Отговори
# 735
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Честито на tedi_sp, Алиса и на Ангел-Михаил!
Тини-Мини Виси на циците почасово. Сега имам чуденка. Дали да го събудя да облекчи напрежението или да изцедя малко.
 
Пюрето разреждам с водата в която са вряли зеленчуците.
Днес направих така. Готвих пиле с грах. Сварих пилешко месо, грах, морков и малко лук. Отделих малко от зеленчуците и водичката и пасирах за Марк. Той изяде 2-3 лъжички и приключи. После прибавих сол, олио и копър за да е вкусно и за мен.

Марк преди хапваше с удоволствие печен картоф. Слагам измити необелени картофи на решетката във фурната пека докато омекнат. Много вкусни стават.

В бисквитите закуска няма яйца. Баткото много ги яде и покрай него и Марк хапва по някое малко парче. Няма да му давам вече.

# 736
  • Мнения: 7
 влизам на бързо само да ви пожелая

Весело посрещане на Новата година.Нека 2011 да е красива, като пролетта, топла като лятото, благодатна, като есента и силна и непреклонна, като морето през зимата...

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 08:41 от zlatomira

# 737
  • Мнения: 78
Хей, Весели празници   bouquet
Вече не ми пука за свекървата  Close Макар че в неин стил беше да звъни все едно всичко е ОК, да ни благославя и казва колко ни обича. Така през два - три месеца.
Не знам, свекитата са от поколение, в което на мъжа до тях всичко му е простено - грубост, неглижиране, дългове, изневери и когато виждат, че по - младите жени се борят за нещо по - добро, сектир, какъв морал имат младите. Както се казва, важното е всички да са еднакво зле.

Не съм негативно настроена към проходилката, защото съм слаба в ръцете и не мога да държа Мартин по цял ден изправен. А той това иска. не го изпускам от поглед обаче, защото на пода все има нещо интересно, покривката на масата трябва да се дърпа, а столовете да се дърпат за облегалките и ме е страх да не се преметне на пода или да събори нещо. Спирачката на проходилката не го спира - влачи я цялата с бутане.

Очертава се злояд. Не иска бебешки бисквити, никакви каши, зеленчуците ги яде само заедно с тиква или с плодови пюрета. Така че залагам на бъркочи с АМ, кисело мляко и плодове, в тях се слага жълтъка, маслото или месния бульон.
Откакто расте третия зъб не иска да суче /преди не искаше лъжица/ - сега пада едно кусане  Laughing

Хайде хубав празник. И да е честита Новата гАдина

# 738
  • Мнения: 4
Влизам много набързо да пожелая на всички ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!Нека тя да донесе много радост и щастие на всички, здраве и успехи !!!Много целувки от нас с Рая  love001 

# 739
  • Мнения: 151
Мили мами да се похваля ......... избиха ни три горни зъба наведнъжжжжжжж  Shocked Shocked

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА !!!!!
Иииии,ама как сме уцелили........ тамън за новата година ще отворим НОВА ТЕЕЕЕЕМАААААА  Hug Peace

# 740
  • Мнения: 10
Момичета весело посрещане на новата 2011 година с нашите вече пораснали слънца.Нека догодина пак се срещаме тук и си споделяме хубавите и не толкова хубавите моменти.Желая на всички много радост здраве и късмет през започващата само след няколко часа нова година.И като гледам при нас ще е нова година-нова тема.

# 741
  • Мнения: 0
Новата новогодиша тема! Весело и спокойно посрещане на всички ви!

Общи условия

Активация на акаунт