За хората и зодиите...

  • 5 459
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 803
Аз съм Водолей, той е Овне. Опасна комбинация, на двата полюса сме. Той е с рогите напред, добре че съм широко скроена и много много не се задълбавам. Докато не изригне вулкана в мен. Тогава да не е пред мен, но за да му омекнат рогата при него трябва с кадифяна ръкавица да се пипа, нежно, деликатно. Като, че ли най-добре се разбирам със стрелците.

# 31
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Оф, оф...лоша работа с  тия зодии Twisted Evil
Аз- Козирог. Дисциплинирана, точна  за срещите си, държа на думата  си, отговорна,  реалистка, сериозна, досадно- назидателна, консервативна  , ученолюбива и домошарка, директна  до грубост.
Той- Близнак. Много  чаровен, весел, с лек  характер, вятър го вее на бял кон, непоследователен, неточен, недисциплиниран, вятърничав, грижовен и купонджия, бъбрив, послъгващ, разпилян ooooh!
Съвместният ни живот е купон безкрай Party Всеки ден се караме и сдобряваме, мразим и обичаме.Всеки  поне по три пъти на ден  вика на другия : "Тръгвай си, не мога да те понасям повече ", пък никой не иска  да  го направи Laughing
Не знам докъде ще я докараме, ама...
Пък вкъщи сред лудницата  расте и едно сладичко  Раче. Да видим  като  как ще се впише и то в обстановката, когато  се научи  твърдо да проявява  характерчето си hahaha

# 32
  • Мнения: 755
Оф, оф...лоша работа с  тия зодии Twisted Evil


Е, как  Бронте  не знаеш ли тук /форума/ зодията е най-важна... Laughing Mr. Green
И  за да сме в унисон, да си разкажем, споделим това онова... Laughing

# 33
  • Мнения: 420
Може би до определена степен зодиите отговарят на някои черти в характерите ни /аз стрелец, той -телец/. С времето се научихме аз- как да го дърпам за опашката, той- как да ми осигурява постянно приключения.

# 34
  • Мнения: 15 379
Аз съм Дева, той Телец.
Противно на всякакви планетарни сходства се ядем постоянно Laughing.

Мъжът Телец е муден, бавен, ленив. Страшно ревнив, чревоугодник, темерут.
Обича да печели пари, без тях не може да живее. Ако в джоба му не дрънкат подобаващо количество жълтици, става зъл, циничен и заядлив.


# 35
  • Мнения: 2 786

Аз- Козирог. Дисциплинирана, точна  за срещите си, държа на думата  си, отговорна,  реалистка, сериозна, досадно- назидателна, консервативна  , ученолюбива и домошарка, директна  до грубост.


Thinking Аз съм Лъв и отговарям на описанието ти 100%. Има нещо съмнително  Sunglasses

# 36
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Аз съм Дева, той Телец.
Противно на всякакви планетарни сходства се ядем постоянно Laughing.

Мъжът Телец е муден, бавен, ленив. Страшно ревнив, чревоугодник, темерут.
Обича да печели пари, без тях не може да живее. Ако в джоба му не дрънкат подобаващо количество жълтици, става зъл, циничен и заядлив.



Чери, и ние сме така, само дето аз се научих да го заобикалям като се запъне с копитата и пак да си правя моето без да споря, консервирам си енергията Laughing. Само за ревността не мога да се съглася, не че давам поводи, но и никога не съм виждала и сянка. Както казваше Делюжън ако те хване ще те изрита като парцал, но ако няма повод е доста сигурен в чара си и толерантен  bowuu.

# 37
  • Мнения: 15 379
Аз съм с  асцендент Овен и не мога да мълча. Постоянно се бием с рога - той с неговите, аз го ръчкам с моите.
Ревниви са, просто не е намерил повод да те закачи по темата.
Ревността им идва от много силното чувство за собственост към жената, с която са.
А Теле в пристъп на ревност да не ти е пред очите, ужас Grinning! А докаже ли изневяра - край, завинаги.

# 38
  • Paris, France
  • Мнения: 14 134
Много Везни станахме. Wink И на мен ми е много трудно да взeмам решение. Винаги се колебая, ама винаги, почти никога не знам какво искам.
 Мъжът ми е Дева. Навремето ни правиха хороскоп и според него си пасваме идеално. Sunglasses

И ние така. Комбинацията Везни-Дева е рядка, между другото.

# 39
  • Мнения: 755
Много Везни станахме. Wink И на мен ми е много трудно да взeмам решение. Винаги се колебая, ама винаги, почти никога не знам какво искам.
 Мъжът ми е Дева. Навремето ни правиха хороскоп и според него си пасваме идеално. Sunglasses

И ние така. Комбинацията Везни-Дева е рядка, между другото.

дам... родителите ми са Везни-Дева.. Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 7 998
И моите родители са везна-дева.
Иначе аз съм дева, съпругът ми - близнак.

# 41
  • Paris, France
  • Мнения: 14 134
Е, май везна-дева ще се окаже често срещана комбинация, поне във форума. Други като нас аз не познавам.

# 42
  • Мнения: 1 908
Аз- Телец, той- Козирог. Аз съм по-емоционална от него, той е по-сантиментален от мен, иначе и двамата сме консервативни, скучни и темерути-материалисти. Идилия.  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт