Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!-24

  • 20 820
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 011
Далче, честито! Леко и безаварийно да си ползваш книжката!  Hug
Балеринке, изброявам:  Mr. Green
Аугументин ЕЕс - на 12ч. по 5 мл., той е 15 кила и малко. От петък вечер го пие.
Витамини Киндер фит - сутрин по 7-8 мл.
Есберитокс - 3х15 капки
Флавамед - 3х3мл.
Натриев цитрат - неделя и понеделник съм му давала 3х5мл., днес вече не, защото засега не повръща
Ентерол - пак неделя и понеделник по едно саше, днес не, защото засега е добре.
Виброцил в носа по 2-3 пъти на ден.
Температурата му се върти все около 38 градуса, вече осми ден.
 Hug

Радост, айде да се оправя и Васката, че да живнем по празниците!
Пина, и на мен тестото ми стана сухо, затова му метнах още едно яйце и после ги изсипвах с лъжица в/у хартията за печене, не съм правила топчета. Peace

# 631
  • Мнения: 71
И аз сложих още едно яйце, и мед сложих.....  Laughing Ама ги "мазах" с ръце, голяяяма грешка, мазало и чудо се получи... ooooh!  Mr. Green Друг път с лъжицата ще ги мятам! Ама пък станаха страхотни, двамата ми мъже се върнаха от пързалка сега и "обядват" с тях..... Mr. Green

# 632
  • София
  • Мнения: 831
Еее, Далче! Браво и честито - дълго и безаварийно!
Най-после да прочетем нещо наистина хубаво и не свързано с оплаквания  Hug  bouquet

Момичета, и аз съм от мрънкащите, но да не се засегне някой  Embarassed Просто ми е криво да чета за болни дечица.
Мики, какво стана с доцентката, аз ти стисках палци ама не съм особено на себе си та не знам дали го написах или не  Rolling Eyes

# 633
  • Мнения: 1 067
Слънчи от 16:30 ни е часа и тръпна вече  Crazy
За туй и не пиша,че само туй ми е в кухавицата Embarassed
То това петно си е бели ядове дето се вика,но пък е голямо.На мен не ми пречим ама де да знам той как ще го възприема като порасне.И сега постянно ме разпитват за него и сигурно няма да му е приятно като започне да разбира  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 14:01 от Мики

# 634
  • Мнения: 219
Далче, честито и тук! Леко и безаварийно!  Hug

Мики, с вас сме и стискаме палци!!!  Hug Ще те чакаме после!

Неви,  Hug! Станаха страхотни! Една доза по твоята рецепта и една, в която сложих мед и канела. Превъзходни! Предполагам, че и Емо ще ги хареса довечера  Peace.

Йони ми уважи зеленчуковата крем супа и си я хапна с един сухар и половин яйце   chef. Останалата подобрена версия ще е за мен и татко му довечера  Mr. Green.

Така, стига вече готвене - излизаме  Peace.

# 635
  • Мнения: 163
Привет-мривет!
Минавам за почерпушка по случай 10-та месечинка на Акулка:

Хубав ви ден! Hug

# 636
  • София
  • Мнения: 6 011
Котич, да ти е жива и здрава Акулата!  Hug
Мики, стискаме палци за прегледа!  Praynig

# 637
  • Мнения: 210
Mики, да мине донре всичко Praynig
Коте, честито ви израстване   bouquet Как сте вие?
Далче,шАфИоре, ай безавариен стаж желаем  Hug
Ника, моля се да се оправя вече Бо, игрицата му се разказа на детето  Cry Какво е туй чудо бе Shocked

# 638
  • Мнения: 163
Коте, честито ви израстване   bouquet Как сте вие?
'Ми, как? Принцесата от днес отново е на училище, майка ѝ се е хванала с 5 поръчки едновременно, Акулчо сладко спи, с две думи - идилия в нормални граници. Grinning
Прежали ли дървото? Joy
Никич, мерси и гушки на Бо! Hug

# 639
  • Мнения: 157
Ихууу, айде на Оротоооо...
Моля да ме извинитИ, ама вече взех да изкукуригвам  ku-ku...

Ника, вярно е била кошмарна нощта...Ама и аз да бях и аз щях да бия шамари...поне така си мисля... Hug Hug Hug Ай дано скоро се поФалиш, че е здрав Бо!

Мики, чакаме новини от вас  Praynig.

Далче, айдееее, Сички пътища са твои вечееее  Laughing. И както казвам на всеки тръгнал на път - който Фнимава, той пИчели  Hug!

Коте, да ти е жив и здрав Акулката! Много Фкусни сладки си ни спретнала, баш в темата  Mr. Green...

Мяуче, да е щастлива и безгрижна племенницата ти  smile3525!

Момичета, радвам се, че ви Аресаха курабетата. Виждам, всяка си ги е наредила посвоему, важното е, че са вкусни. Смятам довечера да спретна един сладкиш с оБесеи трици и ябълки, и той е от лесните  Mr. Green...

Отчет - Змейка не била по зле, просто такава кашлица и с такъв интензитет било нормално в хода на заболяването. Та продължавам лечението както досега - нурофен, умкалор, проспан, тантум верде и вентолин. Баси количествата илачи, дет ни поглъщат малките сладки дечица  #Cussing out... И всеки ден на слушалка ще се ходи, да не изтървем края...

и аз за пореден път го призовавам, онзи дето бди над нас, да ни оздравяват дечицата, че вече драматизирам на моменти, пък за НЕмиОто да не казвам...
На всичкото отгоре, незнам дали ще ни останат уговорките за празниците с приятелите, които щяхме да събираме на селската къща...Ако това малкото е все така, няма как да стане просто... Срам не срам, ще им се обадя чак на 24ти, да си дам все пак време... Twisted Evil

п.с. Рали, все забравям да кажа, че е много сладък Йони с тази шапка  Hug!

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 16:28 от s.newa

# 640
  • София
  • Мнения: 6 011
Неви, и аз така си мислех, че ще ти кажат - кашлицата е ужасна за слушане и за кашляне /нали вече трета седмица зафащам и аз грипозна/, но някак е локализирана горе, не в дробовете. Секрета от носа е изключително дразнещ, като се стече - кашлям, та чак се цъкля, Борис и той така, особено при лягане и ставане.   Hug Hug Hug

# 641
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, д/мами  Hug

Мяуче ,Честита Рожденичка! Да е най-вече здрава Simple Smile

Далче, Лека и безаварийна  Hug

Коте, Честита ви месечинка Simple Smile

Ника, страШно е било у вас Sad Да се оправят бързо дечинята  Hug

А и всички други болни ... Моля се да минават бързо болестите, че е някакъв кошмар вече ...

Ние пак в кюпа ... сега вече и с АБ Sad Миналата седмица - червено гърло и Сапол - оправихме нещата ... от събота беше Пушка ... Вчера от 18 до 19.30 рев до посиняване ... изпаднах в паника ... и аз рева, мия я, подскачам с нея, пея ... и пак рев ... Мъжо се прибра към 19.30 и хукнахме към Младост, че там в 25-то ДКЦ е сключила договор нашата педка ... Ами като не знаем къде се намира пустото ДКЦ ... звъним на приятели да търсят е Гугъл ... Разгеле ,стигнахме ... възпалени уши Simple Smile Сутринта Т и пак на лекар ... Ами това е ...

Хайде да ни е лека нощта ...  Hug

# 642
  • София
  • Мнения: 6 011
Ла вида, бързо оздравяване!  Hug Hug
Живея до въпросното спешно, или май по-добре да си кажа, че живея във поликлиниката вече.  Mr. Green

# 643
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ника, знаеш ли, че като тръгнахме си повтарях: Младост, Ника, Младост, Ника ... ама като не знам телефон Simple Smile

# 644
  • София
  • Мнения: 6 011
Ла вида, след малко ще ти пиша ЛС, че тук е страшно, да зафатам да ги къпя един по един, че не отговарям за себе си!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт