Дядо Коледа пристига и на МАЙчето намига! №13

  • 19 796
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 150
леле момичета какъв чат сте направили.....добавих доста от вас, скайпа ми е nelly,да не се чудите... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 91
ДОбро утро и от нас  Hug
Тук от снощи едни ветрове,едно чудо.После заваля сняг и втровете си заминаха и още си вали,но не е натрупало  Peace
Таничка,дано всичко лошо остане в тази година и от догодина само хубави моменти да имате  Hug
Нати,стискам палци антибиотика да подейства бързо и да се оправиш   Praynig
Лилче,честита седма месечинка на Рали   bouquet Да я нацелуваш от нас с Ади  Hug
Фреяна,браво на Пламен за хубавите резултати и за хемоблобина  Peace
Данли,много кофти това с бойлера  Confused Дано намерите решение по-бързо че без топа вода не е работа.
Снощи наистина голям чат беше по скайпа  Wink Искам и ние да се присъединим към Коледното парти,но..........можеби към някое лятно ще се включим  Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Ей това спретнах аз:


Място  - по-добре да не е клубче, з‘то нашите са малки, не разбират, а и в клуб се плаща за по2 часа, които до никъде няма да ни стигнат. Ще дадем много пари само за наем, а и с количките кое ли клубче ще ни събере?!  Както говорихме да бъде някой квартален малък ресторант/пицария/сладкарница...на централно място
Аз се замислих и за гадната пицария срещу Бейби Мол-а. Тя е удобна, че е на спирката на метрото. Мамите с по-големи дечица, дайте идея от някое ваше форумско парти (КикиНики, Ивон, Грахче, Куци Пате). Аз обмислях и „Ветрило“ на Гоце Делчев, някоя Виктория в някоя Арена (по-просторни са), Доброто в Заимов не знам колко е голямо... Заведението трябва да се съгласи да отдели един доста голям кът само за нас и да е непушачески.

Дата и час – предлагам да бъде в периода 20-23 декември по обяд. Да уточним мястото до 12 декември, а в седмицата 13-19 декември да се изброим и съберем пари.

По-големи деца – моето предложение е да не ги водим или ако се наложи (аз лично може да няма къде да оставя Габи), да не се съобразяваме с тях, з‘то иначе става супер сложно – забавление, детско меню и т.н.

Меню – предполагам, че ще се наложи при капарирането да поръчаме нещо – може би е добре плата с хапки, салати, пици, мин.вода, а на място всеки ще си допоръча нещо. Важното е да не се разпростираме в парите.

Дядо Коледа – да не го умуваме много, ако Миро на Силвето е съгласен – да му тръсим костюм.

Подаръци за бебоците – или всеки да си донесе нещо дребно с надписано име, или да добави 2-3лв. Към „куверта“ и да купим на всички еднакви гризалки/дрънкалки, каквото и да е. Можехме да им направим някакъв специален подарък с надпис, но вече май няма време.
 
шЪ мЪ прощавате, МОЛ-ът ми е супер удобен, но не си представям там да си украсим, да си доведем Дядо Коледа, да се снимаме.... абе... ако го решите, ние ще дойдем естествено, но ще си е поредната форумска сбирка

Нат, аз бях за BeSo - веднъж водихме там Габи да играе в откритото клубче и на обяд само майки с колички имаше отвън, а вътре ми се видя просторно. Обаче вечер си е баш за нас - загорели неизлизали жЕни  Joy hahaha Наскоро си купих Little Black Dress с едни прозрачни апликации точно на хълбока и на бюста - за там съм  Mr. Green
Я да видя сега кв'о сте писали. Кри я мацнах с Оражел и не я чакам скоро да се събуди  Joy

# 48
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ние спим на по-хладно. По простата причина, че стаята е северна, отвсякъде духа (дограмата е стара, на квартира сме), та парното не може да стопли кой знае колко. А и така децата се учат да не се отвиват, или сами да си придърпват одеалото. И съответно аз не ставам по ен на брой пъти да проверявам ту единия, ту другия, третия слава богу спи на една ръка разстояние - кошарата е бърната и долепена до спалнята.

# 49
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Здравейте от нас.
Тая нощ беше кошмарна такъв вятър духаше шеше да отнесе прозорците.
Моят хубавец Дани пляска с ръчички ная вероятно го прави несъзнателно.
Вчера идва поп в къщи да ръси за здраве преди коледните празници и му вика гу гу малкия така се кокори.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 252
Привет! Ние долетяхме от поликлиниката- взимаха ни кръв и урина, а Викито се държа супер Peace Ако го нямаше тоя вятър, времето щеше да е супер. Момичета, сега как се процедира за резултатите, не се сетих да питам newsm78
За Коледното- Аник , предложенията за организацията са супер! Сега остава от пазарската тема да се прехвърлим към коледната Joy И аз си мислех за някакви подаръчета с надписи, напр. лигавничета ама късно е май  newsm78
Днес ще ходя на среща с моята приоятелка в Мола, а после ще издирвам кухненска мивка. Дайте предложения за такава -напр. 50/50 без отцедник и дълбочка Praynig Харесах в Практикера една на Бланко, но ако някоя знае къде още продават мивки да свирне  Grinning

# 51
  • Мнения: 195
Ех Марая, аз продавам ама в Пловдив
Търси и на марка ФАТ - български са, имат сайт http://www.fat-bg.com/
супер са като качество, за мен и като цена, всички сме с такива от години и  Peace, в смисъл майки баби свекита ние, сега и за горния етаж ще взимам такава
А пък за резултатите звънни в понеделник на педито, те ще са при нея, то пък и утре е работен ден - звънкай утре

# 52
  • Мнения: 6
Привет и от нас Hug

Момичета, отсега казвам - за коледното парти най-вероятно няма да идвам, че седмицата преди празниците мъжът ми е отпуска, майка ми е ваканция, та с мъжа ми обмисляме малко да оставим Дара на майка и да си починем малко, да се видим с приятели, да купуваме подаръци и т.н.

# 53
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Лелеее, какъв чат Laughing
Съгласна съм с Аник по всички точки. Пицария ми се вижда супер идея, а онази гадната срещу Бейби Мола горе имаше голям осветен салон и е за непушачи Sunglasses А и е срещу Бейби Мола, после може да напазарим Laughing

П.С. Силве, Миро ще се съгласи ли да играе Дядо Коледа? Заплащане - в пица  chef

# 54
  • Мнения: 2 558
Добро утро и от нас  Hug

Десекс голяма си оптимистка - аз викам една тема за оплаквания, ти 3 странички отпускаш  Mr. Green
Айдееее, който се оплакал - оплакъл  Naughty Вече сме на четвърта страничка и никакви болежки, вируси, домашни проблеми и т.н.  Praynig Praynig Praynig

И тук от снощи духа яко вятър и е доста студеничко, но пък от сутринта грее слънце, все едно вън е 25 градуса  Crazy

Таничка, нагушкай го Ивчо и дано бързо се оправи и не го боли много  Praynig Hug

Лилка, честита месечинка на Рали   bouquet Дано е по-кротка днес  Hug

Данли, и при вас е някаква лоша серия  Confused Дано бързо намерите решение за бойлера, че без топла вода не си е работа  ooooh!

Снощи по скайпа голям чат беше  Grinning Накрая на пазаруване го удархиме в малките часове на денонощието  Mr. Green
Дано си изберете най-подходящото място за Коледното парти, а ние, както и Алекс е писала, ще се присъединим към някое лятно  Heart Eyes

А за подаръчета с надписи - що да е късно, те бързо стават  Peace Може да им направите в някое фотостудио чаши или купички със снимка или надпис и след време в тях да си хапват попарка или да пият чайче  Wink

# 55
  • Мнения: 52
Аз съм ЗА пицарията срещу бейби МОЛ-а, точно до метрото е.
Говорих с Миро и тъй като е на работа всеки ден , ще дойде но трябва да сме точни  да се съберем всички не да се точим 2 часа, ще се маскира и ще зарадва малки и големи. Само като му казах колко мацки ще има, дори не се замисли за пица. Ще купя един костюм и ще съберем както каза Ани по 2-3 лева да им вземем по нещо на мъниците. Аз предлагам да им взмем по една чаша със сламка , пък може и без. Винаги ще е в употреба.

П.С. Иска снима с всяка майка, това му е условието Laughing Joy

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 11:33 от sivanovaa

# 56
  • Мнения: 2 558
Ей ви тук още една идейка http://smeshkinadreshki.com/bg/product-list/31.html , цените са малко височки, ама вие ще си решите  Peace

# 57
  • Мнения: 195
Ей ви тук още една идейка http://smeshkinadreshki.com/bg/product-list/31.html , цените са малко височки, ама вие ще си решите  Peace

Хаха най ми хареса - мечтаеш за тиха нощ? много подходящо

# 58
  • Мнения: 20
Привет мацки!  Hug

Направо да мина на темата: Ние с Димитърчо сме твърдо " за"  относно Коледното парти. Определено мисля, че имаме нужда малко от развлечение и разтуха.

За датата- между 20-22 декември включително е супер

Ние баткото няма да го водим, защото не слуша.  Laughing А и на 23 декември ще има Дядо Коледа в офиса, та няма да остане без празник.

В Борово има доста квартални заведения и денем са полупразни, та ще ни е спокойно.

Определено някой трябва да събира пари. Славче? Laughing Може да се разкрие банкова сметка и за няколко дни да преведем парички в нея- и за капаро, и за подаръчетата. А тях можем да поръчаме накуп от някой сайт.

Вярно, че нямаме много време, но от нас зависи да се организираме. Ще ни остане страхотен спомен от снимките- Все пак това е първата Коледа на нашите малки човечета!

Димитърчо ще бъде джудженцето на Дядо Коледа! Имаме си коледна шапчица! Laughing  

# 59
  • София
  • Мнения: 162
Ще направя всичко възможно и ние с Габчица да присъстваме на коледното парти. Само моля изберете заведение с метро наблизо, че иначе отпадаме. А ако и Вили (Облаче) реши да идва може заедно да пристигнем. Страхотен спомен ще е за мъниците след време. Аз нещо снощи не разбрах, че има общ чат. Видях, че някои от вас ми поискаха пълномощно и дадох разрешение, но така е като не отворих темата да прочета...  ooooh! В следващия общ чат се включа и аз, а милото да си гледа някой мач  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт