Мъж Телец - 2

  • 58 596
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
 Еми аз като казвам, че им трябва леко побутване - вие не ми вярвате! Наистина - съвсееееем лекинко .... явно като се фокусират върху някакъв проблем/задача/грижа и някак си нямат време да мислят дори и за любоффф Wink Елинор777 да каже дали е така ..... а другия ми въпрос е възможно ли е да досадиш на Телеца ако му обръщаш внимание ... ?

# 31
  • Мнения: 608
 За всички телци не мога да твърдя, ама на моя не му писва от вниманието ми  Laughing Иначе всеки човек си иска пространство, на което сам си се разполага..Не винаги ти е приятно "Да ти дишат въздуха". Ако телеца е преценил, че наистина те иска- няма ни баири, ни прегради, ни вълци по пътя му...нищо не го спира.

# 32
  • Мнения: 5 370
Еми аз като казвам, че им трябва леко побутване - вие не ми вярвате! Наистина - съвсееееем лекинко .... явно като се фокусират върху някакъв проблем/задача/грижа и някак си нямат време да мислят дори и за любоффф Wink Елинор777 да каже дали е така ..... а другия ми въпрос е възможно ли е да досадиш на Телеца ако му обръщаш внимание ... ?
ДА!
Особено ако е уморен или е вглъбен в нещо свое си.

За намирането - хихиих, мене не само ме намери, ами и измъкна...от мама и тати. Laughing

# 33
  • Мнения: 1
хе хе Я виж ти, имаме Телец рицар........  Peace
 Забелязвам,че тук жените с телци не са имали проблеми с обвързането - т.е. нямало е двоумения, съмнения, странични фактори, които да влияят на решенията  от страна на телеца.... Интересно ми е дали е имало някой, който ял тази баница и какво продължение има такава история след като бика е мислил и обмислял положението....  newsm78  newsm78  newsm78

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета... Имам нужда от съвета ви от помощта ви...
Става въпрос за следното - аз съм жена зодия рак на 44години , достатъчно умна и разсъдлива , но мисля този път направих най-голямата глупост в живота си и незнам как да коригирам нещата... Историята е следната ... не съм семейна /съпругът ми почина / и една приятелка ме запозна с мъж зодия телец ,който е на 41 години. В момента на запознанството ни само при допира до ръката му аз изпитах невероятно спокойствие.. такова чудо не ми се беше случвало... та ... той взел от приятелката ми телефона ми и ми се обади след два дена да се срещнем ... на срещата го оставих само той основно да говори ,просто исках да го слушам и разбира се ми предложи да пием по чаша вино у тях /той е разведен/. Мислих, мотках се ... но се съгласих.. вино , шеги , вицове  и ... аз ...си го гушках и цунках вече... След два -три дена се обади пак и пак всичко се повтори...
Като с него сме се разбрали , че ще имаме неангажираща връзка ... т.е. никой не иска да се жени ... та ...
И така продължи историята , но много ме притеснява факта , че го познавам от 20 дена , а вече го чувствам толкова близък, явно му е хубаво и на него с мен , но не разбирам защо като си тръгвам от тях е студен... не знам трябва ли за да не го загубя да се отдалеча от него... искам да го за държа, а ме е страх да не тълкува преспиването ми у тях като предлагане... досега не съм се сблъсквала с такива мъже...
Обажда се един път на седмицата и веднага казва у нас  ... леко ми е когато съм с него...Последният път даже ми обяснява как като ме е видял и вече е знаел, че ще съм с него...
нищо не разбирам - давайте съвет , да се отдръпна ли временно за да не го загубя или просто по този начин ... т.е. като каже среща и аз ...

# 35
  • Мнения: 5 370
Такива са си. Моят мъж, хем живеем 8 години вече, никога не е изпадал в излияния, обяснения в любов, и, да, на моменти се държи резервирано. Това, за излъчването, за спокойствието, го усетих още на първата ни среща.

# 36
  • Мнения: 0
Не искам излияния, те се виждат в очите му... има много красиви очи.Но четох доста и установих , че при телците всичко , особено когато става въпрос за жени , става бавно, а при нас не се получи така...
Незнам в интерес на истината какво да правя - да се отдръпна ли или не, но пък като го гледах и слушах , такива номерца от рода ... в момента съм заета , имам ангажимент май няма да минат...

# 37
  • Мнения: 1
Ох, а аз си мислех, че само моя е счупен  Crazy  Това с резервираността на "раздяла" при среща е май типично .... Абе тръгва си казва ти Чао и всеки по пътя си до другата среща... все едно нищо важно не се случва.
Жози , няма излияния, избухвания на страсти и емоционални изблици - пълно резерве - но ми е казвал, че макар привидната студенина, която излъчва да не се заблуждавам, има го усещането, но си стои вътре - още повече че мъжете тези неща не винаги ги умеят да ги показват -  Heart Eyes
Та слънце66 .... не разбирам защо искаш да му връткаш тези женски номера ...?  Бъди мила и добра, но не се давай лесно Simple Smile
и не сао няма да минат тези от рода " заета съм!" "абе я си гледай работат" и т.н. ами даже няма да ги отбележи и да се впечатли  Peace

# 38
  • Мнения: 0
Не искам да правя номера ... мисля е детинско, но пък всичко стана толкова бързо...
Но мисля и направих една друга грешка... покани ме още след първата среща с него на НГ-но тържество, и аз казах ще си помисля, добре до тук, повтори поканата на следващата среща ... аз пак ... ще си помисля,просто още не го бях виждала как се държи в ресторант и т.н., да ама аз вече искам да отида с него , но той не ме пита... ,мдааа... дали прекалих с мисленето си ... тези телци хич не са ми ясни , ама хич, нищо не можеш да разгадаеш по лицето му , то едно такова каменно...

# 39
  • Мнения: 5 370
Аз разгадавам по очите му. Сини и големи. Ако е бесен, отиват към сиви и става МНОГО големи. Когато е кротък, е едно такова, безкрайно светлосиньо, че чак да се потопиш в него...

# 40
  • Мнения: 1
Не искам да правя номера ... мисля е детинско, но пък всичко стана толкова бързо...
Но мисля и направих една друга грешка... покани ме още след първата среща с него на НГ-но тържество, и аз казах ще си помисля, добре до тук, повтори поканата на следващата среща ... аз пак ... ще си помисля,просто още не го бях виждала как се държи в ресторант и т.н., да ама аз вече искам да отида с него , но той не ме пита... ,мдааа... дали прекалих с мисленето си ... тези телци хич не са ми ясни , ама хич, нищо не можеш да разгадаеш по лицето му , то едно такова каменно...

 Ами като се видите другия път ей така вмъкни в разговора, че си помислила по въпроса и ако още важи поканата с радост ще дойдеш на тържеството. Все ще измислиш как да го кажеш - не сте деца в крайна сметка Simple Smile
Спокойствието и аз го изпитвам , макар при всяка среща сърцето ми бумти все едно ще изскочи Simple Smile Телците вдъхват спокойствие и стабилност ...., а ако искаш да ги разбереш има цяла тема по въпроса в същия форум http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491664.0   .... очаква те едно невероятно приключение примесено с търпение и много недоизяснени въпроси Simple Smile Успех!   bouquet

# 41
  • Мнения: 608
  Слънце66, такива са телците- лицето им каменно, а вътре в тях бушува огън и страст. Усещането на спокойствие и безметежност близост до тях явно е присъщо за всички Simple Smile Отпусни се и се наслаждавай, това е мъж, на който може да разчита дори неспокойната ти рачешка душа  Hug

# 42
  • Мнения: 1
Точно така Елинор777 Simple Smile Ето нещо, което не бяхме обсъждали много - външното спокойствие и вътрешния огън Simple Smile Аз моя го усещам, че гори и кипи обачееееееее никога АМА НИКОГА няма да разбереш по лицето му!

 Слънце , елинор е много права - на тези мъже може да се разчита ( е, има и разни отклонения де- първо провери дали е истински бик или само телешки бульон )  Joy

# 43
  • Мнения: 608
  Хмм, а ината предполагам е коментиран? Всепризнат победител е сред зодиака на инат. Макар моя любим да отрича, че това си е воля и здравословна предпазливост  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета за съветите, като ви слушам/чета си мисля , че нищо че всичко е толкова прибързано е нормално , но като се размисня ... незнам...
Или рака надделява в мен или страха , че може да загубя този мъж с прибързаните си постъпки...

Общи условия

Активация на акаунт