За хората и зодиите...

  • 5 458
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 755
Подтикната от темата за съпруг зодия Рак, реших да пусна темата с цел да обсъдим хората /повече иде реч за половинките ни и тяхната зодия/ и зодиите им... Laughing Mr. Green Laughing
Вярно е , че всичко е строго индивидуално , но както знаем тук зодията е важна Mr. Green , не човекът, та нека обсъдим до колко зодията обединява общовалидни качества и определения за човека роден под нейното влияние. Grinning

Първа съм аз : Моята половинка е зодия Водолей Laughing -  та за него знам не само от опита , но и от зодиака естествено Laughing че са много независими, широко скроени души, големи сънливци, добри приятели и вечните деца. Мога и друго напиша, но ако има желаещи да се включат по темата да си "по чешим" езиците, тогава ще се включвам активно. Laughing
За сега няма да объсждам моята зодия, защото няма интрига, но ако развием темата ще си призная без бой и моят знак. Mr. Green Laughing Mr. Green 

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз почти не правя грешки при разпознаване на зодията, когато гледам и слушам човек 15-20 минути....За мен си има значение, но не е строго определящо. Все пак баналните неща - възпитание, среда, генна обусловеност и т.н. си имат значение. Ето например за Козирога слушам само колко били безпардонни, кариеристи, материалисти и т.н. Ми моя мъж не е нито едно от тия, а е Козирог.
Аз пък съм Лъв, но освен супер ранимия нрав, нищо друго не отговаря на зодията у мен. А, и съм доста устата. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 127
О` аз си отговарям на зодията. Само дето немисля, че съм чак толкова отмъстителна. Mr. Green  Мъжът ми, който е Риби -също. Mr. Green
А що се отнася до съвместимостта - в някои отношения си пасваме идеално, в други - спорим, макар, че според Зодиака не би трябвало да имаме проблеми. Но както се казва в спора се раждала истината,
която ние Скорпионите вечно търсим. Wink
Аз съм организирана, отговорна, самокритична, емоционална/което струва ми се е минус/, човек на реда, а моята Рибка не е като мен, но пък противоположностите се привличали... Wink . На моя `буен` нрав му трябва точно едно `спокойствие`, което да го уравновеси. Wink

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 15:15 от surela

# 3
  • Мнения: X
Аз Везни,той-Овен.
Би трябвало да бъде :"Аз се колебая" ,а за него "Аз искам!"
А е точно обратното...    Mr. Green   той все се колебае,аз взимам решенията.
И друго съм чела...че зодиите ни са абсолютно несъвместими.
Е,вече 23 години се съвместяваме много успешно.   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 755
Виждам, че зодиите не са определящи, както обикновено се оказва в действителност. Laughing
Но интересно ми е,че четейки всеки знае по нещо за своята зодя и тази на половинката , намирате ли нещо отговарящо от това , което се описва? Grinning
Ни сме както писах - той е Водолей, а аз съм Риби. При нас също се води несъвместимост на въздух и вода , нооо ние някак ги съвмещаваме. Laughing Въобще някой хора много се осланят на зодиака , всички сме чували реплика от рода" А този еди каква си зодия ли е... а теса такива и онакива..."- това достатъчно ли е , за да окачествим човека?

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 14:58 от Fortune

# 5
  • Мнения: X
Иначе,индивидуално,да ,има доста неща,които се припокриват.
За Везните-красиви,одухотворени,ласкателки,ревниви,справедливи,неконфликтни,малко мързеливи....все е вярно.    Grinning
За Овена-предприемчив,честен,толерантен,силен,водач в някаква степен....

# 6
  • Мнения: 59
Ще чакам коментари за съпруг зодия лъв. За мен пишат, че съм гениала готвачка и гладен в кухнята на рака не остава никой...ако не си носи хамбургер от вкъщи  hahaha

# 7
  • Мнения: 755
Иначе,индивидуално,да ,има доста неща,които се припокриват.
За Везните-красиви,одухотворени,ласкателки,ревниви,справедливи,неконфликтни,малко мързеливи....все е вярно.    Grinning
За Овена-предприемчив,честен,толерантен,силен,водач в някаква степен....


Аааа и скромни сте Везните , знам аз, имам поглед над нещата. Laughing Mr. Green Laughing

# 8
  • Мнения: 86
Fortune за протокола аз Козирог и той ... Козирог Heart Eyes Пасваме си доста добре, гледаме в една посока. Отстрани погледнато може би изглеждаме леко скучни, но и на двамата ни е добре така. може би сме консерви повечко, отколкото трябва.
Иначе за зодиите с всеки изминат ден се изумявам, колко верни неща има написани в характеристиките им - и в децата ги наблюдавам, и в приятелите ми. Та...има доста добри определения. Grinning

Между другото в някой раздел имаше отделни теми за мъж Рак, жена Рак... всички зодии, според пола, ама не знам сега къде са тези теми, след като промениха изгледа на форума.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 107
Моят мъж е Телец или по-скоро зодия Темерут  Mr. Green
Аз съм лъв. Още по-зле  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 802
Ужасно лошо впечатление ми прави някой, с когото тъкмо съм се запознала и първите му думи са "каква зодия си"  Sick Козирог съм  Whistling
За протокола - аз Козирог, той Рак. Чудесно се разбираме  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 65
смята се, че зодията (или в кой астрологичен знак е Слънцето) касае около 30% процента.
Другите съществени неща са аспектите между самите планети и положението им по знак и дом.
И е за предпочитане за съвместимост да се прави пълен синастричен хороскоп - който е изследване на взаимодействието между планетите в хороскопите на двамата партньори.

# 12
  • Мнения: 76
Аз скорпион,той козирог.Бях се заклела никога повече да не се обвързвам с козирог,ама к`во стана...Сега съм заобиколена от козирози и определено си приличат по това,че са работохолици(за разлика от ме-моя милост мързела)  Mr. Green,бих казала,че се напасахме характерите с течение на времето и сега споделяме едни и същи мисли и желания.

# 13
  • Мнения: 3 066
Аз Водолей,той Везни и по хороскопи и в живота си подхождаме доста. И двамата сме авантюристи,обичаме пътуванията,добрата компания,храна,кино,приятелите и да сме сами само един с друг с дни:)

# 14
  • Мнения: 304
На мен ми е любопитно кой от познатите ми коя зодия е, без да ми е важно кой знае колко. Просто помня такива подробности, иначе не разбирам нищо от астрология и не бих казала, че зодията ми помага за опознаването на човека.

Аз съм Скорпион, а мъжът ми е Водолей - както съм чела - безнадеждна работа  Laughing. За мен скорпионската характеристика не съвпада съвсем,  не съм никак отмъстителна, не съм крайна в повече случаи и не съм особено амбициозна. За съжаление нямам и изразен нюх към печеленето на пари. Иначе другите скорпионски белези като мнителност, склонност към разрушителство  напр. не са ми чужди. Бих казала също, че съм верен човек, преди всичко верен на себе си, увличат ме загадките и миналото. На нашата зодия се приписва и тежкия поглед, получавала съм за очите си не толкова комплименти, колкото коментари, че гледам малко странно  Mr. Green
Верните за мъжа ми неща са, че много цени приятелите си, има широк кръг такива, лесно се запознава и предразполага хората, много добър и лоялен е с тях и успява да провокира същото в замяна в голяма част от случаите. Хората го ценят и обичат. Непрекъснато нещо му щрака в главата да измисля планове кое как да стане, които планове обикновено се отличават с прекалена сложност. Просто не му хрумва лесния начин, все го извърта да е трудно  Laughing и му е много важно нещата да станат именно по неговия си начин. Но пък нещата, които съм чела за неговата зодия и които не му отговарят, са непостоянство и женкарство. Дори в някои отношения е консервативен по моите представи. А да - и е поспаливичък.  Laughing

# 15
  • Мнения: 755

Верните за мъжа ми неща са, че много цени приятелите си, има широк кръг такива, лесно се запознава и предразполага хората, много добър и лоялен е с тях и успява да провокира същото в замяна в голяма част от случаите. Хората го ценят и обичат. Непрекъснато нещо му щрака в главата да измисля планове кое как да стане, които планове обикновено се отличават с прекалена сложност. Просто не му хрумва лесния начин, все го извърта да е трудно  Laughing и му е много важно нещата да станат именно по неговия си начин. Но пък нещата, които съм чела за неговата зодия и които не му отговарят, са непостоянство и женкарство. Дори в някои отношения е консервативен по моите представи. А да - и е поспаливичък.  Laughing

Дам... и понеже и моят мъж е Водолей намирам много подобно, не казвам общо , като поведение... Laughing
Ето и линк към стара тема за тази зодия , посмях се от сърце...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420245.20

# 16
  • Мнения: 141
аз-козирог,а той-риби-мнооооого трудно.паралелно различни.аз се дразня ат неговата пасивност,а той-от моята активност.но нали все някой трябва да действа?но е уморително да си само ти.....

# 17
  • Мнения: 755
аз-козирог,а той-риби-мнооооого трудно.паралелно различни.аз се дразня ат неговата пасивност,а той-от моята активност.но нали все някой трябва да действа?но е уморително да си само ти.....

Така е , но нали е необходим баланс. Laughing

Ето нещо интересно според зодията пак, нали за зодии иде реч, та да го споделя Laughing

Кой как целува според зодията?
Овен (Дръзкият):
Ако на представителите на Овена нещо им е в повече, то това е енергията им и когато целуват, тази сила се усеща. Приближат ли устните на другия, дори не молят за разрешение. Просто го правят, макар и да рискуват да бъдат отблъснати. Но това ни най-малко не ги интересува, защото са много дръзки и настъпателни. Предразсъдъците ги блокират. Огнен зодиакален знак, пламенни любовници, с изгарящи целувки. Целта им е явна още от момента на първата целувка. Царе са да изберат най-удобното място и момент за интимен жест. От устните бързо слизат към шията и продължават със страстните си бързи целувки по цялото тяло на партньора. Въпреки това, макар и да обсипват с целувки любовниците си, те са твърде непретенциозни към начина, по който ще им се отговори. Дават всичко от себе си, без да очакват прекалено. Ако си срамежлив/а, Овенът не е перфектният ти партньор, поне що се отнася до целуването. Целувките им не са тези на мечтания принц или на омагьосаната принцеса. Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.

Телец (Егоцентрикът):
Мислят за себе си повече, отколкото е редно. Не спират да се грижат за собственото си удоволствие. Освен това, творческото начало не е най-отличителният им белег. Телецът се нуждае от вдъхновение и яка доза предварителни познания. Но и те, като останалите, имат добрата си черта. Наслаждават се на всяка целувка така, като че ли е последната в живота им. Не спират, докато не постигнат удоволствие. В това отношение Телецът е истински професионалист, на когото му харесва да изпипва нещата много, ама много добре. Търпеливи до безкрайност, представителите на Телеца винаги се надяват, че целувките и сексуалните им връзки ще бъдат възможно най-задоволителни. Така че, ако не си падаш по бързите дела и ти харесва бавното "изработване" на нещата, там някъде те очаква твоят Телец.

Близнаци (Нетърпеливият):
Това, че за Близнаци понятията вярност и сериозност са отживелица, не бива да изненадва никого. Но въпреки това, на този знак всичко може да му бъде простено просто защото целува прекрасно. Най-лошото е, че и той е наясно, че притежава тази природна дарба. Обожава да се целува и го прави много забавно. Понякога обаче собственото му нетърпение е пречка за постигне на желания успех. Прекалено се вманиачава в търсене на различни позиции и съчиняване на нови техники. Това не му позволява да се отпусне достатъчно и партньорът му го забелязва. Долавя го, защото тогава Близнаци не целува достатъчно нежно и любовно. Тишината го безпокои и няма нищо странно по средата на целувката да направи някакъв коментар. Тази изявена склонност към експериментиране може да го превърне в същинско "смукало". Затова, ако държите любовникът ви да бъде Близнаци, вече знаете с какво ще се сблъскате. Но успеете ли да се преборите да бъде по-естествен и да не се напряга толкова, целувката може да бъде за милиони.

Рак (Инфантилният):
Стеснителни и нежни. Понякога дори вдетинени. Ракът не е най-подходящият партньор, ако търсиш необузданата страст, но със сигурност може да се превърне в любимата ти играчка, която толкова много мечтаеш да прегръщаш всяка нощ. Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш. Ако става дума за личен избор, Ракът несъмнено би си избрал за партньор друг Рак. Искат да бъдат с някой, който да ги целува така, както те самите го правят: бавно, отмерено и професионално. Много пъти двойките Рак са оставали в историята с безкрайните си целувки. Ако си от тези, които мечтаят за класически сцени от киното, намери си един Рак, за да постигнеш най-дългата от целувките.

Лъв (Творецът):
Лъвът поражда у партньора си емоции и възбуда. Преди срещата си с Лъв партньорите му се питат какво ли ще се случи. Представителите на тази зодия са заредени с творчески хрумвания и страст. Така че, за да им влезеш под кожата, трябва да си на тяхното ниво. Лъвът, както и царят на животните, те целува и поглъща едновременно. Жените Лъв са по-романтични, но това не им пречи да се целуват без умора. Понякога нямат насита. Искаш ли обаче да откриеш пълноценната целувка на Лъва, трябва да сте стабилна двойка. Лъвът трябва да обича, но и да се чувства обичан. Защото при краткотрайна връзка този знак почти не мисли за другия човек и директно преследва целта си. В този случай целувката за него е само нещо второстепенно.

Дева (Спокойният):
Малко по малко, бавно. Дева никога не бива да бъде насилван, защото му е необходимо спокойно да приеме нещата. Имай предвид, че ако много си мечтаеш да те целува Дева, ти ще трябва да отмерваш ритъма. За представителя на този зодиакален знак е характерен страхът да не го отхвърлят. След като нещата потръгнат гладко, целувките му могат да се разгорещят невероятно. Разбира се, за да се стигне до това, е необходимо между партньорите да е налице абсолютно взаимно доверие. Заради опасенията си Девата винаги вдига летвата много нависоко. Докато не се приключи и не се увери, че се е получило добре, няма да се отпусне. Желаеш ли да го покориш, най-важното е да не се отчайваш. Ако Дева се почувства удобно, ще ти демонстрира, че е един от най-добрите любовници на зодиака. Такъв е знакът Дева, не си дава зор, но и не спира.

Везни (Шефът):
Любовниците на Везни винаги му поставят отлична оценка. Тъй като взима много присърце партньорите си, ги целува така, както те желаят. Везни се характеризира с това, че иска да угоди на цял свят, което се отнася и за интимния живот в двойката. Целува по поръчка. Пригажда се към всеки човек. В действителност разполага с каталог от целувки: филмови, мимолетни, точни, дълбоки, сладки, необуздани... Внимавайте да не се самозабравите в прегръдките му. Везни е такъв ласкател, че може да те целува само от желание да не се почувстваш пренебрегнат. Или пък да спре да те целу- ва, ако това може да нарани другиго. В крайна сметка, ако искаш да остане с теб, не се изкушавай да му разкриеш коя от целувките в менюто му ти харесва повече.

Скорпион (Вампирът):
Внимавай със силата на този знак. На моменти Скорпионът страда от засилено самолюбие и чувство за притежание. Целувките му са пламенни и страстни. Поведението му е амбициозно и доминиращо. Силата му е в разнообразието. Целувките му са от романтично спокойни до експлозивно еротични. Устата, шията, тила... за всяко място от тялото намира подходяща ласка. Но се пази да не ти остави белези. На Скорпиона му харесва да маркира територията си. Преди всичко обаче Скорпион е зодиакален знак, който провокира силно сексуално желание. И знае това. Така че, ако ти е партньор, спомни си за това предупреждение и се подготви за сражение. Скорпионът обожава битките.

Стрелец (Бързият):
Авантюрист, творец и страстен. Какво още може да се желае? Стрелецът е отворен за всяко предложение, което му се направи. Дори и на неприличното. Любимите му целувки са кратките и спонтанните. Понеже съсредоточаването не е най-ценното му качество, дългите целувки го дезориентират. Но устата не е любимото му място. Като изявени неконформисти, винаги протестират срещу традициите. Не бива да ги гледат. Не трябва да ги наблюдават. Ако това се случи, се чувстват неудобно. Затова, за да вкусиш истинските целувки на един Стрелец, най-добре ще е да бъде на усамотено място. В интимна обстановка ще се опознаете и ще изпитате пълното удоволствие.

Козирог (Покорителят):
Козирогът може да накара да се влюбят в него. Обожава да покорява и в повечето случаи го постига. Но не чрез целувките си. Хладният му разум не му позволява да се превърне в култ за партньора си само на основание на целуването. Единствено при установена стабилна връзка Козирогът се отпуска и целувките му остават на втори план. В случай че връзката ви с него е само мимолетна, той ще се постарае да ви демонстрира страстта си. Началното въздействие е увличащо, обаче краткотрайно. Ако това те задоволява и искаш твоят Козирог да се представя винаги както първия път, постарай се постоянно да го изненадваш с нещо ново, рутината му действа обезкуражаващо. От опит ще разбереш, че силните преживявания го възбуждат, а само тогава целувката на Козирога ще ти достави удоволствие.

Водолей (Неверникът):
Целува добре, влага творчество и страст... Тогава, какво не е наред? Водолеят обича да прелита от цвят на цвят. И не се притеснява да си го признае. Счита, че да се опита от всичко по малко, му е от полза. Дори има смелостта да твърди, че го прави за доброто на любовниците си, за да осъзнаят "основателната" целувка. За Водолея леките целувки по устните са чиста проба засвидетелстване на приятелство. Затова не рядко можем да го видим да целува някой представител на своя пол, без това да се тълкува като проява на хомосексуалност. Фактът, че не отдава почти никакво внимание на обикновените целувки, означава, че не му действат нито възбуждащо, нито провокиращо. Необходим му е друг терен, други части на тялото, които да го заинтригуват повече. А дали са сметкаджии? Да, способни са да си гледат часовника дори докато целуват. Времето за тях е злато и затова не отдават на целувката подобаващата й важност. Така че, ако настояваш да го задържиш до себе си, или и ти си Водолей, или си много смел човек.

Риби (Разглезеният):
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори. След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават. За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.

# 18
  • Мнения: 2 786
Аз почти не правя грешки при разпознаване на зодията, когато гледам и слушам човек 15-20 минути....За мен си има значение, но не е строго определящо. Все пак баналните неща - възпитание, среда, генна обусловеност и т.н. си имат значение. Ето например за Козирога слушам само колко били безпардонни, кариеристи, материалисти и т.н. Ми моя мъж не е нито едно от тия, а е Козирог.
Аз пък съм Лъв, но освен супер ранимия нрав, нищо друго не отговаря на зодията у мен. А, и съм доста устата. Mr. Green

И ние сме такава комбинация  Mr. Green Голяма грешка, която много хора правят, е да гледат само слънчевия знак (в случая Лъв и Козирог). Да кажеш, че си зодия Лъв е като да кажеш "това е цвете". Ама какво цвете, колко високо, какъв цвят, каква форма, колко листенца ... Рождената карта на човека има много повече елементи от Слънцето и точно те определят допълнителите щрихи. Със сигурност не всички Козироги са кариеристи и материалисти, но по-голямата част от тях са здраво стъпили на земята реалисти, които търсят материална и финансова сигурност и се чувстват отговорни за семейството. Има и Козирози, които не са точно така ... заради други фактори в картата им. Това се отнася за всички зодии. Общоприетата представа за астрологията, зодиите и хороскопите е ... меко казано повърхностна. Смята се, че Лъв и Козирог не са добра комбинация, но това е повърхностен поглед, защото се гледат само Слънцата. Като се погледне в конкретните карти на двамата обаче, могат да се намерят точно онези неща, които ги свързват здраво и ги привличат, допълват като ги прави точно един за друг.

# 19
  • Мнения: 4 569
Зодиите в отношенията на дадена двойка не влияят много силно.По скоро е напасване и компромиси.
Иначе по отделно си отговаряме на зодиите:
аз не мога да взимам решения,мързелива съм,красива...
той е властен,отмъстителен и постоянно разгонен.

# 20
  • Мнения: 1 764
Зодиите в отношенията на дадена двойка не влияят много силно.По скоро е напасване и компромиси.
Иначе по отделно си отговаряме на зодиите:
аз не мога да взимам решения,мързелива съм,красива...
той е властен,отмъстителен и постоянно разгонен.

везна и скорпион? м?

ние пък сме аз-Везна,той-Риба,и двамата с асцендент Рак.
голям смях сме.той е луд,аз му се връзвам и само се цупя!но сме едни остри камъни,ако трябва да спорим сериозно и то са разправии(от страни много забавни,ама вътре голяма драма).нооо се по научих да бъда "шията" Mr. Green а по някога като не му се занимава да спори-аз запалила вече огньове хвърлям,той само ме целуне или нещо миличко ми каже и аз...

# 21
# 22
  • Мнения: 276
 Много Везни станахме. Wink И на мен ми е много трудно да взeмам решение. Винаги се колебая, ама винаги, почти никога не знам какво искам.
 Мъжът ми е Дева. Навремето ни правиха хороскоп и според него си пасваме идеално. Sunglasses

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 02:24 от Мишел Обама

# 23
  • Мнения: 6 998
Aз съм Рак, той е Водолей. Никак не сме съвместими и ни личи от километри.  Crazy

# 24
  • Мнения: 755
Aз съм Рак, той е Водолей. Никак не сме съвместими и ни личи от километри.  Crazy

Да, но сте се намерили... Peace

Ох... за водолей мога книга да напиша... Crazy Laughing Специално за тази зодия ми прави силно впечатление, че имат едно общовалидно излъчване /съобразено с индивидуалното/, което като радар разпознавам. Crazy

А рачките  имам чувството , че са много любвеобвилни същества. Не са ми ясни още, дребната е рачка, много е обичлива... но другото си е ген... Laughing

# 25
  • Мнения: 6 998
Сме, сме. А той бяга.  Joy Хич не обича да се гушка Confused  Laughing
Ей, в петък ме награби и целуна в супермаркета, чак се стреснах.
Такива изблици на любов не са чести, камо ли на обществени места.  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 430
Зодиите в отношенията на дадена двойка не влияят много силно.По скоро е напасване и компромиси.
Иначе по отделно си отговаряме на зодиите:
аз не мога да взимам решения,мързелива съм,красива...
той е властен,отмъстителен и постоянно разгонен.

везна и скорпион? м?

За скорпионът бях сигурна, а везната я помислих за близнак, защото описанието съвпада. Но в крайна сметка и двете са въздушни зодии Simple Smile
При нас е следното - аз близнак, той скорпион. Аз гледам все да мина метър, оставям на него да вземе и решенията и детето от градината Simple Smile Малко съм безотговорна и не държа на думата си, нещо, на което  скорпионът държи много. Но с мен не е скучно. Попитах го веднъж след като толкова се дразни от постъпките ми защо още е с мен и той се издаде „защото ми е интересно” Simple Smile В една статия четох, че такава двойка си подхожда само ако близнакът е пораснал достатъчно, че да осъзнае потребността от сериозен партньор, който да го напътства и побутва общо взето Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 15:16 от Enti

# 27
  • Мнения: 655
Той е лъв, аз съм риби. Още щом го запознах с роднините една "многоразбираща" лелка веднага заключи, че не сатаваме, защото той бил огън, аз вода. Ами моите уважения към лелката, но сгреши.  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 133
Аз съм овен, а той е рак.Аз съм винаги с рогата напред, а той е реалист, мисли само и единствено за нас със дъщеря ни, дома, бъдещето.Гледаме си заедно бизнеса, а той и на държавна работа ходи, защото му доставяла удоволствие.Аз само с хобитата си се занимавам, а той даже и ме поущрява!?!Понякога съм груба, той е милия.Осъзнавам се, че много дрънкам, а той ме слуша, гледа и се смее на простотиите ми!
Знам,че аз съм идиота, а не знам как така ме търпят толкова години и даже са ме издигнали на пиедестал!!! Wink

# 29
  • Мнения: 755
Сме, сме. А той бяга.  Joy Хич не обича да се гушка Confused  Laughing
Ей, в петък ме награби и целуна в супермаркета, чак се стреснах.
Такива изблици на любов не са чести, камо ли на обществени места.  Joy

хаха така е не е за изпускане, не са много по показничеството особено пред хората... Joy
Обаче и те са много обичливи , така че сте се намерили. Peace
Пък и с Водолеят винаги трябва да се "очаква включване"... Laughing
Аз с моят непостоянен рибешки нрав, и водолейското включване сме голяма картинка. Laughing/i]

# 30
  • Мнения: 2 803
Аз съм Водолей, той е Овне. Опасна комбинация, на двата полюса сме. Той е с рогите напред, добре че съм широко скроена и много много не се задълбавам. Докато не изригне вулкана в мен. Тогава да не е пред мен, но за да му омекнат рогата при него трябва с кадифяна ръкавица да се пипа, нежно, деликатно. Като, че ли най-добре се разбирам със стрелците.

# 31
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Оф, оф...лоша работа с  тия зодии Twisted Evil
Аз- Козирог. Дисциплинирана, точна  за срещите си, държа на думата  си, отговорна,  реалистка, сериозна, досадно- назидателна, консервативна  , ученолюбива и домошарка, директна  до грубост.
Той- Близнак. Много  чаровен, весел, с лек  характер, вятър го вее на бял кон, непоследователен, неточен, недисциплиниран, вятърничав, грижовен и купонджия, бъбрив, послъгващ, разпилян ooooh!
Съвместният ни живот е купон безкрай Party Всеки ден се караме и сдобряваме, мразим и обичаме.Всеки  поне по три пъти на ден  вика на другия : "Тръгвай си, не мога да те понасям повече ", пък никой не иска  да  го направи Laughing
Не знам докъде ще я докараме, ама...
Пък вкъщи сред лудницата  расте и едно сладичко  Раче. Да видим  като  как ще се впише и то в обстановката, когато  се научи  твърдо да проявява  характерчето си hahaha

# 32
  • Мнения: 755
Оф, оф...лоша работа с  тия зодии Twisted Evil


Е, как  Бронте  не знаеш ли тук /форума/ зодията е най-важна... Laughing Mr. Green
И  за да сме в унисон, да си разкажем, споделим това онова... Laughing

# 33
  • Мнения: 420
Може би до определена степен зодиите отговарят на някои черти в характерите ни /аз стрелец, той -телец/. С времето се научихме аз- как да го дърпам за опашката, той- как да ми осигурява постянно приключения.

# 34
  • Мнения: 15 379
Аз съм Дева, той Телец.
Противно на всякакви планетарни сходства се ядем постоянно Laughing.

Мъжът Телец е муден, бавен, ленив. Страшно ревнив, чревоугодник, темерут.
Обича да печели пари, без тях не може да живее. Ако в джоба му не дрънкат подобаващо количество жълтици, става зъл, циничен и заядлив.


# 35
  • Мнения: 2 786

Аз- Козирог. Дисциплинирана, точна  за срещите си, държа на думата  си, отговорна,  реалистка, сериозна, досадно- назидателна, консервативна  , ученолюбива и домошарка, директна  до грубост.


Thinking Аз съм Лъв и отговарям на описанието ти 100%. Има нещо съмнително  Sunglasses

# 36
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Аз съм Дева, той Телец.
Противно на всякакви планетарни сходства се ядем постоянно Laughing.

Мъжът Телец е муден, бавен, ленив. Страшно ревнив, чревоугодник, темерут.
Обича да печели пари, без тях не може да живее. Ако в джоба му не дрънкат подобаващо количество жълтици, става зъл, циничен и заядлив.



Чери, и ние сме така, само дето аз се научих да го заобикалям като се запъне с копитата и пак да си правя моето без да споря, консервирам си енергията Laughing. Само за ревността не мога да се съглася, не че давам поводи, но и никога не съм виждала и сянка. Както казваше Делюжън ако те хване ще те изрита като парцал, но ако няма повод е доста сигурен в чара си и толерантен  bowuu.

# 37
  • Мнения: 15 379
Аз съм с  асцендент Овен и не мога да мълча. Постоянно се бием с рога - той с неговите, аз го ръчкам с моите.
Ревниви са, просто не е намерил повод да те закачи по темата.
Ревността им идва от много силното чувство за собственост към жената, с която са.
А Теле в пристъп на ревност да не ти е пред очите, ужас Grinning! А докаже ли изневяра - край, завинаги.

# 38
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Много Везни станахме. Wink И на мен ми е много трудно да взeмам решение. Винаги се колебая, ама винаги, почти никога не знам какво искам.
 Мъжът ми е Дева. Навремето ни правиха хороскоп и според него си пасваме идеално. Sunglasses

И ние така. Комбинацията Везни-Дева е рядка, между другото.

# 39
  • Мнения: 755
Много Везни станахме. Wink И на мен ми е много трудно да взeмам решение. Винаги се колебая, ама винаги, почти никога не знам какво искам.
 Мъжът ми е Дева. Навремето ни правиха хороскоп и според него си пасваме идеално. Sunglasses

И ние така. Комбинацията Везни-Дева е рядка, между другото.

дам... родителите ми са Везни-Дева.. Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 7 998
И моите родители са везна-дева.
Иначе аз съм дева, съпругът ми - близнак.

# 41
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Е, май везна-дева ще се окаже често срещана комбинация, поне във форума. Други като нас аз не познавам.

# 42
  • Мнения: 1 908
Аз- Телец, той- Козирог. Аз съм по-емоционална от него, той е по-сантиментален от мен, иначе и двамата сме консервативни, скучни и темерути-материалисти. Идилия.  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт