Farmville - 38

  • 32 055
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Използвате ли бот?

Опции:

# 30
  • Мнения: 3 050
мерси за темата
нямам бот -82 ниво съм и играя от година
тази вечер не ми зарежда играта, все грешка ми дава, друг такъв проблем да има?

# 31
  • Мнения: 179
завърших 4-тата мисия и получих наградата,ама аз си мислех че мога да украся цялата ферма,но ми позволи само няколко места.Така ли е или аз обърках нещо?

# 32
  • Мнения: 77
Във фалшивата ферма и в тази на мъжа ми ми даде да украся всичко. Е, без някой неукрасяеми елемента - животни, един тип ограда и без машините.

Снимка 1
Снимка 2

# 33
  • София
  • Мнения: 11 102
Гласувах, нямам бот ...
Какво се случва пак, не мога да влизам от никъде ?  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 179
Във фалшивата ферма и в тази на мъжа ми ми даде да украся всичко. Е, без някой неукрасяеми елемента - животни, един тип ограда и без машините.

Снимка 1
Снимка 2


и на мен ми светна всичко че мога да украся но аз натиснах на друго място и украсата от мишката изчезна,много ме е яд #Cussing out

# 35
  • София
  • Мнения: 112
Гласувах и аз,ползвах бота да си правя кеш във фалшиви ферми,жалко,че вече не става с колекциите,защото ми остана само 1 със 130 кеш,
аз влизам вече,даже обрах, засях,коне въртях,да видим сутринта дали няма да ме е върнало назад  Peace

# 36
  • Мнения: 138
schani, като цъкнеш на дърво, ограда... и най- долу ти изпише Snow & Lights! значи можеш да му сложиш лампички Simple Smile

Гласувах с ползвам бот. Инсталирах го след ниво 100, за да върти коне и кокошки. Последно го пусках на фалшиви ферми за кеш.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Записвам се. Не играя тея дни, понеже почнах работа, и ми говорите на китайски. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 586
И аз не мога да взема статуята - дава ми код и после пише, че е използван вече ooooh!

Иначе цял ден си влизам спокойно във фермата, бера, садя, зареждам фабриката... И на следващото влизане житото ми си стои необрано, фабриката незаредена... hahaha

# 39
  • София
  • Мнения: 1 508
Имам страхотен бот - цъка във фермата по цял ден, чете и пише във форума, че и детето изпраща и посреща от училище. За съжаление, за работата по чистотата вкъщи не му остава време, но планирам да вържа метла на опашката на кучето, така или иначе я размахва, поне полза да има  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 2 521
И на мен ми генерира код и после казва, че вече е използван.

НЕ ползвам бот.

# 41
  • not found
  • Мнения: 581
запис

# 42
  • Мнения: 41
Мога ли да ви помоля за помощ.Къде трябва да пиша изчезнаха ми всички неща който съм взела от мисията  и не ми отчита когато  взема от подаръците кутиите за материали. Дано някой ме е разбрал.

# 43
  • до Бургас
  • Мнения: 100
запис и да се оплача,че за 4-ти път започвам да строя работилницата #Crazy

Ужас! Аз вече със страх  поглеждам към нея, защото два пъти я строя до максимум и не ми се иска повече, че много материали отиват Tired

Аз бот не ползвам, но тези, които го правят, по никакъв начин не ми пречат. Peace

# 44
  • Мнения: 0
И аз се записвам,не ползвам бот.Да попитам,защото четох четох и нищо не прочетох от къде я взимате тая статуя само аз ли съм пропуснала newsm78 newsm78 като гледам нема и файда от нея ма пусто любопитство newsm78

Общи условия

Активация на акаунт