Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!-24

  • 20 854
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 011
Бръмб, и мъжо, след като омете едната тава заключи, че ако им се сложат малко смлени орехи щели да бъдат връо! Акъл дава, ама да счупи орехи - нъц.  Whistling

# 616
  • София
  • Мнения: 855
 smile3507 smile3514 newsm61 Banghead Ill
Здравейте мацки!
Мяу, честит рожден ден на племенницата ти! Да е жива и здрава   bouquet
Мии, Ники  Hug
Теди, то точно това е коварното на тъпите алергии. Те действат с акумулиране на ефекта - т.е. например, ако някой не поняся портокал, няма и да разбереш, че има алергия. Но ако го яде 1 седмица, поне 2-3 приема, ще избие обрив, а може и да избие след 1-2 дни след като е яден портокала. Според мен, ако не си променяла нищо друго в менюто й, проблема е в някоя от съставките на млякото. Ако мислиш, че би продължила да си пие 2-ката, можеш да се върнеш назад. Но това го поговори с педиатърката, може да препоръча и друго мляко 3-ка.  Rolling Eyes Дано е нещо моментно и да няма нищо Александра  Praynig
Мяу, честити ходещи крачета на Люси. Аз викам да не бърза да прохожда, че много ще ти дойде  Hug
Рали и Калина не дава като зетко да й се вземат предмети от ръцете и о, изненада! те са само такива, дето не са особено подходящи за подрастващи бебоци  Laughing
Любезна, няма да се даваш, дано дечица се позакрепят от чистия въздух в Пасарево  Hug
За да обясня иконките...  Калина кашля, кака й кашля снощи, ама днес и немА нищо та я командировах на градина. Няма хрема и изглеждаше здрава, ама знам ли я... ooooh! Калина през нощта повърна на фонтан, спа много неспокойно, поне няма температура според мен...
Дами, пратете малко сладки и насам... нямам овесени ядки да ги пробвам  Rolling Eyes
Мики, нацелувай това сладко коремче... аз не видях нищо, много тъмна ми изглежда снимката  Rolling Eyes
Поздрави и целувки, отивам да се разправям със злояди дребосъци   bouquet

# 617
  • Мнения: 210
Слънчи, ко да кажа душа, освен да ви забравят проклетите болести Sad
Аз също направих курабийките, но настъргах една ябълка и сложих една супена лъжица дребни стафиди, станаха върха за диетични ( щот сложих само 3 лъжици ръжено брашно и 3 лъжици кафява захар). Ай да видим дали ще се залъгвам успешно с тях  Thinking

# 618
  • София
  • Мнения: 6 011
Мии, това според мен е алергия от АБ-то.  Peace Много ми прилича на обрива, дето беше и при моя човек, 3 дни фенистил, но не отшумя веднага, може би седмица го влачеше.  Hug
Слънчи, за всеки случай опитай да и премериш т, защото тоя грип е доста странен - на пипане и аз не усещам Борис да е топъл, пък термометъра показва 37,5 примерно. Чак след 38 го усещам с целувка. Дори сериозно си мислехме с мъжо, че термометъра /живачен/ не е у ред и затова и двамата си я измерихме, ми у ред си е.  Rolling Eyes

# 619
  • Мнения: 13
Ей ще правя и аз курабийки то се е видело.Едни лиги точа от снощи ,но мързелът ми не може да е по-голям от лакомията де.Слънчи, тез деца вече да се оправят пожелавам.
Мяу,честито прохождане на Люсил .Ника , дано вече разминава това чудо ,измъчихте се и Бо и вие.
Имам едно питане правя разни манджи на Васката и се чудя мога ли да ги давам и на следващия ден. Днес е риба и става пак в повече  newsm78,а аз си ценя много труда и мразя да хвърлям храна-не ми се смейте.
При нас едно слънце е напекло ,но господина спи всеки ден от11 до 14ч. и май пак ще изтървем разходката.

# 620
  • Мнения: 40
Хай-хай!

Иринка, мерси за поничките и кафенцето, миличка!  Hug

Ох, кога ще ни оздравеят дечицата? Дано да е по-скоро!

Рали, Слънчи, и Лекса не дава да й вземам любимите неща от ръцете- кремчета, спрейчета, капачки и тем подобни "играчки".  Mr. Green Само да посмея и се почва едно диво инатене и рев насила, чак се дави...

Мии, целувки на петнистото розово коремче на Преско!   love001 Айде да минава вече!
Мяучолино, честита ви рожденичка!   bouquet Жива и здрава да ви е!
Мимитка, заинтригува ме сега с тоз' жираф и трябва да търся познатите ни в Пловдив да ми го купуват. Mr. Green
Ники, милият Бобо! Изкарал ви е акъла!  Hug Дано да се подобрява вече детето!  Praynig
Бръм, браво на Миташки! Скоро ще се престраши и има да бяга, а ти- да го гониш.  Wink
Невка, дано да не е сериозно и бързо да го пребори Дейката! Hug
Ел, гушки за теб и Яско!  Hug
Кристинче, честит ви телевизор!  Simple Smile И Калоянчо скоро да се прости със сАпола!  Hug
Любезничке, добра идейка е това с ябълката.  Wink Ай дано се излъжеш!  Laughing
Радост76, на мен като ми остане маджичка я замразявам във фризера и я давам, като й дойде редът.  Wink

Хайде, хубав ви ден, мацки! Ние следобед пак ще се разходим.

P.S.: Аз пак да питам с риска да стана досадна- някой има ли идея защо още на 16.12 ми преведоха детските?  newsm78


# 621
  • Мнения: 102
Ника дано Бо се подобри след кошмарната нощ и повече такива да нямате Hug
Слънчи айде Калина да не минава в отбора на болните Hug
Аз напук на всичко почвам да правя "обесените сладки" на Нев, щото покрай болестите на Преслав съм зарязала другите ми домашни, та малко да им се натегна (ако остане нещо за тях де)
Моя мил половин, вместо да си седи у нас както му се полага 3 дни и да ми помага, щото вече съм психясала от притеснения, взе че услужливо смени колега, на който му се налагало да отсъства и изчезна на 24 часово дежурство пак newsm78 ша си сменяме шапките много скоро с него #2gunfire Сега ми звъни през половин час да ме пита как е детето, че и на нашите звънял да са в готовност ако се наложи, а майка му е строена след 16 ч. да идва да ми помага...да съм си починела.
Ника и на алергия прилича и на розеола, ама тя докторката каза нешо от този род обаче той като види вече лекар и почва да реве та я чувах с половин ухо. Каквото и да е (не че не се притеснявам) но днес е по-добре поне си играе и не мрънка постоянно.
 МяуТака и няма да разбера какво му беше, защото след понеделнишкото изпълнение, което ни закара в спешно с треперене на тялото от висока Т, диагноза Гнойна ангина, която се оказа че изобщо не е гнойна, а вирусна, само Т без никакви други симптоми и при спадане на Т на 5 ден чак, на 6 тия се изрина целия. Това снощи ме наведе на мисълта за розеола.
Слънчи мери Т тя Ника ти е писала, ама и аз я хващах чак като мине 38,2 Hug

# 622
  • София
  • Мнения: 6 011
Танче, допреди година детските ги превеждаха винаги на 16-18-то число, най-най късно до 20. После леко полеко изместваха датата и сега ги получаваме последните дни на месеца, но не беше така.  Peace Явно са решили да ни зарадват предколедно.
radost 76, ако го сипеш пюрето вряло в бурканче , затвориш и обърнеш бурканчето така да изстива - това се води някакъв вид лека стерилизация - държи се в хладилник и може да се дава 3 дни. Борис така порастна. Можеш и във фризера да замразиш, дава се до 3 месеца.  Peace Как е Васко след Аб-то?

Мии, н съ ядосвай на съквартиранта, виж, човека праща майка си.  Laughing Mr. Green Изкарай си го на нея!  Laughing

# 623
  • Мнения: 102
Оооо, тя още снощи го отнесе, ама днес ша я довърша Mr. Green

# 624
  • Мнения: 71
Неви, никаква друга течност освен мазнината и яйцето ли не се слага??? Бъркам ги в момента, и нещо много сухо ми се види, как ще ги направя на топчета..........?

# 625
  • Мнения: 179
 Еееее, ай стига, де....Колко пъти трябва да си пожелаваме здраве, пък то...И то при дечицата Close. Сега ще чакаме Нев да се разпише Praynig. Ще взема вече към молебен да го откарам Praynig. За целия форум  Hug.

 Ника към тебе имам едно питане- какви точно лекарства пие Бо? Изброяваш ми ги, кое след кое и в колко часа, ако искаш може и на ЛС. Всичко това, защото имам чувството, че горе описаната случка ми мяза на страничен ефект от някое лекарство или лекарствено взаимодействие. Ако въобще те вълнува постфактум Rolling Eyes...Аз като лудите учени, преди време в ясленската възраст на Кристиян, когато много боледуваше, реших да експериментирам с него Crazy. Резултата- еми напих го- заспа на пода, както си играеше с играчките hahaha. Сега ми е смешно, ама тогава като се сетя...хем се събрахме няколко учени глави и решихме- "нищо не може да му стане"  hahaha.

 Радост, аз готвя за дребната веднъж на 2-3 дни. Peace Яде си яденето от предишния ден, с разлика, че в едната порция слагам месо, а в следващата за другия ден- жълтък.

 Мяуче, честита ви рожденичка! Да ви е жива и здрава и много добра кака за двете си брат`чедки! И браво на Люс smile3501  love001

 Ели се събуди...

 

 

 

# 626
  • Мнения: 40
Неви, никаква друга течност освен мазнината и яйцето ли не се слага??? Бъркам ги в момента, и нещо много сухо ми се види, как ще ги направя на топчета..........?

Пина, и на мен сухо ми се получи, затова си добавих още едно яйчице от мен, че и малко медец.  Laughing

# 627
  • Мнения: 13
Благодаря ви !Ника ,Васко си го пие аб-то до четвъртък -10 дни ,след това продължаваме с друго лекарство.
При него също не се усещаше температурата преди да стане 38,5.

# 628
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 smile3525 Здравейте!
Успях да прочета само последните 2 страници и затова не знам дали съм ви липсвала. Embarassed На мен определено ми липсвахте  Heart Eyes
Никич, кошмарна нощ сте преживели. Да се оправя Бо бързичко и да не се случват повече такива неща! Целувки от нас! Hug
Дано и Дейка да е добре! Praynig
 Спрягате някакви бисквитки, ще ги потърся да се облажим и ние! Grinning
Аз взех книжка сега в петък, най-после ми насрочиха изпита! Почерпете се:

# 629
  • Мнения: 210
Далче, айде де де се затри  Hug
Радост, аз варя зеленчуци за настоящия и още два дни  Crossing Arms един ден го давам чисто, един ден с яйце, един ден с месо ( приготвила съм си сварено и пасирасо във фризера в една торбичка), после карам два - три дни на готови пюрета и пак готвя ( нещо ме мързи за по-често) Whistling

Общи условия

Активация на акаунт