Снукър

  • 30 589
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 70
Дано на световното има настроение?Така Ракетата няма спечелен телевизионен мач от ранкинг надпревара от септември 2010 година, като на последните четири турнира записва поражения още в началния кръг.

"Наистина съм много разочарован от себе си, заяви 35-годишният англичанин. - Осъзнавам колко голяма подкрепа получавам от китайската публика и съжалявам, че ги разочаровах по този начин. Разочаровах ги и с това, че не играх тук през миналите две-три години", допълни Рони.

Бившият лидер в световната ранглиста направи равносметка на изминалия си сезон и на лошото си представяне в него. Той не пропусна да коментира и играта си през тази година. "През тази и миналата година играх най-лошия си снукър, призна О'Съливън, чиято последна победа е на 1/2-финалите на World Open през миналия сепрември. - Наистина ми е тъжно и бих се радвал нивото ми да се повиши и хората да виждат това, което заслужават. Жалко е, че в момента не мога да им дам това. Нямам никакво извинение, просто не играя добре и нещата не се получават. Формата ми определено не е добра и няма какво друго да направя, освен да се опитам да я намеря. Не знам защо е така, но се чувствам зле и не ми е никак забавно. Да си призная честно, не знам още колко ще издържа да играя по този начин. И преди съм казвал, че ще се откажа, но не съм го правил. Въпросът е, че не искам да изглеждам глупаво и да продължавам да играя по този начин. Не искам да прозвучи така, все едно се отказвам, но наистина нещата не са никак хубави и не знам какво ще се случи", сподели световният номер 10.

"Сега ще се прибера вкъщи, искам да видя семейството си и ще се концентрирам върху световното първенство в Шефилд. Поздравявам Райън за победата, той прави чудесен сезон и заслужава похавала за представянето си", завърши О'Съливън.

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 14:09 от grigori

# 226
  • Мнения: 654
Здравейте,  Hug
Не съм гледала много от Чайната ама забелязах фамилията на Динг, на български е по - добре да се казва само първото му име  Joy Joy Joy

http://hello.news352.lu/images/edito_agence/gimg_1345291.jpg    Mr. Green

# 227
  • Мнения: 70
Добро утро.Световното започна.Нашия любимец Рони води със 7 на 2 фрейма,но нищо не е сигурно докато днес не завърши.Да му стиснем палци днес от 16,30 часа.

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 11:21 от grigori

# 228
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мерси за кафето, Гриbouquet
Оххх, още ли таим надежди за Рони?!  Tired hahaha

Ще го гледам, разбира се!    bouquet

# 229
  • Мнения: 70
Добро утро.Най после Рони победи и то убедително ,дано и следващата среща играе така?

# 230
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Как свърши, че ме нямаше вчера вкъщи по това време?   ooooh!

# 231
  • Мнения: 2 022
Рони победи с 10 на 2. Игра наистина като себе си.
Следващата му среща е с Шон Мърфи. Там нещата никак няма да са лесни. Ще видим.
Не смея да се надявам, но и не мога да не се надявам.  Laughing  Praynig

# 232
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Олеее, с Мърфи...  ooooh!
Преди не съм се съмнявала в успеха на Рони, ама сега ми се струва, че ще даде победата ей така, не, че не може да играе.  Close

# 233
  • Мнения: 70
Възроденият О'Съливън: Мога да победя всеки
20 април 2011 | 13:06
(3) Чат Препоръчай6 Свежо Twitter 
Трикратният световен шампион Рони О'Съливън започна впечатляващо участието си на световното първенство по снукър в Шефилд. Бившият лидер в световната ранглиста се класира за втория кръг в "Крусибъл" след успех с 10:2 фрейма над Доминик Дейл. През последния сезон Ракетата има трудности с мотивацията си, а за последно бе печелил мач през септември на World Open. Всичко това, както и проблемите в личния му живот, принудиха О'Съливън да се обърне за помощ към психиатър.

"Наслаждавах се на играта така, както и при първия ми мач в "Крусибъл", сподели Рони. - Да си призная, не исках срещата да приключва, исках да продължда да играя. Никога преди не съм се чувствал така около масата. Дори на 1/2-финалите срещу Стивън Хендри тук, когато водих с 16:4 части, имах съмнения дали ще успея да спечеля. Най-важното за мен в момента е, че искам да съм в "Крусибъл" и няма значение дали печеля, или губя. Обърнах се към треньори и психолози за помощ. Това беше последното, което можех да направя. Ентусиазмът ми не означава, че ще спечеля титлатата, но не мисля, че имам какво да доказвам. Основната ми цел е да остана възможно най-дълго в турнира. Няма да разкривам за какво точно ми помагат сеансите при терапевта, но те със сигурност няма да ме направят по-добър снукър играч. Важното е да се почувствам отново добре, както другите състезатели", допълни Ракетата.



Световният номер 9 коментира и евентуалния сблъсък с Джон Хигинс на 1/4-финалите в шефилдския театър. "Това не ме вълнува особено, тъй като не съм срещал човек, който да не мога да победя. Очаквам с нетърпение следващия си мач и дори да го загубя, ще се върна. Ако продължа да играя по този начин, мога да спечеля още световни титли", отбеляза О'Съливън, който във втория кръг ще се изправи срещу Шон Мърфи.

# 234
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Рони изкука?!  Shocked  hahaha

# 235
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Рони се завърна!     ura  ura  ura

# 236
  • Мнения: 70
Добро утро.Дано Рони играе така и срещу Хигинс?

# 237
  • Мнения: 11 607
Мразя снукър, но симпатизирам на Тръмп.........

Така като гледам......Все познати физиономии сме тук.......

# 238
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, момчето е супер талант!
Подозирам, че може да стане новото дете-чудо, бездруго Рони не защитава таз си "титла". 

# 239
  • Мнения: 11 607
Коментаторът кърти мивки........Намеси и Алф, търси и човекът с мобилния телефон и иска публично да го порицае........Въобще.....Има ли някой, който записа бисерите му? Само това ми е слабата утеха като пуснат мъжете снукъра......Наслаждавам се на коментара, а не на играта......

Общи условия

Активация на акаунт