Farmville - 38

  • 32 074
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Благодаря за темата  newsm51

# 16
  • Мнения: 267
искам да помоля някой с айфон да ми прати рейнбоу ябълката,има я в безплатните подаръци  Praynig Praynig Praynig Praynig,много ще съм му задължена,който може да ми пише на лични  Hug Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 2 020
Гласувах - нямам бот и
нямам желание да имам.  Peace

# 18
  • Мнения: 86
За тези, които си изпращат неща като мен - забелязах, че когато стигна към 9-10 ниво, успявам да си ги пратя, значи има някакво минимално ниво, за да можем да си ги пращаме  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6
гласувах и аз
инсталнах бот за да мастерирам старите лимитирани култури, но се оказа твърде късно - бяха фикснали възможността:))
въпреки всичко, когато ми остане време ще го разцъкам на някоя помощна ферма - интересно си е
и в тази връзка - благодарско на bialk - всяко разяснение и описание си е от полза Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
Ами пък писна ми.....три пъти вземам код за статуята и все ми пише, че е използван или невалиден.... Sad

# 21
  • Мнения: 207
Чета ви и то с интерес   bouquet Благодаря за хубавите теми   bouquet
И аз гласувах - НЕ ползувам бот. Все си мисля, че няма да ми е интересно  Thinking Играя от година и няколко месеца - 95-то ниво и съм си доволна  Mr. Green Освен че ми теснее фермичката, няма с какво друго да се оплача  Wink

И бих искала да попитам: Дърветата, които в началото ги имаше за мастериране, а сега - не (дъвки примерно), дали все пак ще дадат табелка, или да не чакам  newsm78

П.П. Пък ША замолА Ов4ар4ИтУ КаликУ, ако можИ да си кажИ ХР-то, чИ цифритИ нИ ми сА сАбират на екранчИтУ 31.........  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 4 899
Ами пък писна ми.....три пъти вземам код за статуята и все ми пише, че е използван или невалиден.... Sad

И при мен така. Отказах се  Tired !
Аман от бъгове  Crossing Arms !

# 23
  • Мнения: 0
Ами пък писна ми.....три пъти вземам код за статуята и все ми пише, че е използван или невалиден.... Sad

И при мен така. Отказах се  Tired !
Аман от бъгове  Crossing Arms !
Ще се пробвам да пиша на съпорта....ако решат да ми отговорят на мейла ли ще ми пратят?

# 24
# 25
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен и аз играя това ще ми е втората Коледа, но и почивах и съм само на 53 ниво. Четох но не всичко затова моля ако може някои да ми разясни как да си направя фалшива ферма и какво мога да имам повече кеш. Набелязала съм си няколко неща но имам само 17 доларчета. И ако може някои да ми разясни за този бот ще бъда благодарна. И при мен изчезват кутиите приемам ги и като отворя бокса от 15 имам само 5 и само пчелички ми дава.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис и да се оплача,че за 4-ти път започвам да строя работилницата #Crazy

# 27
  • Мнения: 312
Гласувах с не за бота, влязох си вече във фермата, но статуята не мога да взема, дава ми код и после сори.

# 28
  • Мнения: 626
Мерси за темата   bouquet

Не знам как да гласувам  Rolling Eyes имам бот, ползвах го 1-2 седмици да ми върти животни и дървета, но от повече от месец не съм го ползвала.
Не съм против ботове, чийтове и тем подобни, но съм против да се пише само за това.

# 29
  • Мнения: 0
Гласувах с не за бота, влязох си вече във фермата, но статуята не мога да взема, дава ми код и после сори.
Писах на съпорта и ще чакаме отговор....ако ми пратят нещо ще го публикувам тук.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт