Дядо Коледа пристига и на МАЙчето намига! №13

  • 19 809
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 52
Ами ето, Злати, Вили, аз и Вни сме за пицарията в Люлин до метрото.
Другите казвайтеее че да се обаждам и да резервирам

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ей ви тук още една идейка http://smeshkinadreshki.com/bg/product-list/31.html , цените са малко височки, ама вие ще си решите  Peace
desex от там съм поръчвала тениската за нашият тати и останах доволна, но имаше малко забавяне на поръчката.
За мястото- имам една позната мама от детската градина, която има клубче в Люлин 4 мисля, мога да я питам колко може да ни вземе, обаче не е близо до метрото newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 735
Димитърчо ще бъде джудженцето на Дядо Коледа! Имаме си коледна шапчица! Laughing  

А Габи, Валерия, Цветенцето и което момиченце си има коледна рокличка - ще "пърхат" около малкото джудженце Simple Smile

Данли, Таничка  Praynig всичко лошо да отминава вече и новата година да носи само хубави емоции и здраве!!!

Онази пицария срещу Бейби мола не е толкова лош вариант, а голям Мирко - ША СА снимаме, нЕма грижи  Peace и пица ще има  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 558
Ей, ама в тоя сайт много готини работи има  Party
Този лигавник е готин, сещам се за Мишо на Дудунски - http://smeshkinadreshki.com/bg/product-view/216.html
А тази тениска е идеална за батковците  Mr. Green http://smeshkinadreshki.com/bg/product-view/150.html

# 64
  • Мнения: 20
Ние сме "за" което заведение кажете. Лигавниците и чашките са супер идея за подаръци.

# 65
  • Мнения: 362
http://www.nai-evtino.com/?en_%D0%A7%D0%90%D0%A8%D0%90-%D0%A1%D0 … D1%87%D0%BA%D0%B0!!!,48  вижте и аз какво намерих,може да им направите чаши с надпис отличителен за майско бебе  Laughing

# 66
  • Мнения: 150
хайде и ние сме за за Пицарията в Люлин. Само ако е на 22.12 отпадаме, на консултация сме, а аз след това на коледно парти с колеги,малко и аз да разпусна Mr. Green

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 252
И ние и ние сме за пицарията Simple SmileАко искате, аз като най близко живееща, да питам да ли могат да ни освободят залата, само да видим горе долу около коя дата?
Нати- чашите са супер на далаверка 4 лв. само??? Да си направим някакво лого за майските бебоци  Grinning

# 68
  • Мнения: 20
Ние пак да кажем: Не можем на 23.12., заради Коледното парти в офиса.

Добре ли е дата 21.12. ? Устройва ли всички ни?

# 69
Където и да е ние сме за  Peace

# 70
  • Мнения: 14
  bouquet Срам, не срам, ето ме и мен тук след много време. Напрво кипи коледно настроение. От вчера и моето зверче има костюм на Дядо Коледа, но да видим кога ще ги изпере майка му , че да му го облека хехехехе. Напоследък забелязвам , че моето човече разбира всичко, малко ми се хили не , когато трябва, но бебешка му работа, лесно се стряска и надава един вой, но и лесно му минава уж. Преди месец се опитваше да пълзи, но уви, вече не иска, започва да реве, завъртва се наляво и надясно, докато ме докопа и дава ръце да го взема , а нали не мога да му откажа. Оф, да се оплача и за захранването, моето мъниче си залага повече на кърмата, хич го няма с пюретата, понякога иска , но ако изяде няколко лъжички по-добре, започва или да се хили с глас, или да реве, но не и  да яде, изпива си литър кърма на ден и е готов, все се успокоявам, че няма да остане незахранен, но ще видим. И е голям глезльо, не го ли взема и не играем ли, има един рев, както стои седнал  и като му писне и хайде пак прав, ще си имаме проблеми знам аз, ама ще видим. Очаква да се събуди ей сега и да се разприказва, крещи постоянно па па па, ба ба, да да, едни такива ги върти из устата си. Целувки и има да ви чета  Heart Eyes

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
Ще го пусна още няколко пъти, да го видят всички и ще доуточняваме

Място  - по-добре да не е клубче, з‘то нашите са малки, не разбират, а и в клуб се плаща за по2 часа, които до никъде няма да ни стигнат. Ще дадем много пари само за наем, а и с количките кое ли клубче ще ни събере?!  Както говорихме да бъде някой квартален малък ресторант/пицария/сладкарница...на централно място
Аз се замислих и за гадната пицария срещу Бейби Мол-а. Тя е удобна, че е на спирката на метрото. Мамите с по-големи дечица, дайте идея от някое ваше форумско парти (КикиНики, Ивон, Грахче, Куци Пате). Аз обмислях и „Ветрило“ на Гоце Делчев, някоя Виктория в някоя Арена (по-просторни са), Доброто в Заимов не знам колко е голямо... Заведението трябва да се съгласи да отдели един доста голям кът само за нас и да е непушачески.
Вече клоним към "гадната" пицария срещу Бейби мола - на спирка на метрото е, най-вероятно ще е удобна на повече хора  Peace

Дата и час – предлагам да бъде в периода 20-23 декември по обяд. Да уточним мястото до 12 декември, а в седмицата 13-19 декември да се изброим и съберем пари.
Клоним към 20-21 декември, но е важно и в заведението какво ще кажат

По-големи деца – моето предложение е да не ги водим или ако се наложи (аз лично може да няма къде да оставя Габи), да не се съобразяваме с тях, з‘то иначе става супер сложно – забавление, детско меню и т.н.

Меню – предполагам, че ще се наложи при капарирането да поръчаме нещо – може би е добре плата с хапки, салати, пици, мин.вода, а на място всеки ще си допоръча нещо. Важното е да не се разпростираме в парите.

Дядо Коледа – да не го умуваме много, ако Миро на Силвето е съгласен – да му тръсим костюм (аз имам един от Джъмбо, дано му стане  Praynig).

Подаръци за бебоците – или всеки да си донесе нещо дребно с надписано име, или да добави 2-3лв. Към „куверта“ и да купим на всички еднакви гризалки/дрънкалки, каквото и да е. Можехме да им направим някакъв специален подарък с надпис, но вече май няма време.
Такаааааа, всички идеи са супер, но скромният ми опит с такива организации е, че са много тромави. Сигурно до последния ден няма да знаем колко точно бебенца ще има. Трябва да е нещо налично, което да купим ден-два преди партито  Rolling Eyes Аз съм за лигавника "на Мишо" (desex  Peace) или чашка със сламка... нека да видим какви пари ще ни трябват за заведението - не е лошо да се придържаме към бюджет 10, максимум 15лв. на човек  Thinking Много майки са с две деца, ще присъстват на поредица партита, представям си какво става  Money Чашите също са супер, но някой трябва да направи лого набързо и да порверим възможностите - повечето печатници са претрупани с работа около празниците  Confused Ако ни останат неподарени, може някоя мама от неприсъстващите на партито да си вземе

vivid, още от сега жалко, че няма да можете и МНОГО СИЛНО ЗАВИД за това, че ще идете някъде само двамата  Blush Peace
 

# 72
  • Мнения: 12
Искам да питам майчетата, дето ядат вече попара: всеки ден ли ядете попара? С какво да я редувам? Все си мисля, че ако яде всеки ден съвсем ще й втръсне. А онези бурканчета извара с нещо за десерт ли са или заместват ядене?

# 73
  • Мнения: 14
На нас ни казаха, сирене и кисело мляко за по-нататък , аз си мисля, че е рано за попари, ама мамите да кажат

# 74
  • Мнения: 52
Ани, има готови чашки за момченца с количка -тази червента или Бентен, а за момиченцата нещо дисни, илипросто да вземем унисекс. Цента им  е окло 5 лв

Общи условия

Активация на акаунт