До Дядо Коледа писма пишат АВГУСТинските деца!

  • 26 454
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛАТА!!! ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА СЛАДЪК!!!


едно виртуално подаръче от мен за Калоян   bouquet
Добро утро  Hug
Ех, пак сте без кафе

Ето едно късо аз го обожавам  Wink
Ади - браво за мерки и теглилки! Благородно ви завиждам, че си отивате на Сандански,...ех що не бях и аз от там  Mr. Green От сега нататък само здравички  Hug
Морска - да минават сополките на Теди и дано не зарази Елица. Това за дядо Коледа е супер идейка, да дойде на място да ти подари подаръците.
Лу - Теди явно много се е забавлявала на Витоша! Браво, много хубаво, че организират такива излети от ДГ.
Бобче - много хитър подход и важното е, че действа  Hug Ти как си?  Wink
PIVANOVA  - дано всички притеснения от здравословен характер останат зад гърба ти  Praynig

# 91
  • София
  • Мнения: 3 909
Честит рожден ден на Калоян!
Да расте здраво, щастливо и игриво дете!




Пива, пожелавам ти оттук нататък да нямаш никакви поводи да се притесняваш за здравословните си проблеми Praynig.
Бобче, хубаво е, че си намерила правилния подход Peace.
Морска, бързо да спират сополите на Теди. Преди 3 години и у нас дойде Дядо Коледа, но Дани много се уплаши и като му дръпна един рев ooooh!. На следващата годинаоще му държеше и не искаше да отиде на Коледното парти в ДГ заради това, че и Дядо Коледа ще е там hahaha.
Ади, радвам се, че вече болестите са зад гърба ви Grinning.
Ето да видите и Ани какви автопортрети твори Mr. Green.

# 92
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на големия мъж Калоян! Да расте, здрав, послушен и щастлив! Валеске, весел разник!


Пива, дано всичко вече е зад гърба ти Praynig! Много прегръдки на теб и Перси Hug!

Слънчо, Марти, вие си имате художнички направо Grinning...моят калпазанин само драска и то с - лявата ръка Crossing Arms. А се храни с дясната. Но дядо ми, Бог да го прости, беше левичар, че знам ли, може и това да се извъди такова...

Нашият Дядо Коледа сигурно е вече в градината Party.

# 93
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит рожден ден на Калоян, много здраве и прекрасно детство  Hug

Марти и твоята госпожица добре се справя. При Йована такова нещо е абсурд. Очите дето ги рисува са по- големи от главата  hahaha
Сега в момента я кефи да реже с ножицата де що и попадне хартия  Crazy и да лепи стикери  Laughing

За подхода- незнам дали е правилен, но за момента действа.Като се опетелчи и захитрее испре да действа, ще мисля друг. Вчера и показвах принц на картинка пак от гугъл, защото ми вика, че аз сим принц, а тя принцеса. Еее, пробвах да обясня разликата между момче и момиче и мъж и жена като давах пример с нейните приятелчета от градината и с мама и тати, ама не вдява нещо на тоя етап. Вашите правят ли разлика  newsm78

# 94
  • Мнения: 564
Честита една годинка на Калоян, да е много здрав, весел и добричък!!!!

Леле и Ани какви принцеси рисува красиви  Heart Eyes Страшно съм впечатлена  Party Неди рисува дъга, релси и река с камъни  Laughing Laughing Laughing Laughing

За момче/момиче разликата я прави, констатира постоянно кой момче, кой момиче и поради каква причина  Crazy дали пишка, дали коса дълга или рокля  Crazy
Иска като порасне да съм му момичето  Laughing , а баща му да си търси друго  Crazy Аз му казах, че като е голям, аз ще съм бабичка  Mr. Green и той съответно реве и не вярва  Laughing Laughing Laughing

# 95
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ми прав е човека,каква бабичка ще си на 40 и кусур години, та тогава ще си си в разцвета  Naughty  Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 3 909
Мариетка, и Ани е левичарка. Прави всичко с лявата ooooh!. А пък Дани до към нейната възраст правеше и той всичко с лявата, а след това започна да си служи и с двете еднакво добре Laughing.
Бобче, Ани също прави разлика между момче и момиче. Тези, които ги е изброила Фети, важат и при Ани. Последната й изцепка по отношение на разликите момче/момиче е, че момичетата като порастнат стават принцеси, а момчетата - автомонтьори Mr. Green.

# 97
  • Мнения: 1 554
Ради,50лв на посещение Simple Smile

Теди и той ревна миналата година,мъжа ми се беше преоблякъл ,Теди още помни и казва,че вече няма да плачи от дядо Коледа защото е голям и ще му донесе многоооо подаръци Peace

# 98
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Марти, Андриан само пише/рисува с лявата - иначе се храни и водеща му е дясната - какво е това чудо - незнам Rolling Eyes...

Еха, тука такъв сняг на парцали се сипе - децата ще са във възторг.

# 99
  • Мнения: 564
момичетата като порастнат стават принцеси, а момчетата - автомонтьори Mr. Green.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

При нас момичетата стават майки  Rolling Eyes, а момчетата ходят на работа  Rolling Eyes
Неди и той по-скоро левичар, започва рисунката си лявата ръка и я завършва с дясната  Laughing Laughing

# 100
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ВАЛЕСКЕ, ЧЕСТИТО ТИ ПОРАСНАЛО МОМЧЕ! ДА ТЕ РАДВА МНОГО КАЛАТА И ДА СТАНЕ ГОЛЯЯЯМ МЪЖ!


Ади, честито официално оздравяване. Grinning Ей, супер, че излизате от София. Представям си там сега какво е бяло и красиво. Blush А на Ивонката й трябват още само 4 кила, за да тежи колкото Теди (с дрехите де, на голо сигурно и 3 кила ще стигнат). Grinning
Васе, при нас в ДГ са много активни с разните мероприятия за децата. Сега например освен това снежно парти на Витоша имаха и едноседмично ски училище пак там. Но не я записах, защото никой от нас не кара ски и дори да се научи няма кой да я води на ски. Сега ще пробваме да я научим (не ние, а чичото на мъжа ми) да кара зимни кънки, че в София вече има много пързалки и си заслужава. Thinking
Марти, и ти си имаш бъдеща художничка.  bouquet Сашо хич не го бива в рисуването. Има огромно желание, но повече от драсканици, дъга, релси и нещо като нищо, което е било замислено за човече, не му се получава засега. Теди на неговата възраст рисуваше невероятни неща. Аз - също. Имам запазени рисунки от 3-4 годишната ми възраст на коне, пантери и то не по детски, а съвсем сериозни - с мускулатура и т.н. При нас е ген - дядо ми беше художник. Но Сашо явно не го е наследил. Може и да го развие по-натам, но засега - не виждам данни. Thinking
Дядо Коледа жив си е наистина рисковано, но не е задължително да се изплашат децата. При нас всяка година е жив. Просто имаме страхотен костюм (не от китайските, които ги има навсякъде, а от едно време, шит специално за театрален спектакъл). Редовно някой роднина се дегизира по Коледа. Досега не са се плашили. По-скоро изумяват, впечатляват се, започват силно да се вълнуват и са много смешни. Но никога не разпознават човека в костюма. Теди е вече почти на 7 години и пак си чака живия Дядо Коледа. Голямо вълнение. Grinning

# 101
  • Мнения: 1 554
охоооо,сладура днес ставал на 1 годинка,Ради да ти е жив и здрав Hug

Лулу този комплект го имаме на лего Mr. Green

# 102
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Лулу този комплект го имаме на лего Mr. Green

Направо вече да не чуя Маккуин и компания. Twisted Evil Взех да ги и сънувам даже. А юни пускат новия филм и полудяването ще е пълно, че там има и коли-японки (понеже действието ще се развива в Япония). Crazy Сега за Коледа ще получи ей това чудо към другите поръчки

# 103
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И Симон прави разлика - винаги , когато каже някой дали е момче или момиче задължително 100% отбелязва дали има чурка или няма  ooooh! Обикновено разговора протича така: Маме, виж едно момченце  Laughing Той има чурка  Tired като мен, и Саши (брат му) и тати  Whistling  Laughing или Маме, момиченце, то няма чурка като тебе - маме, дай да видя твойта чурка как пишаш  Confused Tired  Sunglasses в заключение добави веднъж на една пиятелка - мама и ти пишкате с дупето  ooooh! щото нямате чурки  Confused Embarassed Laughing

# 104
  • Мнения: 79
Ради, честит празник на порасналото ти момченце и на всички у дома. Нека всеки ден да ви е като рожден! Hug

мама и ти пишкате с дупето  ooooh!

 Joy

Калина: "Кака има цоца. Мама има цоца. И аз имам цоца. А тати има цоца с палатка!" hahaha hahaha hahaha


Общи условия

Активация на акаунт