Дядо Коледа пристига и на МАЙчето намига! №13

  • 19 812
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 195
Луксчееее, какво направи ти бе, то зъби, сега и това, ужасТ  ooooh!
Десекс голяма си оптимистка - аз викам една тема за оплаквания, ти 3 странички отпускаш  Mr. Green
Гостито беше забавно, мъж ми много се забави в работата и като отидохме вкъщи гостите вече бяха там  Embarassed, свекито им сипала по една ракия, те надонесли подаръци на малката и тортичка  Wink, измих всичко, оправих и 9.30 си бяхме в другото у нас  Laughing Малката беше заспала в колата, то емоции, чудо и свалих й апреските и сега няма млъкване и ритаааа, лудница..., трябваше да я оставя с ботушите да си спи
Дудунски и на мен ми се вижда много - точно 2 месеца вече сме у нашите, а нашия етаж....кучета го яли. Ама така пък си почивам от свекито - 7 години почти заедно  #2gunfire

# 31
  • София
  • Мнения: 735
Славче   bouquet  bouquet  bouquet

Честит имен ден на АниК, Анни_М и Ани/Марая! Да сте живи и здрави, момичета, да си носите името с радост и да ви носи само хубави емоции!

Меги, ние с вас вървим успоредно - и Габи е 9.400/71 см. (само дето със захранването сме до под кривата круша...). Винаги са ми много интересни, в някои случаи и забавни, твоите постове Simple Smile

Нари, дано сте/сме здравички всички!!! Браво на Ати и пюретата  Peace

Натииииииииииии, оправяйте се вече...... А как ти съчувствам за МЦ... почти на същия хал съм  smile3511

Влади/Беборанче, направо ме разби с часа на лягане... Навивай мъжО кръщенето да е на пролет! Да е по-топло и ще се е раззеленило Simple Smile идеално за мноооого снимки  Peace

Снеж, дано всичко е наред с Василенка!  Praynig

Змейче, чакаме снимките, да си кажа и тук Simple Smile

Днес се пошматкахме, мислех за украса да ходя, но не стана (Ради/Маделикс, къде ще пазаруваш такива неща? Купих 2-3 малки коледни джаджи от Джъмбо, ама съм до никъдееееееееееееее). А от утре какъв студ идва...  ooooh! сега докато се аклиматизираме, направо не ми се мисли...

Десекс голяма си оптимистка - аз викам една тема за оплаквания, ти 3 странички отпускаш  Mr. Green
  Mr. Green какви сте сладки само  Hug дано да няма болнички, дано, дано, дано  Praynig

Пожелавам лека и спокойна, да спинкате всички добре  Hug


# 32
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Славче, благодарско за темата Simple Smile

Луксче, оздравявай бързо Simple Smile

Момичета, как спят бебетата ви? Досега Ники спеше по една пижама, сгънато на две чаршафче и одеалце, но снощи осъзнах, че му е студено на дететнце...аз от зор да не го притопля и...тази вечер го облякох с боди с къс ръкав, пижамка и одеалце, дано да спи по-добре.

# 33
  • София
  • Мнения: 735
Вени, Габче сега е с боди с дълъг ръкав и дебело чувалче. При майка ми, понеже е по-голяма стаята и някак си е по-хладно, макар и с парно, спеше с боди с къс ръкав и тънка пижамка/гащеризонче и тънко чувалче. Ако на мен ми е ставало студено през нощта, я намятах с тънка пелена/одеалце и нея, за всеки случай  Mr. Green
Това обличане и да не взема да претопля/изстудя детето е егати сложната работа...  ooooh!

# 34
  • София
  • Мнения: 28
Кали, какво да ти кажа,Белослава вече няма никакъв режим  ooooh! яде непрекъснато,спи от време на време..изобщоо.... Tired
Иначе бебка спи с боди с късо ръкавче,кащеризонче-пижамка,олекотено и ако има нужда и одеалце.Така си свикна и не се поти,ама и аз не държа много топло в стаята ни Simple Smile

P.S. Ама защо си лягате толкова рано Mr. Green

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 03:04 от BeBoRanChe

# 35
  • Мнения: 17
Аз да се разпиша на бързо, по това време ставам да давам АБ, а вчера грам време не остана да отворя компа .
Първо малко със закъснение,но от сърце
Честито на Анита-та , бъдете много здрави, щастливи и обичани майки и съпруги   Hug   bouquet  Hug  

Славче страхотна тема както винаги   bouquet

Аз успях да довърша старата но тази утре ще я чета.

Да ви се оплача каква бела стана снощи. Ивчо събори една порцеланова чаша от барплота и тя падайки се счупи в ръба на мивката и се заби в пръстчетата на крачетата му. За нещастие беше току що излязъл от банята и босичък, парче от чашата му разряза едното пръстче цялото по дължина  ,а на другият крак му направи дупка  Cry Много кръв тече, промихме го с риванол, скалъпихме горе-долу някаква превръзка и мъж ми го заведе до спешното. Там го зашиха и биха тетанус. Сега милото ми е с два превързани крака ,а и доста се уплаши и нарева. Казали че шевовете ще ги махаме след 14 дни и да го караме на превръзки през три дни.  Сега ще си седи в къщи с нас и на градинка  ще е чак догодина.
Много ми е гадно, от два-три месеца само лоши неща ни се случват, надявам се това да последното че не издържам вече  Cry
Ами това е оплаках се аз, отивам да лягам че умората е вече голяма а утре ще се опитам да ви дочета и да се включа актуално .

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 400
Ей, Tani4ka, бива ли такова нещо  Sad Милото детенце  Hug Ще мине, но такива случки ни скъсяват живота  Cry Нека си поседи в къщи с вас - просто всичко лошо трябва да остане в старата година  Hug
Наталюшка, как си? Леле, вчера като те четох, ми се късаше сърцето - то умората не прощава, да знаеш  Naughty С този АБ ще можеш ли да кърмиш  Confused
Беборанче, и аз съм ЗА пролетно кръщене - да се стопли, да цъфнат дръвчетата, куклата да я накиприш в хубава рокля... мъж ти има няколко месеца да изчисти детайлите по събитието  Mr. Green
Русенки, много сте свежи, ама много ви е малка дружинката  Hug _Snej_, най-вероятно няма нищо притеснително с оченцата  Hug

Снощи късно се включих в скайп-чата, но днес мисля да спретна един чек-лист за партито да ни е по-лесно  Peace

# 37
  • Мнения: 553
Наталюшка, как си? Леле, вчера като те четох, ми се късаше сърцето - то умората не прощава, да знаеш  Naughty С този АБ ще можеш ли да кърмиш  Confused

Ами на антибиотика пише ,че не може да се пие и да се кърми, но педката каза - може може  newsm78 засега пия антибиотика и кърмя - той е от тези 24 - часовите. Не искам много да се замислям над това може ли или не може, защото и без това отказах да пия салбутамола и цяла нощ си плащам за това - едвам си поемам въздух от кашлица.

За Коледното парти - някой беше предложил BeSo - скоро бях на рожден ден там и никак не е подходящо за бебета и майки  Mr. Green иначе си е готино заведение, но да оставим бебетата на татковците и да разпуснем  Joy

# 38
  • Мнения: 362
  Здравейте!!!!
   Поизгубихме се извесно врене,но компютъра ни направи страшен проблем и цяла седмица беше почти безуспешно на ремонт.Върнаха ни го вчера без никаква информация в него-снимки,музика,работа ooooh!Увериха ни,че са запазени в стария ни хард(бяхме с два) и ще ни я качат,но.....дано не изгубим сниките си ще е много,много лошо.
  Изпуснала съм доста,прочетох за болни,за домашни проблеми стискам палци всичко бързо да се нареди Praynig
  През времето което ни нямаше-Таня падна от дивана,има някакво слабо разстройство от няколко дни и ми е необяснимо откъде,няма нищо друго,хапва домашните ми супички,мен нещо ме наболява гърлото,купихме си телевизор,украсихме къщата и май това е.
  Много ми липсвахте и се надявам да навксам бързо.Днес тук духа много силно,но прогнозата за преспи не се случи(засега).
           Hug

# 39
  • Мнения: 7
Добро утро в този зимен и ветровит ден!

Криско спи, а аз викам да драсна два реда и да мятам задачите.
Да ви се оплача , че снощи ни се развали бойлера smile3511, както уж си работеше и изведнъж майка ми вика протече  Weary.И като слизам какво да видя - ами той , че тече тече , ама чак от горе където е стрелкичката за температурата - явно му се е прецакало казанчето  newsm78 и сега незнам какво и кога ще се оправи , т.е кога ще се купи нов де .Времето е кофти , нямам кола тези дни, мъжо е на работа извън града - пълна картинка  Sad
Хайде оплаках се и аз .
Всички болни да оздравяват и наистина да имаме само празнични и добри новини до края на темичката.
Обичам ви момичета и ви пожелавам лек ден  Hug

# 40
  • Мнения: 52
Добро утрооо!

Такъв чат се заформи снощи и в крайна сметка нищо за коледното парти. Според мен мястото трябва да отговаря на следните изисквания:
- да е удобно за всички
-да има градски транспорт
- да има паркин
- да са отделени пушачите в кутия
- да има мяста за 20-тина колички
- да има хубава храна на прилични пари
-неработен ден (за да избегнем лудницата)
-преди 24-ти

Преди пак да ме уплюете Wink като гледам къде са на били най- големите срещи това е МОЛ-а на Стамболйски.
Предлгам всеки да даде по едно предложение и Славчето да пусне анкета. Мнозинството печели.

# 41
  • Мнения: 150
Добро утро и от нас!!!

СЛАВЧЕ  bouquet Heart Eyes

Ох и Борисчо не спа тази нощ спокойно, нос запушен, постоянно мрънкаше на сън, все си мисля че сега не е настинка  Praynigа са зъбки.

Таничка Hug дано бързо се оправя детенце, горкичкото  Hug

Нати,  Hug бързо да оздравяваш, и дано има кой да те отмени за малко да си починеш Hug

Луксче,мила оздравявай бързо Hug

Беброранче, по добре пролетта, да е по топличко. И аз за пролетно кръщене си мисля Hug

И аз мисля да се присъединим към коледното парти, на нито една среща не успях да дойда. Дано само сме здравички Praynig

danly, ужас с този бойлер.

# 42
  • Мнения: 21
Добро утро!  food010

Ех, празници, празници, хапнахме, пийнахме, неможахме да поспим, но осъмнахме с 4- ти зъб... и при нас комплекта е пълен и наличен tooth

Да са му белички и здравички на момчето! Heart Eyes

Таничке, лошо са се стекли събитията при вас, да ви задминава лошото вече! Praynig

Нати и Луксче и при вас така , лошото да е зад гърба ви! Hug

И в Бургас снощи едни ветрове и хали, сега сякаш поутихна, но за излизане дали ще става кой знае..., май и днес баба ще ни гледа. newsm78

Днес смятам за чашка на мъника да пообиколя, вчера в Бамболиното не ми препоръчаха тази на Нуби, защото на 6м. бил малък още , като му пораснели зъбки тогава, като казах, че има 4, така невярващо ме изгледа тая мацка, че как не се изсмях с глас , незнам... Mr. Green не се бях замисляла, че може да има връзка между зъбите и чашката, но така или иначе нямаше хубави цветове и не взех. Та днес ми е задачка.

След резците, кучешките ли следваха, малеее #Crazy, ако е така кВо ме чака... Crazy

Данли, много неприятно това с бойлера, добри, услужливи съседи наблизо?!



# 43
  • София
  • Мнения: 905
Ех, момичета, да оздравявате бързо. Да няма болни мамчета и бебоци повече и оттук нататък да има само положителни емоции и коледно настроение. Praynig

Честно да си кажа не съм чела темичката, ще наваксвам в последствие. Във вторник ходихме при нашта педка - Пламен е вече 7 900гр. (+900) и 72см (+3). Нали имахме проблем с нисък хемоглобин (93), е, вчера правихме пак ПКК - малкия е вече със 109.  newsm44 newsm44Не мога да ви опиша колко съм щастлива от факта. То не готвих спанаци, коприви, меса, елда, междувременно захраних и с глутенова каша, само цвекло не му набутах, че нямах домашно ... Важното е, че яде, по едно време беше почнал да ми отказва зеленчуковите пюрета (готовите), но честно да си кажа и аз бих ги отказала - то основата им почти винаги е морков и картоф, а вкуса е идентичен и блудкав. Sick Та така...

Мярнах, че обсъждате как обличате бебоците за спане - Пламен спи с боди с дълъг ръкав, тънко памучно елече и средно дебело одеалце. Т в стаята е ок. 23-24 С. На мен ми е студено, ама аз не съм критерий, много съм зиморничава.

Хубав ден на всички.

# 44
  • Мнения: 1 167
krischana, май ще вземем наистина тази тема,за съжаление с такова коледно настроение, да е за оплакванията ,но както писа оттам насетне всичко да е 6 ,хайде да я изпишем набързо и следващата Славчето да я направи още по коледна и пълна с настроение  и здрави и весели мами и деца.

Болничките бързо оздравяване,natalinik бързо оздравяване и на теб ти ме разби  #Crazy с тези превръзки.

Танче да минава тази година,че наистина толкова гадости и то в последните месеци ,но пък имате едно най хубаво нещо Светлито,ще мине всичко, да сме живи и здрави.Миличкия Ивчо, много е гадно да се разреже човек с порцелан, а така боли  ooooh!.Аз като бях в осветителните тела и мен една лампа ме разряза падна от високо и на мен пръста ,но ми го залепиха.

Ние днес порастваме ставаме на 7 месеца.Честито и на другите порастващи.Не ми се слагат почерпки извинете ме за което, ама нямам нещо настроение и по точно всеки момент очаквам нашите напоследно време изтерични писъци, според мен за няма нищо но...........да не ви занимавам, дано се издържа днес че............ #Crazy Twisted Evil.

sivanovaa Joy ,акто прочетох за чата ми мина през ъкъла ,че няма много да обсъдите подробностите ,ама........

Ние спим на 20 градуса .А инъче за къпане правя стаята 25 ако не е стоплила каминката пускам климатика.А в банята си имаме радиатор и е топло и си пляска във ваничката доста време.
А вчера бяхме в паяка, много беше доволна милата, голям кеф ,то пя повече отколкото да ходи напред назад, но и този момент ще дойде до сега да стоиш цели месеци само не е работа, нали само можем да стоим стабилно седнали и нищо друго не се върти........

Вчера ,щях да ви питам да дадете идея, какво да направя с моето пикливо момченце, но мозъка ми не асимилираше..............Та хапваме уж, но няма ли морковче да ни е сладичко в това което ядем не го щеме.А с тиквата засега сме на вие, заради повръщанията и се чудех дали е добра идея ,кърмим се, но да купя АМ и да слагам по една лъжичка вместо морков ще пооражавеем,откакто ядем всеки ден има морков,защото пък кърмичката го разрежда много  newsm78.Или някой друг зеленчук ,който е сладичък да знаете, аз не се сещам или има май  се сещам печена чушка имам домашни във фризера дали мога да дам ?

Общи условия

Активация на акаунт