За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 986
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 0

Една добре приготвена и поднесена гозба ме кара да забравя  за мрънкането ...не случайно повечето проблеми тръгват именно от уменията в кухнята... newsm78

Прав си Братко Соте  Peace



Оф ... Немо... голем кеф... да ти имам примерите... Joy hahaha Joy Joy


Завиждате ли Форчън  Thinking

# 316
  • Мнения: 7 947
Немо, не гозбата, а поднасянето...има значение  Wink
И нека не се лъжем - сексуалната фантазия работи в пълна сила с това девойче и всяко апетитно непознато, но не е същото с жената вкъщи.

# 317
  • Мнения: 1 174
Обаче на мен ми е любопитно друг пример какъв може да дадете за "използване" на недостатък на партньора  newsm78
1.Мъжът ми обича да ходи на риба.
Вместо да мрънкам,че не стои в къщи при мен, отивам с него...взимам си хубава книга,нещо за хапване...и така , и той доволен,и аз си правя излета и почивката.

Ми и моя обича да ходи на лов САМ без мен, ако си наглася книга да ходя с него, ще остана разочарована.
2.Той е фен на Формула 1.
Е ,вместо да мрънкам ,че през седмица по три часа е закотвен пред тв-то,аз си спретвам мои си забавления.
Ми моя си пада по мотори, рокерски събори, аксесоари и т.н. Мен от мотори ме е страх. Не ходя с него, не искам да качва детето на мотора, притеснявам се, че ще се убие някъде.
3.И моят мъж чат-пат забравя.
Например,поискала съм да купи разни работи на връщане от работа,и се случва да забрави нещо.Е,вместо да му трия сол на главата защо не помни,отиваме заедно до магазина,после на кафенце,биричка или нещо подобно...
Моя забравя НЕЩО да, например беше забравил да вземе детето от баба му. Забрави да си поднови разрешителното за оръжието, и му тръснаха глоба, забрави да занесе капаро на дърводелеца дето ни прави прозорците и ще стоим с недовършени прозорци още бая време за след Нова Година.
Пак и двамата доволни.
Не казвам,че абсолютно винаги е така,но поне в 99 % от случаите така става.
Зависи за какви навици става дума. А и в тия примери това е примиряване и приспособяване към навиците на половинката, а не използване за твое удобство.


# 318
  • Мнения: 7 947
Роси - не се мори, аз написах също мнението си по повод тоя пост, нямаше отговор. Пък и да има - ясно ми е какво ще на пише Краси. Както и какво ще напише по повод сексуалното желание и тн  Whistling

# 319
  • Мнения: 0
Немо, не гозбата, а поднасянето...има значение  Wink
И нека не се лъжем - сексуалната фантазия работи в пълна сила с това девойче и всяко апетитно непознато, но не е същото с жената вкъщи.

Права сте Сестро   Embarassed Embarassed Embarassed Peace В един момент и най-хубавата жена става прозрачна ... но нали все пак докато все още не е прозрачна има време да се научи да готви  Peace

# 320
  • Мнения: 1 127
Вярно е, че темата е за жените, но нека не забравяме, че най-добрите кулинари са мъже все пак! Laughing И в този ред на мисли кулинарният принос на мъжа , би "погъделичкал" жената и сигурно би провокирал нейната чувственост ! Peace Wink newsm78

# 321
  • Мнения: 1 174
Да, така е, Немо, ако не готви добре, винаги би могла да промени готвенето, ако иска.  Но това при условие, че по принцип не готви добре, а не когато готви добре, но не като майка му  Laughing
Аз не можех да готвя когато се запознахме. Ами научих се. И смея да кажа добре готвя. Но се научих да готвя не заради милото, да не заслабне, а понеже е по - вкусно, по - лесно и по - евтино да готвиш, отколкото да разчиташ на готова храна. Винаги предпочитам една супа или яхния пред "сухата" храна. Мъжът ми също, като изключение прави месото - него и на скара си го хапваме със салатка.

# 322
  • Мнения: 755


Оф ... Немо... голем кеф... да ти имам примерите... Joy hahaha Joy Joy


Завиждате ли Форчън  Thinking

Ако ми поясниш за какво трябва , веднага започвам да завиждам...  Mr. Green Sunglasses

# 323
  • Мнения: 1 174
Вярно е, че темата е за жените, но нека не забравяме, че най-добрите кулинари са мъже все пак! Laughing И в този ред на мисли кулинарният принос на мъжа , би "погъделичкал" жената и сигурно би провокирал нейната чувственост ! Peace Wink newsm78

Да бе, и колко са мъжете, които готвят у тях ? Питам за такива семейства, в които готви само мъжът, жената е помагач или по изключение.
Аз познавам мъж, главен готвач в ресторант, е у тях готви жена му, той много се натоварвал на работа и не му остават сили за у тях. Обаче пък е претенциозен, все яденето не е както трябва, някоя подправка в повече ило по - малко. Това мен би ме раздразнило. Някак все критикува, дори на гости като отиде, ами неприятно е за домакинята, като се изпъчи и боцне от салатата и почте дъвчейки да коментира замислено: "Мда-а-а, според мен има броколи, царевица и ле-е-е-к привкус на чесън. Обаче с пипера си прекалила, и майонезата е много". Примерно пиша, не му помня точните приказки, ама все ей такива високопарни изказвания, много е дразнещо. При условие, че само седи на масата и нищо не помага на жена си  Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 1 726
Вярно е, че темата е за жените, но нека не забравяме, че най-добрите кулинари са мъже все пак! Laughing И в този ред на мисли кулинарният принос на мъжа , би "погъделичкал" жената и сигурно би провокирал нейната чувственост ! Peace Wink newsm78

Да бе, и колко са мъжете, които готвят у тях ? Питам за такива семейства, в които готви само мъжът, жената е помагач или по изключение.

в темите за мразещи готвенето се оказахме доста Wink

# 325
  • Мнения: 7 947
Ма, разбира се, то във форума всеки може да се пъчи и изкарва велик  Crazy
Имаше дори постове, че бебето плачело нощем, а майката спяла, пък бащата - дето на работа е бил и утре пак отива - го дундуркал - че имаше и ръкопляскане после, ах...Същото като с готвенето - ако мъжът не помага в домакинството и готвенето - егати говедото, ма ако жена напише , че не пипа нищо - да не си развали маникюра - леле, мъжът й бил злато, браво  Joy

# 326
  • Мнения: 1 174
Ми нали го знаете вица: оплаква се майката как дъщеря й си намерила мъж злато - всичко той правел, тя нищо не бутвала, ама сина й горкия каква снаха й довел - нищо не бутва, всичко той прави, жив да го оплачеш.
Ххаха  Laughing явно зависи от гледната точка

# 327
  • Мнения: 0
Ако ми поясниш за какво трябва , веднага започвам да завиждам...  Mr. Green Sunglasses

за примерите  Peace

Вярно е, че темата е за жените, но нека не забравяме, че най-добрите кулинари са мъже все пак! Laughing И в този ред на мисли кулинарният принос на мъжа , би "погъделичкал" жената и сигурно би провокирал нейната чувственост ! Peace Wink newsm78

Според жена ми с моите рецепти може да се спарви и еднорък китаец  Peace ..... защо еднорък  Thinking – може би защото съм непохватен  Peace .. защо китаец – Thinking може би защото цапам много  Peace , но пък това което сготвя се яде ..  Peace

Не съм забелязал обаче да се променя чувствеността и  newsm78 newsm78 ... виж ако случайно се събудя нощем и я бутна  Embarassed Embarassed – виж тогава се променя  Peace .. защо – не знам ..  newsm78 newsm78

И като заговорихме за кулинария



Ооооомммммм  Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 15:54 от Find_NEMO

# 328
  • Мнения: 1 127

 но пък това което сготвя се яде ..  Peace


Поздравления , Немо! Peace Важен е жестът!
Е, аз не мога да похваля мъжа ми с подобни умения Mr. Green. За 10 години може би 2 пъти е пържил картофи, казва, че друго неможел. Laughing, ама струва ми се това е само оправдание, за всяко нещо, с което се залавя човек, трябва да го прави с желание. Аз съм се примирила с този факт, т.к. има други умения, така, че готвачката вкъщи съм аз. Wink
Не съм съгласна обаче, че не би повлияло на чувствата на жената една приятна изненада, например от време навреме прибирайки се след работа, вместо да се залавя да готви, у дома да я чака заредена уютно трапеза.
А за главните готвачи мъже, да в повечето случаи /от лични набл./ описаното от rosy отговаря 100% на реалността, поне кусури да не намираха, като непомагат!  Whistling

# 329
  • Мнения: 135
А за главните готвачи мъже, да в повечето случаи /от лични набл./ описаното от rosy отговаря 100% на реалността, поне кусури да не намираха, като непомагат!  Whistling
Професионален шофьор нали знаеш как го возят на предната седалка, та и за готвача важи същото правило....професионален навик се нарича!!!!! Laughing


Прав си Братко Соте  Peace




Братко Немо .....ей ся вече ми възбуди апетита!!!!! tooth

Общи условия

Активация на акаунт