пише, че съм достигнал лимита. Намалям броя на подаръците в гифт бокс-а и нямам проблеми вече.
Работилницата освен монети е предвидено да дава и подаръци за бъдещата елха. Но те още ги няма в базата и при някои играчи се обърква играта и ги кара да строят наново работилницата. Решението е да спреш да си блъскаш главата в стената и да не я обираш докато не се реши проблема.
Увеличил си си мощта на компа- разбира се че ще започне да върви по-бързо играта. Колкото си по-напред в играта и колкото повече елементи имаш толкова по-трудно е на 'щайгите' да се справят с играта. По едно време не стига, че трябваше играта да зарежда инфото на моята ферма, ами и зареждаше инфото на съседите ми. Ще се мъчи компчеот ми не, ами и ще изпуши даже. Оправиха го.
Но понеже сме демокрация вече и всеки има право да си измисля идоли и да им се кланя- решил си че бота те пази от тези проблеми...... само мога да кажа "Прости му господи, той не знае какво говори" Peace

# 57
  • Мнения: 4 785
Абе прощавайте, ама да намесвате имато на Господ наедно с бот и фармвил...  ooooh! Не сте добре, честно! И ви го казвам при все, че не съм кой знае колко религиозна, ама толкова е грозно, че...  Sick

# 58
  • Мнения: 0
Абе прощавайте, ама да намесвате имато на Господ наедно с бот и фармвил...  ooooh! Не сте добре, честно! И ви го казвам при все, че не съм кой знае колко религиозна, ама толкова е грозно, че...  Sick
Е ти па. И аз и той се шегуваме. Peace

# 59
  • Мнения: 4 785
А не може ли да се шегуваме с други неща?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт