Отговори
# 45
  • Мнения: 70
milli vanilli  По скоро някой познат с микробус ако се сетиш за такъв разбира се.

# 46
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОНЯ!!!БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА! Hug
didi666,  колажа е невероятен!!!Страхотна си! smile3501
Аз утре съм решила да ходя да поръчам за Прабабите по един календар със снимка на Рая (мисля, че много ще се зарадват) Laughing
С картичката и нещичко от Все сърце съм готова, но ще изчакам до средата на другата седмица....още ми се струва раничко Thinking
Днес да Ви се похваля, че ми стана много мило....колегите от работата ми се обадиха да ме поканят на Коледното парти на фирмата JoyОбаче май няма да ме огрее, защото се оказа на същата дата, на която е банкета на майка ми и няма да има кой да гледа Рая WearyДано да измислим компромисен вариант!
Целувки и спокойна нощ!

# 47
  • Мнения: 151
Мили Ванили - и според мен някой с комби ще ви свърши работа .Иначе аз имам едно момче дето се ни прекарва някакви неща с бус ,ако искаш мога да го питам за цена или да ти дам направо телефона  Hug Peace Айде наздраве от мене  Drunk cheers Wine Glass smile3546 аз съм на биричка днеска ! Целувки на Габчо  smile3541

Аз да се похваля  Flutter Flutter Flutter дядо коледа донесе на Ивето шейна  Blush Mr. Green   http://www.onlinetrading.bg/product/detska-sheina-alpen-bambino.html  баси кефа ,чакам да завали с нетърпение Nature Snowman Close-mas:

# 48
  • Мнения: 1 981
milli_vanilli, питай в самия магазин, откъдето ще го купите дали не предлагат транспорт до дома, като им кажеш, че го искаш неразглобено!
Аз пък ще пускам другата седмица изненадката за моето цвете...да е съвсем коледно, пък се надявам да стигне навреме! Peace
Iveeeta, Марк е герой като майка си и батко си! Добре, че двете ти деца са се метнали силни и оправни, като теб! Peace
Ох, аз пък чакам с нетърпение нашето работно коледно парти, защото ще е в Арбанаси и с любимия ще разметкаме децата по бабите и изчезваме с пълна газ /е, в това време може и да не е с пълна, но все пак... Wink/.
Аз съм малко натъжена, защото мъж ми ме "зарадва", че лятото май със сигурност ще го пращат пак в някоя друга държавица да поработи малко и съм в лек ужас, защото пак ще трябва сама с всичко да се справям, но този път чаветата са двеееееееееее....Искрено се надявам да намерим вариант за някаква градина за Сашко, защото ще изкукам съвсем напълно и окончателно!

# 49
  • Мнения: 19
Здравейте момичета, мнооооооооого от отдавна не съм писала и се извинявам за това, ама все ви чета и като седна да пиша става нещо и не успявам, ъпдейтвах се де Simple Smile участвам и в коледната игра благодарение на Вер, избрах си цвете и дестинация ...другата седмица и аз ще изпращам..Браво Вер страшна идея  Hug
Ние сме добре, Дениската расте и става все по забавен , циркаджия е голям  Mr. Green Преди няколко дена бяхме на консултация, 8400 - 72 см голям мъъъъъж  Thinking Mr. Green
Съжалявам че не видях за колажа по рано иначе и аз бих участвала  Party
Целувки на всички   bouquet

# 50
  • Мнения: 1
Мили момичетааааа, благодаря от сърце за готините думи относно сесията на Дони....

milli_vanilli и аз щях да ти кажа, че някой с микробус ще ти свърши работа....

marini надявам се да успеете да намерите решение на проблема. И аз след раждането на Доминик до 6-тия му месец го гледах без татко му, та отчасти те разбирам - трудно и гадно е.  Hug Hug

Аз днес поръчах тениски от тук  http://smeshkinadreshki.com/bg/product-list/5.html  има много готини идеи, а най-готиното е че има тениски и за татковци (аз поръчах на нашия)

В този контекст, днес намерих и този сайт http://www.nai-evtino.com/?en_Чаши-ДЕТСКИ,50  и ми хрумна че за годинката на нашите априлчета можем да направим една обща поръчка и да поръчаме еднакви чаши например......това го давам като идейка

Хайде лека и спокойна нощ на всички, целувки от нас

# 51
  • Мнения: 1 981
О, не, alesya, за щастие не става въпрос да сме разделени, а просто далеко от опциите за помощ, в лицето основно на свекърва ми! Татко им не би заминал за толкова дълго без нас, за мой късмет! Laughing

# 52
  • гр.София
  • Мнения: 30
Iveeeta,радвам се че всичко е минало добре.МЪЖКО МОМИЧЕ СИ ТИ!  love001

Коледното настроение е супер santa2 Nature Snowman
И аз другата седмица ще пращам картичка с изненадка People Santa..........няма да кажа на кой  madnoel

Лека нощ на спящите  smile3524
Мила пак си купонясва newsm32 1crib

СПОКОЙНА НОЩ smile3524

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 296
Благодаря за отговорите!!! Още се чудя да го въвеждам ли, да чакам ли? Направо незнам...
ЗЛати, още го чакам зъбчето, даже май вече чакаме две. Много е надуто, много е нервен  и плачка жално, жално на сън, но още няма зъбак...
Пууу голям студ днес. Май ще се седим вкъщи.

# 54
  • Мнения: 58
Здравейте, мацки. Брей, че студ. Личи си, че идва Коледа.
Ох, как ми се иска и аз да мога да отида на партито, организирано от работата, но нямам шанс. Майка ми почина, а свекърва ми не й пука за малчо. За 7 месеца го е видяла точно 3 пъти и то все по повод - по задължение дойде на 10 ден да го мерне, на погачата, защото трябваше да доведе майка си и на годишнината от сватбата ни - тогава дойде за да ни развали празника. Така,  че нямам шанс да отида, но нищо де. Много ме боли заради това, но нищо  не мога да променя.  Не мога да накарам някой да го е грижа за мен и бебо. Важното е да сме добре, пък другото ще се нареди.
Картичката за цветенцето е налице, но и аз ще изчакам, че ми се струва раничко още.
Отивам да  приготвям папото на малчо, че ще се събуди гладничък.
Хубав ден от нас

 

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 10:07 от gerka-75

# 55
  • Мнения: 78
Честит първи сняг!
Мартин е скромните 8100, но пък 73 сантима  Rolling Eyes Дългуч на мама. Всичко му умалява
Мерси за темата, мила не-Марини - Гале  Simple Smile Ама беше с Марински червен шрифт, та зат'ва така си помислихме  Hug

# 56
  • Мнения: 1 981
Честит първи сняг!
Ама беше с Марински червен шрифт, та зат'ва така си помислихме  Hug
Хи-хи! А къде в София има сняг, какче? В нашата София е студ, но грее слънце и няма помен от сняг!
gerka-75, още колко партита ще има...А мъж ти не може ли да гледа Алекс за няколко часа?
Тази нощ беше най-спокойната от седмица насам, но нослето още тече ли тече...Довечера сме на Коледно парти с Априлчета, реколта 2007, но Тулумба май ще го пропусне с тази хрема.


# 57
  • София
  • Мнения: 6 522
Хай мацки, честито със закъснение на празнувалите. Аз покрай еуфорията с раждането на Борил Борилов Соколов Grinning се овъртолих яко. Rolling Eyes Благодаря за пожеланията ! Hug
Иветке, шапка ти свалям и въобще много яка мацка си ти ! Евалла. Момчетата ще ти се отблагодарят тройно някой ден - вярвай ми !!!
Днес шитнах големите на детска  Embarassed Леа на мама след малко и ще ходим с благоверния за последни щрихи в коледното пазаруване. Довечера съм на фирмено парти. В тази връзка съм разпределила децата по родата (големите при мама, а тати ще гледа Леа - да ми е жив и здрав, много ми помага и никога не ми е отказвал ... може би, защото в петък и той е на купон  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil).
Вчера бяхме на консултация - 8.300 (200 гр за 40 дни йеее) и 72 санта на почти 9 м. Дано все така да е тънка и дълга, че както беше почналаааа. Д-рката ми се кара, че не й давам всеки ден каша, ама ме е страх да не се набузи.
Да почваме попара и след 2-3 седмици риба. Аз рибата много я уважавам.  Peace Днес ще дам плодов йогурт на Хипп - дано няма изненади. Хванах една дружка (нали съм нахална Embarassed), че мъжо й работи в Авенди, дето внасят Хипп и напазарувах пюрета за 300 лв. Това ще е то - от февруари на куФня.
Марини, браво за добрите новини !
Герка, таткото няма ли да се справи за 2-3 часа ?
Много е студено, вчера спа навън, ама днес няма да посмея заради вятъра.
Цалувки - отивам да `арча пари, докато има.  Whistling
п.с. имам бележка за препоръчано писмооооооо, днес ще пусна и мойте дарове.  Grinning Вяра - жива да си !!!!

# 58
  • Мнения: 78
Марини, аз се изселих, какиното. таман се измъкнах и заваля, та ми покри следите  Crazy

# 59
  • Мнения: 58
Правите сте, момичета. Ще има и други коледни партита. Таткото не може да го гледа, щото купонът ще е извън София, а и ще е за семействата де. Абе аз не страдам за партито, а за  отношението на свекървата. Иска ми моля ви се снимки да й пратя по ел. поща, че нямала да познае малчо. Егати нахалството.

Общи условия

Активация на акаунт