Дядо Коледа пристига и на МАЙчето намига! №13

  • 19 832
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Страхотни сте Софиянки  Peace Всички изглеждаше прекрасно, щастливи, красиви и със сладки бебоци   bouquet

# 721
  • Мнения: 2 559
Софиянки, страШотни сте  Hug  Личи си, че е било голям купон  Peace И колко много сте се събрали...супер  Hug
Ама много снимки беееее  #Crazy тъкмо разгледах тези в снимката и видях, че и във фейса има  Crazy Някои мами не ги разпознах по снимките, ама Славчето удари едно рамо по скайпа, та вече знам коя коя е  Laughing

Ох, да ви се оплача, Ивата от вчера почти не спира да мрънкоти, направо ми иде да хвана гората  Rage Явно зъбки я мъчат, гризе всичко, което и попадне  ooooh!

Тази майка с джуФката от снощи сутринта я даваха за каляване на бебетата. Не хванах много от казаното, но успях да чуя това, което знам за шала - да не се слага шал през устичката  Peace
Тя Нелка ей сега ще го издири маТРИала (БТВ сутрешния блок Wink )
Малко със закъснение, ама  Rolling Eyes ето го въпросния мат'риал  bowuu цък, а ето и един за кърменето пак цък

# 722
  • Мнения: 2 559
Пускам мелничката да мели сутрешното кафе, а някоя ранобудничка ще го свари и сервира  Wink

# 723
  • Мнения: 21
Desex,  доброволно поемам щафетата... Hug

Готово:



Отново с морски привкус се получи, но така е с моя ранобуден гларучо и с тия температури, така става... Wink

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 4 469
Неличка, Ани, чудесно е кафето - аз тази седмица реших да го жертвам в името на постите, та ще гледам на картинка (не ми липсва особено, което искрено ме учудва).

Купонджиите сме починали, наспани и ухилени до ушите  Mr. Green Отново ОГРОМНО благодаря за организацията, за инициативата, за присъствието, за снимките, за всичко  Hug Hug Hug Всички мами и бебета бяха страхотни - накипрени, празнични  Grinning Единственото "лошо" на такова голямо събиране е, че почти с никой не можеш да се наприказваш хубаво, особено пък с мрънкащо Крисе и чезнещ от погледа ми Габи. Много ме е яд, че се изнесохме набързо, но положението беше нетърпимо. Криста после спа в къщи 3 часа и беше нов човек. Да си призная, и аз бях труп - зарязах сгъване на дрехи и готвене по средата и ударих 10-минутна дрямка  Embarassed
Аз благодаря за комплиментите за моята особа  Rolling Eyes (особено пък от такива красиви жени  bouquet) Направо като за дискотека се бях барнала  hahaha Joy Ама то аз къде другаде ходя  Embarassed
Габи и в къщи обясни на баща си, че дядо Коледа нещо май се преструвал, но разказа за новия си приятел Антоан, с който много хубаво си играха (дано сме разбрали името правилно Peace)
Ани,  как процедирахте с парите накрая?
Силве, а той що така ни подлъга, пък не се снима с нас (Нари-връзкарка)  Cry Mr. Green Специални благодарности, че се нави така да се жертва, беше много добър дядо Коледа   bouquet
Пак да повторя - за баницата, за питката, за курабийките (леле, колко много изяде Габи  ooooh!) - огромно благодаря   bouquet Късметите ми все бяха - ящно бебе  Joy
Днес - домашен режим. Ако е хубаво времето, само в квартала ще ги изведа  Crossing Arms






# 725
  • Мнения: 12
Добро утро мамчета!!!
Ние сме отпочинали и заредени с емоции от вчера!
Пенелопата - благодаря за страхотните снимки  bouquet!
Детекс - много полезно инфо - това за шала го бях пропуснала  bouquet!

ТАКА  И ДНЕС ДА ПОЧЕРПЯТ ЗА СВОИТЕ СЕДЕМ МЕСЕЦА newsm67

Бела на мама Winnie
Андрей на мама natalinik
Искрен на мама galia85

И ГОЛЕМИТЕ БЕБЧОВЦИ - ВЕЧЕ НА ЦЕЛИ ОСЕМ МЕСЕЦА newsm67 newsm67

Мануела на мама ppettiiaa (имахме удоволствието да се запознаем вчера)
Валентин на мама Lady*
Ивайла на мама mira sm
за всички бебчовци - пожелаваме да са много усмихнати и им даряваме хиляди целувки - много да радват своите мамчета, за да отпразнуват своята първа  приказна Коледа!!!
  bouquet

# 726
  • Мнения: 150
Привет момичета!!!

Не мога още да се нагледам на хубавите снимки!!!

Май не се запознахме и видяхме с всички мами, но еуфорията беше страхотна Hug

Ние днес сме на консултация с Борис и после отиваме при баба му, днес аз съм на Коледно парти и за първи път ще го оставя да спи без мен.Малко ми  е притеснено, дано няма проблеми, но както казва майка ми и сестра ми "те деца са гледали". Joy

Честита месечинка днес на Бела(Winnie), Андрейко( Наталник) и Искрен(galia85) Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 553
леле, ама съм куха - съвсем забравих, че дребос днес става на 7 месеца  Laughing  Heart Eyes ами да ви почерпя де:

 

 

# 728
  • Русе
  • Мнения: 150
Браво на Софиянки,нагледах се на хубави снимчици с хубави майчета и красиви мами,и много положително настроение. Hug
наталка,да ти е жив и здрав! Hug
Сега е мой ред да почерпя,Бойко вчера стана на 4 години.
                               

# 729
  • Мнения: 1 167
Честито на месечинковците.
Много снимки много нещо  #Crazy голямо гледане падна много сте хубави и си личи че сте си икарали весело .Бравоооо

# 730
  • Мнения: 9
Здравейте!

Вчера май доста сте се поизморили от емоции Laughing,голямо затишие беше снощи във форума.

Натиииии егати почерпката,взимам си от всичкооо Crazy newsm22

Сега Честито на месечинките!Здрави и послушни да са!

Сложих Бери да "удари една глава",докато приготвя чантата и ще излезем ,че времето пак е   newsm74

# 731
  • Мнения: 91
Здравейте и от нас  Hug
Софиянкииииииии,супер сте   bouquet  bouquet  bouquet
Ние вчера подобаващо се разходихме.Както нямаше нищо да купуваме пак вземе още Коледни подаръци.  Mr. Green
Ани,Кри много жално плаче от Дядо Коледа  Laughing Милинката тя  Hug
Честити месечинки на празнуващите днес и специално на адаша Андрейко  Hug

# 732
  • Мнения: 39
Аууу, разкошни снимки, а чудното клипче на Ани( Марая) е такова вдъхновение  Heart Eyes Все повече съжалявам , че не присъствахме с дребните,но... Крис снощи отново направи "пристъп" ( силно казано, но нещо такова беше  Cry) от кашлица. Да опустеят тези сополи. Детето ми така се мъчи от тях...
Мимаче, да ти е живо и здраво голямото момче. 4 годинки са си 4 годинки  Wink
На всички празнуващи месечинковци- ЧЕСТИТО! И да слушкат с ушетата, а не с дупетата  Joy

# 733
  • Мнения: 6
Привет и от нас Hug

Явно супер е било партито, снимките са страхотни! Peace

Ние лекичко се опитахме да разтоварим, да понапазаруваме за Коледа (то тези двете са несъвместими, де Wink), ама поне усетих празнична атмосфера малко Peace Дарка се държа горе-долу добре при баба и вкъщи  Wink Нещо обаче много намали яденето от няколко дни, и всичко яде със зор - голям ужас Close, стиска устата, хленчи, нищо не й харесва, направо лошо ми става като дойде време за ядене ooooh! И при майка ми така е правила, и баща й като се опита да я нахрани - също Thinking

Честити месечинки на голямата банда Hug

Честит рожден ден на Бойко Hug

Спири, и аз съм давала йогурт на Дара, ама не й е най-любим Wink

# 734
  • гр. София
  • Мнения: 252
Честито на всички месечинки! Да са живи и здрави и много щастливи!
Мацки, като теглих чертата, останаха 101,6 лв . Предлагам на следващата молска среща да решим какво да закупим за Дома. Пълен отчет съм пуснала в скайпа, а ако някой иска мога да му го пратя. И тук да кажа , ако има грешка свиркайте....много мразя с пари да се занимавам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт