За хората и зодиите...

  • 5 456
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 755
Подтикната от темата за съпруг зодия Рак, реших да пусна темата с цел да обсъдим хората /повече иде реч за половинките ни и тяхната зодия/ и зодиите им... Laughing Mr. Green Laughing
Вярно е , че всичко е строго индивидуално , но както знаем тук зодията е важна Mr. Green , не човекът, та нека обсъдим до колко зодията обединява общовалидни качества и определения за човека роден под нейното влияние. Grinning

Първа съм аз : Моята половинка е зодия Водолей Laughing -  та за него знам не само от опита , но и от зодиака естествено Laughing че са много независими, широко скроени души, големи сънливци, добри приятели и вечните деца. Мога и друго напиша, но ако има желаещи да се включат по темата да си "по чешим" езиците, тогава ще се включвам активно. Laughing
За сега няма да объсждам моята зодия, защото няма интрига, но ако развием темата ще си призная без бой и моят знак. Mr. Green Laughing Mr. Green 

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз почти не правя грешки при разпознаване на зодията, когато гледам и слушам човек 15-20 минути....За мен си има значение, но не е строго определящо. Все пак баналните неща - възпитание, среда, генна обусловеност и т.н. си имат значение. Ето например за Козирога слушам само колко били безпардонни, кариеристи, материалисти и т.н. Ми моя мъж не е нито едно от тия, а е Козирог.
Аз пък съм Лъв, но освен супер ранимия нрав, нищо друго не отговаря на зодията у мен. А, и съм доста устата. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 127
О` аз си отговарям на зодията. Само дето немисля, че съм чак толкова отмъстителна. Mr. Green  Мъжът ми, който е Риби -също. Mr. Green
А що се отнася до съвместимостта - в някои отношения си пасваме идеално, в други - спорим, макар, че според Зодиака не би трябвало да имаме проблеми. Но както се казва в спора се раждала истината,
която ние Скорпионите вечно търсим. Wink
Аз съм организирана, отговорна, самокритична, емоционална/което струва ми се е минус/, човек на реда, а моята Рибка не е като мен, но пък противоположностите се привличали... Wink . На моя `буен` нрав му трябва точно едно `спокойствие`, което да го уравновеси. Wink

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 15:15 от surela

# 3
  • Мнения: X
Аз Везни,той-Овен.
Би трябвало да бъде :"Аз се колебая" ,а за него "Аз искам!"
А е точно обратното...    Mr. Green   той все се колебае,аз взимам решенията.
И друго съм чела...че зодиите ни са абсолютно несъвместими.
Е,вече 23 години се съвместяваме много успешно.   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 755
Виждам, че зодиите не са определящи, както обикновено се оказва в действителност. Laughing
Но интересно ми е,че четейки всеки знае по нещо за своята зодя и тази на половинката , намирате ли нещо отговарящо от това , което се описва? Grinning
Ни сме както писах - той е Водолей, а аз съм Риби. При нас също се води несъвместимост на въздух и вода , нооо ние някак ги съвмещаваме. Laughing Въобще някой хора много се осланят на зодиака , всички сме чували реплика от рода" А този еди каква си зодия ли е... а теса такива и онакива..."- това достатъчно ли е , за да окачествим човека?

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 14:58 от Fortune

# 5
  • Мнения: X
Иначе,индивидуално,да ,има доста неща,които се припокриват.
За Везните-красиви,одухотворени,ласкателки,ревниви,справедливи,неконфликтни,малко мързеливи....все е вярно.    Grinning
За Овена-предприемчив,честен,толерантен,силен,водач в някаква степен....

# 6
  • Мнения: 59
Ще чакам коментари за съпруг зодия лъв. За мен пишат, че съм гениала готвачка и гладен в кухнята на рака не остава никой...ако не си носи хамбургер от вкъщи  hahaha

# 7
  • Мнения: 755
Иначе,индивидуално,да ,има доста неща,които се припокриват.
За Везните-красиви,одухотворени,ласкателки,ревниви,справедливи,неконфликтни,малко мързеливи....все е вярно.    Grinning
За Овена-предприемчив,честен,толерантен,силен,водач в някаква степен....


Аааа и скромни сте Везните , знам аз, имам поглед над нещата. Laughing Mr. Green Laughing

# 8
  • Мнения: 86
Fortune за протокола аз Козирог и той ... Козирог Heart Eyes Пасваме си доста добре, гледаме в една посока. Отстрани погледнато може би изглеждаме леко скучни, но и на двамата ни е добре така. може би сме консерви повечко, отколкото трябва.
Иначе за зодиите с всеки изминат ден се изумявам, колко верни неща има написани в характеристиките им - и в децата ги наблюдавам, и в приятелите ми. Та...има доста добри определения. Grinning

Между другото в някой раздел имаше отделни теми за мъж Рак, жена Рак... всички зодии, според пола, ама не знам сега къде са тези теми, след като промениха изгледа на форума.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 097
Моят мъж е Телец или по-скоро зодия Темерут  Mr. Green
Аз съм лъв. Още по-зле  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 797
Ужасно лошо впечатление ми прави някой, с когото тъкмо съм се запознала и първите му думи са "каква зодия си"  Sick Козирог съм  Whistling
За протокола - аз Козирог, той Рак. Чудесно се разбираме  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 65
смята се, че зодията (или в кой астрологичен знак е Слънцето) касае около 30% процента.
Другите съществени неща са аспектите между самите планети и положението им по знак и дом.
И е за предпочитане за съвместимост да се прави пълен синастричен хороскоп - който е изследване на взаимодействието между планетите в хороскопите на двамата партньори.

# 12
  • Мнения: 76
Аз скорпион,той козирог.Бях се заклела никога повече да не се обвързвам с козирог,ама к`во стана...Сега съм заобиколена от козирози и определено си приличат по това,че са работохолици(за разлика от ме-моя милост мързела)  Mr. Green,бих казала,че се напасахме характерите с течение на времето и сега споделяме едни и същи мисли и желания.

# 13
  • Мнения: 3 066
Аз Водолей,той Везни и по хороскопи и в живота си подхождаме доста. И двамата сме авантюристи,обичаме пътуванията,добрата компания,храна,кино,приятелите и да сме сами само един с друг с дни:)

# 14
  • Мнения: 304
На мен ми е любопитно кой от познатите ми коя зодия е, без да ми е важно кой знае колко. Просто помня такива подробности, иначе не разбирам нищо от астрология и не бих казала, че зодията ми помага за опознаването на човека.

Аз съм Скорпион, а мъжът ми е Водолей - както съм чела - безнадеждна работа  Laughing. За мен скорпионската характеристика не съвпада съвсем,  не съм никак отмъстителна, не съм крайна в повече случаи и не съм особено амбициозна. За съжаление нямам и изразен нюх към печеленето на пари. Иначе другите скорпионски белези като мнителност, склонност към разрушителство  напр. не са ми чужди. Бих казала също, че съм верен човек, преди всичко верен на себе си, увличат ме загадките и миналото. На нашата зодия се приписва и тежкия поглед, получавала съм за очите си не толкова комплименти, колкото коментари, че гледам малко странно  Mr. Green
Верните за мъжа ми неща са, че много цени приятелите си, има широк кръг такива, лесно се запознава и предразполага хората, много добър и лоялен е с тях и успява да провокира същото в замяна в голяма част от случаите. Хората го ценят и обичат. Непрекъснато нещо му щрака в главата да измисля планове кое как да стане, които планове обикновено се отличават с прекалена сложност. Просто не му хрумва лесния начин, все го извърта да е трудно  Laughing и му е много важно нещата да станат именно по неговия си начин. Но пък нещата, които съм чела за неговата зодия и които не му отговарят, са непостоянство и женкарство. Дори в някои отношения е консервативен по моите представи. А да - и е поспаливичък.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт