Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!-24

  • 20 810
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 35
Без майтап, за следващата Коледа още не е късно. hahaha

Ми няма да е късно, но определено ще е тясно в тия нашите 52 квадрата, от които 8кв е само терасата.......
Иначе като забременях с Деян толкова исках близнаци.... Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 6 011
Не ми говорете за бебета повече!  Crazy Неща и на снимка да виждам в близките няколко години!  Crazy Тва две болни не било като едно здраво, побъркАх се отвсекъде. Twisted Evil
Малеей що рев изрева Максо тая вечер, не е истина.  #Crazy и не иска да заспива сам и това си е, ще го оставя да си реве няколко вечери в креватчето, ама поне мъжо да си е тука, че защо да страдам само аз.  Mr. Green
На всичкото отгоре - давам му аз да яде на малкия, той ми прави позиви за повръщане, реве и се захласва.  newsm78 Смених сума ти храни и накрая, както беше отворил огромна ревяща уста, виждам в гърлото му нещо бяло. Не питайте колко пъти умрях докато бърках и бърках и не мога да извадя каквото е /мислех, че е нещо пластмасово/, докато накрая се оказа, че му се е залепил някакъв етикет. С баркод. Tired
Бориско си легна с 37.3, но в отлично общо състояние и дори се наяде по самоинициатива.
Аз дояждам трети шоколад за днес и ако Любезното Мио реши, може и на мен час да ми запише, в деПРАСия съм, грух-грух. hahaha

# 707
  • Мнения: 1 067
ДВ!
Ника и аз се радвам за Бо ,само здраве от тук на татък  Hug
Мяу може и да те е поизпотила Халата,ама някак от вътре и идва позирането  Mr. Green прекрасни снимки  Heart Eyes Hug
Сега да се похваля,че днес купихме коледния подарък на Явор:

Много съм щастлива и той много си го харесва Laughing
Другото е,че аз се разболявам(пак),боли ме гърло  Confused

# 708
  • София
  • Мнения: 6 011
Мики, честито, със здраве да си го ползва Явко! Ако имаш тантум-верде се напръскай 2-3 пъти тази вечер и утре ще си като нова.  Peace

# 709
  • Мнения: 7
Мики, честито, много добър избор! И ние скоро трябва да вземем столче и аз на къмто това или някое друго на Макси кози съм се ориентирала, но да видим...

# 710
  • Мнения: 1 067
Ника ей сега го открих Тантума и го почвам,явно съм изтинала щото нищо друго ми няма,пъкк не ме и боли много силно.Все пак го почнах Явката с оци и вит.Ц пък да видиме  Praynig
Бръмби много ги гледах и аз и бая се чудих,гледах и следващи модел ХП и Тобито,но в магазините не можаха да ми обяснят разликата от 200 лв. Отделно си бях харесала един на BeSafe но и той беше 460 лв.Струвами се,че Приорито е най-добрия вариант от към цена качество.Абе много ми е кеф Mr. Green

# 711
  • Мнения: 35
Божеееее! Не можах да се стърпя!Трябва да покажа това:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1590652998867&set=a.1 … 78076.1012110409#!/photo.php?fbid=1590652998867&set=a.1563680884581.2078076.1012110409&pid=31335909&id=1012110409

Нямам думи! Shocked Joy hahaha

# 712
  • Мнения: 71
Здравейте!  Simple Smile

Писах, писах днес по едно време и уж си публикувах поста, пък .... го нямааа, сега като влязох У форОма...  newsm78 Сигурно, някой ме е засякъл и сме публикували заедно, пък аз не изчаках да видя....  Crazy
Нещо и Скайп откачи, няма го от следобяд...  Thinking
Някой има ли такъв проблем?

Днес ходихме на контролен преглед. Уж са добре вече, децата, но Ина продължава да точи сАпола ... Продължаваме със Стеримар-а и Фенистил-а...
Имам едно питане към БалеринкаHug Защо Вентолин-а се спира постепенно?
Досега винаги съм го спирала отведнъж...

Ника, радвам се, че Бо е по- добре вече!  Hug
Мики, честито столче! Със здраве да си го ползва Явката!  Hug
SUNNYTA, аз не можах да видя "смешката" от ФБ.....  Rolling Eyes
Мяу, страхотна е моделката! Как майсторски позира самооо...  Simple Smile
Любезна, и аз искам на село, на въздух!  Tired Ама с тия двама болнави, единия кашлящ, другия сополив, не смея...  Rolling Eyes Тук ще си изкараме празниците! А колко е хубаво на село, до горящата печка...

Хайде, да лягам, че след малко ще имам събуждане  Tired Много неспокойно спи напоследък Инката...
Лека и спокойна нощ!  Hug

# 713
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 422
Ника, вярно е била кошмарна нощта...Ама и аз да бях и аз щях да бия шамари...поне така си мисля...

Аз съм го „пробвала“ (и) това, но калинкинската неадекватност се засилва. Обаче имаше дни, когато просто не издържах на натоварването, да ми се буди всяка нощ с вой, който продължава час-два, че и нагоре...

Невич, аз да попитам, има ли некой, дет да не е направил поне 1 вариация/пермутация на твоите курабийки? Аз също последвах светлия пример на съфорумките. Топките ги прави Калина, браво на нея. Като се опекоха и изстинаха, обаче, си бяха чиста проба зъботрошачки. Некст тайм -- по-малко оБесени...

Ради, вит. Д не давам от не знам и аз кога, а цитрус днес за пръв път -- резенче портокал. Grinning Яйце мамуната не е яла отдавна, щото отказа зеленчуковите пюрета и муа всеки ден мЯсо.

Не помня да съм въвеждала прясното мляко, но предполагам няма да има проблем. Mr. Green

Люсил не ще буйки, нито обувки, нито ботушки (а така искам да ѝ нахлузя оня провал, дет го взех за Халюша). Имаме 2 чифта сладурски полски чорапки за прохождане, с пластмасови сърчица отдолу. Калина си пълзеше чудесно с тях, сега Люската ще ходи.

Халюша носи 28-29 номер.

Мики, това, което сподели за петното, е положителна прогноза, нали? Айде, начевай спрея и до утре да си краставичка!

Никич, какво облекчение само -- Бо е вече здрав!! И на мен ми олекна. Не че с болно бебе е по-добре, ама ако знаете с болно 2,3,4 годишно какво тегло се тегли -- първом стават дзверове, после стават дробове... Абе, не си е работа...

Благодаря ви за хубавите думи за снемките. Имах мерак да я снимам отдавна, че напоследък няма хубави. Тя уж се съгласи, ама толкоз бързо ѝ омръзна.... А на мен както ми беше прекипяло, само това ми трябваше...

Цял ден днес се чувствам като препикано мушкато, дано поне да не изглеждам така, ама надали...

Последна редакция: ср, 22 дек 2010, 23:41 от Мяуче

# 714
  • Мнения: 210
Е не, отказвам да не спя по една седмица за всеки зъб  Crossing Arms
Уф, и аз шамаросах малката при последното боледуване, амиии нетърпимо стана Blush сега като се връщам назад Tired Радина беше толкова нервно бебе, че до 6-ти месец ревеше по цял ден ако не й прислугвам ежесекундно и спеше по цели нощи, после започна да се заиграва за по 5 мин. аха да посвърша нещо без да ми е в ръцете, но пък я разнасях по цели нощи,плачеше и се захласваше и ... ад  ooooh! После навърши годинка, забременях и умирах за сън  а тя преплакваше по 5-10 пъти на нощ , искаше да ида до леглото й ,да я погаля, да я завия и заспиваше  Close, после се роди Тин, два месеца плачеше вечер и ревеше колкото му глас държи  Sick когато се кротна той,Радина започна отново да става нощем, идваше при нас в леглото колкото да ни напишка матрака bowuu , и до днес не ми е ясно как  успяваше да ни нацелва и двамата едновременно и в главите и в слабините Mr. Green е сега Радина се мести в нашето легло рано сутрин, което се търпи, спи цяла нощ, само този малък хитрец какво да го правя. Имам чувството,че се наговарят тия сурикати малки Thinking
Мики, ти донесе една добра новина и сега пък гърло Sad Да си ползвате със здраве столчето и бързо да се оправяш Hug
Мяуче, абе те и моите сладки станаха твърди, но ние в къщи не намираме махна на Еденето Sunglasses нали сме се събрали отбор гризачи Laughing (брой и тия на тавана) Wink

# 715
  • Мнения: 1 067
ДУ!
Любезна разбирам те напълно,вече загубих надежда,че някой нощ ще я спя цялата....все има нещо,зъб,глад....Пък и той продължава да става в 5:30,баси в 22:30 ли трябва да го слагам да спи та да не става с ккошките  Confused
Мяу ами прогнозата си е положителна,аз на 100% съм сигурна,че не ръсте петното,защото и педи го следи и през последните 2-3 месеца,тя казва,че се разсейва  Praynig Пък и една от асистентките,която работи с лазерите го погледна и каза,че е 100% сигурна,че няма да се наложи терапия и ще се разсее.Абе да ми е жив и здрав,пък не е болка за умиране  Heart Eyes
Гърлото ми си е все така,изпих аптечката ,ама няма ефект,голям късмет по празниците,нямам фкус в устата  Confused
Сега да питам нещо,след 2-е забелвания на пишлето,пак не слиза кожата  Crossing Arms ,в единя край си е още залепнала и мъжо иска пак да го водиме,някой с подобен проблем? Thinking

# 716
  • София
  • Мнения: 110
ДУ!


И аз изпробвах курабийките на Неви, много приятни бисквитки се получиха, сега ръфам с кафето.  Hug

Мики, не знам в колко слагаш Явко да спи, но моята госпожица ако благоволи да кърти без прекъсване между 22:30 и 5:30ч. съм готова утре да вдигна банкет.  bowuu Браво за добрите новини за петното, между другото!  Peace

Сънита, страшна е каката! Много мило се е сгушила, макар да изглежда леко неудобно!  Heart Eyes

Любезна, иде ми да се самопоканя у ваше село да подишам чист въздух.  Crazy Идвам с Диди, мъж го пращам под бора на Мий!   Mr. Green Пък ще ми оставиш Тин мен да ме тормози посред нощ, deal?  Flutter

Айде, този път не се получи съвсем плешив пост.  Mr. Green Приятен ден!  Hug

# 717
  • гр.София
  • Мнения: 20
Добро утро,
Не мога да смогна да ви изчета назад. Жори е с бронхиолит, вчера правихме снимка. Добре, че е пневмония. Днес пак сме на преглед да видим какъв антибиотик ще ни изпиша док. Вчера ми каза, че можело да се наложи да ни остави в болница, дано не е така. Praynig. Изписа ни едни таблетки, дето да ги стривам и да ги дам, но реакцията в аптеката ме изуми. Давам рецептата и аптекарката ме гледа и казва, ама сигурна ли сте, че искате да дадете това на детето си? Аз отговарям, че ми го е изписла педитърката и не зная. Питам има ли някакъв проблем да се дава на малки деца, а тя отговаря:"Аааа, не, но започнаха много често да го изписват и затова?" Ами казвам, защо така реагирате след като няма проблем, а тя вика" Ми не зная, много е малък, но вие си знаете. Излизам от аптеката и се чудя, как така аз си зная, аз казвам, че не ми говори нищо, не разбирам от лекарства. Следва обаждане на личната, да я питам, какво е аждеба това лекартсво, а тя вика, не се притеснявай дай го, то замества изжекция с кортизон. Лекарството се казва медрол. Е, дадох
 го.. След час ще хидим пак да видим какво става. ......
Ох вика ме Жорето. После ще пиша пак.
Хуваб ден на всички.

# 718
  • София
  • Мнения: 824
Добро утро и от нас!
Да се отчетем от снощната педиатърска визита - Калина е на Зинат с Ангина  #Cussing out #2gunfire, а Софи на Тантум верде и Ефизол. За двете топли чайове, капки в носа и да почиват повечко.
Калинка откакто почна да прави опити да ходи, нещо много си криви едното краче, та сега и на ортопед ще трябва да я водя. Много ви моля, ако някой има впечатления от добър такъв, без значение по ЗК или на частно да сподели  Praynig
Другата новина е, че започваме отново опит за захранване с ХА мляко, този път на Хип.Според педиатърката тия били от най-качествените млека, които предлагат ХА. Ще го пробваме. Освен него, започваме и една особена форма на педагогическо захранване по нейна идея - ако Калина си хареса нещо - давам и чакам за реакция. Ако няма продължавам да давам. И така, докато преминем на малко по-обща храна. Според нея, на КалиМяна трайно не й достига мляко, но отказва АМ, а моята кърма не я знам колко е - не съм пробвала да се цедя, защото така или иначе Калина не пие от шише нищо. Оф, не знам, иде ми да се гръмна. Аз също се разболявам, но това засега е на заден план  #Cussing out #2gunfire
Мяу, и от тука да кажа, че Калина е прекрасна! Heart Eyes
Дари Гери  Hug Бързо да се оправяте!
Мики, това май трябва да са добри новини, супер! Честито ви столче, нашето е такова и мога да ти кажа, че е много здраво и добро! Софи не можа да му разкаже играта, а Калина също й е много удобно. Дълго, със здраве и най-вече безаварийно! Аз лично ти желая, никога, ама никога да не ти се налага да му изпробваш качествата на практика  Praynig
Юху, благодарности за кафенцето и бисквитките! Изглеждат супер   bouquet
Любезна  Hug Разбирам те и искрено ти съчувствам... Дано тия "сурикати" бързо влязат във форма, без майтап, ама и двамата са прекрасни! Нацелувай ги от мен  Heart Eyes
Момичета, сигурно изпуснах някого, но ви желая хубав ден и по-късно ако мога с тия двете зверкини, пак ще ви пиша  Hug  bouquet

# 719
  • София
  • Мнения: 824
Понеже виждам, че наближава новата тема - предлагам заглавие :

Новата година година настъпва, февруарче все по-уверено пристъпва!
или Новата година приближава, февруарче все повече взе да подивява! (да ме извинят кротките деичца)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт