Чудесата в моя живот!

  • 27 410
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Ммм..Enigma супер Simple Smile))


" ..и след това легнах болна с ужасна температура и втрисане, не можех да се вдигна от леглото..."

Хм...на какво се дължи това?

# 106
  • Мнения: 624
Вътрешна борба, която водя със самата себе си. Отричане на нещо очевидно. Сега трябва да имам силна вяра, че всичко се случва така както трябва!

"Истината носи вяра, не вярвания."

# 107
  • София
  • Мнения: 869
боже как искам и на мене да ми се случи чудо и да се отърва от проблема си но уви за сега не става. но аз продължавам да вярвам че има чудеса и те стават, особено в момент когато най-малко ги очакваш:)

# 108
  • Мнения: 0
Simple Smile Повярвай (ама искрено! Grinning)
При мен чудесата не се случват, когато ги търся и искам...точно когато се откажа да се оглеждам за тях и те се появават! Винаги се случва,когато имам нужда!
  bouquet

# 109
  • Мнения: 6
"Не вярвай в чудеса, разчитай на тях!")))

# 110
  • Мнения: 730
Чудесата се случва,когато ви в 'потока', когато си в хармония с цялата Вселена. Simple Smile

# 111
# 112
# 113
  • Мнения: 6
Честита баба Марта на всички, които вярват в ЧУДЕСА!)))
.http://www.youtube.com/watch?v=Sr_HN4aaFqY&feature=related

# 114
  • Мнения: 0
Чудесата в моя живот!
Толкова са много ,че не знам от къде да започна . Rolling Eyes
Ще разкажа 2 истории .
Първата :
„Преди години живота ми се преобърна .Няколко мои „мечти се сринаха“ ,"най- добрите" ми "„Приятели ми забиха нож в гърба „ ,“някои уж близки хора скочиха против мен“–защото аз съм в Германия –тук парите растат по дърветата и раздаваме работа на всеки …е не съм единствената всеки който е в чужбина знае за какво говоря .  Cry
Просто падах , а си мислих ,че летя докато не направих пльос с всичка сила . Simple Smile
Нямах желание за нищо .
По същото време направих изложба в Холандия и там се запознах с 1 българка –и както си говорим изведнъж тя ми казва –знаеш ли отиди в София в Руската църква при дядо  Сарафим и си напиши желание ,ще ти помогне .
Гледам е аз тази девойка явно не си е пила хапчетата и как ли е успяла да избяга от лудницата ? afwitch running
 Joy Joy Joy
 Аз 6 години съм живяла в София и е познавам много добре, но никога не съм чувала за дядо  Сарафим .Забравих за случея . След 1 седмица правя изложба в Белгия и моя мъж като викна Цветелина (така се казвам ) и хоп 1 българка се обади .
И тя така ни в клин ни в ръкав изтърси –отиди в Руската църква при дядо  Сарафим и си напиши желанията .
Бре викам си какво е това чудо –аз съм живяла 6 години в София ,сега в Германия и от Белгия и Холандия научавам за този дядо  Сарафим – ще отида да видя за какво става въпрос . newsm78
 След 2 седмици се прибрах в България за кратко и съдържателно . newsm68
Е отидох аз в тази Руска църква –рано , рано сутринта .Доста хора имаше в параклиса .
До мен една баба с 6-7 годишно дете –красиво като ангелче  .Стана ми интересно –какво ли си пожелава човек на тази възраст -поглеждам в листа с желанието и – „Мили дядо Сарафим дай ми дълъг живот и здраве за да мога да отгледам правнучката си ,помогни ми също да съберем парите за „новата протеза на  детето „  -после ангелчето като стана видях ,че „леко накуцваше“ .
Жената до мен пита мъжа ,който е с нея –за теб какво да напиша ? – искам поне веднъж в живота си да мога да видя как  „изглежда дъщеря ми“ и потропва с „беля си бастун“ по мраморния под .Боже какво нещо той сляб пак „аз не  виждам „ .
Видях и много други подобно човешки съдби.
Стоя и гледам белят лист пред себе си –чуда се дали да не напиша –Дядо Сарафиме може ли да ми „удариш няколко пръчки в гърбината“ ,че да ми дойде акъла в главата за какви глупости се тръшкам?   baduu smile3538  341uu bambam fight
И друго нещо ми направи впечатление –повечето хора бяха дошли като мен –без нищо и се почва едно –дайте ми листче за писане ,дайте ми химикал ,а сега дядо Серафиме дай ми ...... засрамих се  Embarassed излезнах и в първата книжарница накупих химикалки и листове - върнах се в параклиса да ги оставя .Само 1 листче запазих за себе си , пуснах го в пощенската кутия до дядо Серафим .Какво написах ли ?
БЛАГОДАРЯ , БЛАГОДАРЯ , БЛАГОДАРЯ имам всичко от което имам нужда .  smile3523

Когато излизах от църквата ,чух Тони Димитрова да пее :

Щастие търсихме с теб все надалеч,
а то е било тук и във нас, нали?


Ало Тони за мен ли си е писала тази песен ? yesyes sohappy
Сега имам доста снимки на дядо Серафим –те са просто навсякъде –за да не забравя да се усмихвам и колко е страхотен животът ми . smile3521

И втората история  :
Миналото лято когато се прибрах в България отидохме на Рупите .В къщтата на баба Ванга видях иконата на Богородица нарисувана с огромни ръце  -казах и Богородице помагаи ми ,закрилаи ме .В този момент дойде жена ,която ми каза –вие знаете ли ,че приличате на Богородица от иконата . Ха . Да бе да .rotfImbo smile3532
Снимах иконата ,снимах и себе си .После в къщи видях ,че на снимката –където съм аз огромна ръка гали лицето ми .











Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 05:08 от viivaldii

# 115
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!  bouquet

Vivaldi, благодаря ти, мила, че сподели това с нас. Толкова е красиво и така стопли душата ми!))) Обичам те!)))

Аз преди време като ходих в Рупиите ми стана лошо, точно преди да стигнем и се оправих като си тръгнахме... така и не разбрах защо... бяхме цял автобус хора, на никой нищо му нямаше...

# 116
  • София
  • Мнения: 84
  viivaldii, благодаря за този пост...   bouquet

# 117
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!!!

Момичета и аз благодаря и ви обичам . Heart Eyes
Споделих това защото е много важно да се знае ,че там горе има нещо което пази всеки един от нас .Че май това доста често го забравяме . Laughing
Аз лично имам страшно много снимки с необясними неща .Виждам неща ,чувам ги ,чуствам ги .
Като ми остане време сте кача и други снимки ,които са също интересни  .
lz3mi видях ,че се занимаваш  с Рейки –може ли при настройките да се е получило така ,че когато енергията е в повече ти е „ поглъщаш“ и не можеш да е „изхварлиш“ ? newsm78
Видях ,че живееш  в Лондон –посети Tower London  ама където е бил затворът и виж как се чустваш .
Дали това „лошо“ е от Рупите ,дали от много положителна или отрицателна енергия  .
Аз го имах също този проблем само ,че при отрицателната енергия –когато е събрана повече на едно място преминаваше през мен и излизаше .Точно това преминаване ме караше да се чуствам зле .Научих се че мога да спра това преминаване през мен като си представях че съм огледало и енергията се отразява в мен и се връща обратно .Това ми помагаше доста дълго време .До преди 1-2 месеца когато направих първата си обща медитация и бая се опарих .Описала съм го в предишните си постове .
Та от едно известнто време се самонаучих да отблъсквам това което ми идва в повече като –пръсти бавно обхващат палците и се затварят в юмрук . Ръцете са обърнати към тялото . Това почнах да го правя и когато гледам новини ,срещам „мърморковци“ и други подобни .Получава се все едно ,че някои „спира тока“ и настава една тишина и спокойствие .Днес разбрах ,че това ,което правя е подобно на  Мудра на оцеляването. Thinking
Ако можеш посети и Кръстова гора .Там просто изживяването е неописуемо –особено вечер –звездите са на 1 ръка растояние и падат една след друга. newsm10
Това е за сега –отивам да чета за една чудотворна гъба ,която оправяла всичко –дано не се окаже някои наркотик . smile3529

 easterПреди Великден ще ви пусна още едни страхотни снимки които са свързани с  Торинската плащеница .

# 118
  • Мнения: 730
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!  bouquet

Vivaldi, благодаря ти, мила, че сподели това с нас. Толкова е красиво и така стопли душата ми!))) Обичам те!)))

Аз преди време като ходих в Рупиите ми стана лошо, точно преди да стигнем и се оправих като си тръгнахме... така и не разбрах защо... бяхме цял автобус хора, на никой нищо му нямаше...
Вариантите са два- несъвместимост с енергията на Рупите или катализиране в посока изчистване.

# 119
  • Мнения: 0
Продължавам с темата чудесата в моя живот . Grinning
Преди няколко години точно преди Великден ми стана тъжно. Sad
Имахме си ние 1 българска църква наблизо –където ходихме за празниците –няма е вече . Тъжно ми беше за нашата църква –искам да си взема върба на Цветница ,светена вода и други а не може . Praynig
И ми е мъчно за тази църква – хубава мъничка , ама наша .
Вътрешнят ми глас ми казва –усмихни се – Господ не е само в църквата той е навсякъде .Ама аз–искам си църквата ,искам си е . newsm45 newsm17
В събота сутринта –точно преди Великден гледах филм за Исус и Торинската плащеница и там ми казваха ,че Господ е навсякъде –ама аз продължавам да се "тръшкам" за църквата . smile3514
На обяд отидохме да пазарим .Точно пред магазина имаше жена ,която продаваше най –различни неща .Не успях да разбера какво стана –вятър ли духна,какво ли ??? newsm78-но една картина „литна“ право към мен и аз да не падне на земята  направо е прегърнах без да мисля  . Поглеждам и какво виждам на картината  -пластика на Исус - Торинската плащеница . newsm03
Опитах се да е дам на жената ,но тя ми е подари –и каза ,че Господ ни обича и пази .Благодарих и от все сърце.  love001 В къщи закачихме иконата на стената .Абе радвам и се аз ама пак си “мрънкам” за българската църква . Вечерна точно в 11 се сещам че имам 1 пуловер , които е омотан с въжета и чака да изпробва 1 нова техника на батика .За тези които не знаят какво точно представлява този батик най просто обяснено 1 пуловер омотан с въжета се слага в пералнията и вместо прах за пране се слага текстилна боя .Та тичам аз да си пусна пуловера в пералнията –защото има още 1 час до Великден .
 На следващия ден –неделя все още мисля за нашата църква и ми е малко криво  .Извадих си пуловера от пералнията –размотах го и какво виждам –точно в средата на предната част стои един 30 сантиметров портрет на Исус точно като от Торинската плащеница .Не само стои ами чак и ми намига –нали ти казах че Господ е навсякъде  smile3533 smile3521 smile3505 newsm12 newsm03





Торинската плащеница





Пластика иконата на Исус  от Торинската плащеница която ми подариха





Пуловерът-доказателство ,че Господ е навсякъде


Общи условия

Активация на акаунт