Дядо Коледа пристига и на МАЙчето намига! №13

  • 19 820
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39
Привет.
Славче, за новата тема не се тревожи, голяма част от бърборанките ще са с теб на партито  Wink
НаТи, и ние като вас и Габи на Кали нямаме белег. Моята педиатърка ми каза че ще го следим до 10-ти месец и след това щеправи проба. И Алек нямаше белег и му правиха проба, че след това май се наложи реимунизация, не помня  newsm78
Варненки, СТРАШНИ сте. И вие и бебоците сте супер.
Веси ( Хепинес), тази сребърна вода и клеева тинктура, оставам с впечатление, че само на моите деца не действат  Tired Процедирам горе долу по схемата на Мира, ама... пак цяла нощ не спа. Вярвам че са зъби. Хайде вече да излизат, че останах без сили, да не говорим за детето.
На мен голям проблем си ми остава неговото недоспиване. Милия и на него му е така тежко... очичките не го слушат, както казва Алек  Tired
Софиянки, ( сега се сещам, че лятото купувах закуски на морето с това име  Laughing странно ми е ) да си купонясате вие и бебоците до краен предел. Да не тормозите много , много дядо ви Коледа и най- важното да документирате всичко. Ще ви се радваме после като разглеждаме снимчиците.

# 691
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Добро утро!!!
И ето настъпи ДЕНЯТ!!!Ние(несофиянките)май повече се вълнуваме от вас,наистина да си изкарате мнооооого готино,да се позабавлявате и на децицата да угодите!!! Hug
Аз да се оплача,че Сияна снощи падна от леглото.Аз нали вечер си я вземам при мен в леглото,та към 2 часа си я придърпах,тя посука и заспа,ама по едно време се чува трясссс и рееев.Малеее,както си спинках,направо си изкарах акъла.Взех я,успокоих я и тя взе да ми гука,явно не се беше ударила много.После пак си заспа.Ама доста стрес си беше Cry
Сега трябва да я уча да си спи в леглото,не знам как ще стане!!!
Днес и аз съм с двете в къщи,каката кашля и я оставих при нас!!
Варненки,супер сте и вие и бебоците!!!
Малини,ти кога поръча календарите,че аз чакам от 20.11 фотокниги и карти,ама още нищо няма дошло!!!Добре,че не съм ги гласила за падаръци!!
Алексче,приятна разходка из Русе!!

# 692
  • Мнения: 52
Вили, ще купонясваме и за теб, на пролетното парти -без извиняения Simple Smile Целувки на душиците

Дядо Коледа има сценична треска  Laughing Laughing Laughing той дето е толкова отворен Simple Smile

Хайде ще се видим днес

А... Варна..прекрасни сте  Heart Eyes

# 693
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ехааа, дойде време за Коледно парти на майските човечета baloni Close-mas: santa2
Аз няма да обличам Ники като коледно джудже.
Силве, успокой Дядо Коледа. Единственото му протеснение може да е, че ще го дръпнат за брадата (онзи ден Ники направи това с един друг Дядо Коледа).

# 694
  • Мнения: 9
Варненки страхотни сте  Hug Красиви МАЙчета и разкошни бебочета! Hug Heart Eyes


Момичета, весело изкарване! Да се забавлявате ммного и да щракате много, та и ние да присъстваме задочно Simple Smile Hug Tada

Целувки от нас с Марти

# 695
  • Мнения: 2 558
Привет  Hug

Силвенце, много много ти благодарим за топчиците  Hug Страхотни са! Вчера сутринта, тръгвайки за Пловдив, минахме през пощата да вземем колетчето и после направо ги доставих в Пловдив  Grinning Видях се със Змейчето, а тя каза, че ще се види тия дни с Елче и хабиби, та ще си ги раздадат, Крисчана, ти ще се видиш с тях да вземеш и на Йоанка топчицата  Peace

Бяхме на ортопед /ей, така, за мое спокойствие  Crazy/, всичко си ни е наред, слава Богу  Praynig Обаче доФторът категорично ни отказа от проходилка  Confused По-нататък ще й вземем един уокър, да се забавлява с него, а дотогава ще се търкаля по пода  hahaha
Взех няколко пюренца на Бейбилов от ДМ, ама много малко разнообразие имат  Thinking
Приключих и с подаръците за Коледа  yes Днес ще опаковам  Peace Лелеее, ама в това Джъмбо каква жега беше  ooooh! ужас направо, като си тръгнахме след близо 2-часово обикаляне, така ме заболя главата, не беше ми се случвало такова нещо от години, прибрахме се, пих един парацетамол и в 21.30ч /!!!/ си легнах, защото не издържах вече  Tired Незнам от топлото в Джъмбо ли ми стана така, ама беше ужасно, днес обаче съм нов човек  bowuu

Варненки, страхотни сте!  Hug Трябва по често да си правите такива срещи  Peace
Ще си взимаме варненски зет ми се струва  Laughing

Софиянки, хубаво да си купонясате днес, и вие и бебоците  Hug Ние ще сме мислено с вас, а после ще ви се радваме на снимки  Peace А Дядо Коледа да се стяга, че с толкова жЕни и бебоци на едно място, хич няма да му е лесно  Mr. Green

Алексче, приятна разходка из Русе  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 735
Добрутро Simple Smile

След малко - време за празнуване  newsm44 Close-mas: lalalala Аз ще взема коледното костюмче и на място ще реша дали да я тормозя с преобличане  Mr. Green

Благодарим за пожеланията за весело изкарване   bouquet - с толкова прекрасни мами и бебочета - как няма да е  Heart Eyes

Вили, следващия път, живот и здраве, и вие на линия  Hug

Инка, нагушкай малката бандитка, дето прави полети по никое време. За кравичката - първата ми поръчка е от 23.11 (картите), и след това имам още няколко. Но като гледам, не идват съвсем по ред... дано дойдат твоите нещица скоро. Календарите се моля да дойдат и те за Коледа....

Вчера не благодарих за споделените мнения за нивото на креватчетата, ама то щото съм яка блейка.

Навън има лека мъгла, но грейна и слънчице, а на дървото срещу балкона ни - щъка катеричка Simple Smile

Хубав ден ви пожелавам. И до скоро виждане, Майчета  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 2 558
Щях да питам.... някой давал ли е каши Миласан  newsm78 Ето такива http://papa-bebe.com/ka6i/milasan.html
Гледах ги вчера във Вис Виталис, но не взех, че имам няколко неотворени в запас, но за по-нататък може да взема за проба, пък и тези са все млечни, та сега не ми вършат работа, но ако някой има отзиви  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 11:58 от desex

# 698
  • Мнения: 362
  Desex за пръв път ги чувам и виждам тези каши,у наше село няма такива Grinning
  Инка целувки на нощната бандитка Heart Eyes
Силве и аз бих имала сценична треска ако бях на твоя мъж Mr. Green няма да му е лесно с толкова мами и бебета  Crazy
  Чакам Таня да се наспи,да хапне и ще поизлезем.После ще чакаме топли,топли новини от партито  Hug

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 4 445
Пу първи след партито  Grinning Само драсвам докато ям една ябълка и се мятам да шетам и да готвя.
Бяхме много народ, обаче Криста беше по-кисела от всеки друг път и не можах да се раздудмам с момичетата. Ние и затова набързо си тръгнахме де. Двамата с Габи ги разтоварих спящи от колата и сега спят  Whistling Само метнах токовете, нахлузих гуменките и ги свалих по ред на номерата  Mr. Green
Бяхме страшно много мами и бебета, дядо Коледа май имаше възбрана да се снима с майки  Joy Организацията беше супер и аз се нареждам да чакам снимки  Hug

# 700
  • Мнения: 52
Айде втора Simple Smile
Партито беше супер!!!
Дядо Коледа беше предупреден да се държи прилично, самос Нари си показа магариите Simple Smile

Цитат от разговор между Габриел на Ани и дядо Коледа:
Габи: ей защо под бялата брада имаш кафява?
Дядо Колдеа: имам две за всеки случай
Габи: доста странна работа

Моят калпазанинбутна една чаша и ме заля със сок , естествено и той беше мокър, но важното е че беше весело.
Ани направи чудна питка, Нари -меденки и още една мама супер баница ама да ме прощава не видях коя е Simple Smile

ето снимки част 1-ва : http://may2010.snimka.bg/sveti-valentin/parti-chast-1.557924

# 701
Айде трета Grinning Супер парти и супер бебчета, папкаха,спинкаха и се поснимаха с Дядо Коледа Heart Eyes Благодарско на Марая за организацията и страхотната питка Hug и на другите майчета за сладките и баницата,  та даже и късмети имаше Wink
Ние успяхме и на консултация да отидем след купона, та резултата е 7.700 кг (+200гр) и 72 см.(+2см).
Чакаме още мноооого снимки Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 117
Цитат от разговор между Габриел на Ани и дядо Коледа:
Габи: ей защо под бялата брада имаш кафява?
Дядо Колдеа: имам две за всеки случай
Габи: доста странна работа

Моят калпазанинбутна една чаша и ме заля със сок , естествено и той беше мокър, но важното е че беше весело.
Ани направи чудна питка, Нари -меденки и още една мама супер баница ама да ме прощава не видях коя е Simple Smile

ето снимки част 1-ва : http://may2010.snimka.bg/sveti-valentin/parti-chast-1.557924
Хаха сладък Габи  Laughing Laughing Laughing
Аууу снимките са страхотни, ама защо го няма дядо Коледа  newsm78

# 703
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Много сте хубави браво за доброто изкарване!

# 704
  • София
  • Мнения: 162
хахаха, този сладък Габи!  Heart Eyes

Моята Габка сега спи. Ами то толкова много хубави емоции... беше супер!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт