Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
Днес си правих тест на Престо, който трябва да показва ранна бременност. Отрицателен е, но се препоръчва след няколко дни да се повтори. Значи по-вероятно е да няма второ бебе засега.

На Престото отрицателния тест за ранна бременност, направен не на 7-я ден както пише там, а на 10-11-я,  след броени дни ще стане на 1г. Та...дано е това, което искаш......Опитай пак след време - определено ще има малко повече яснота по въпроса.....

# 31
  • София
  • Мнения: 432
Днес си правих тест на Престо, който трябва да показва ранна бременност. Отрицателен е, но се препоръчва след няколко дни да се повтори. Значи по-вероятно е да няма второ бебе засега.

На Престото отрицателния тест за ранна бременност, направен не на 7-я ден както пише там, а на 10-11-я,  след броени дни ще стане на 1г. Та...дано е това, което искаш......Опитай пак след време - определено ще има малко повече яснота по въпроса.....

И аз го направих на 10-11-ия ден от акта - точно, както е било при теб Embarassed... Дано и резултатът при повторния след няколко дни да е! Благодаря ти, майко - героиня на четирима!  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 44 115
аз за престото колкото съм чела тук в 50% от случаите дава грешен резултат...

# 33
  • Мнения: 1 424
На мен не ми се е виело свят през бремеността - нито в началото, нито през останалото време. И аз си правих Престо, който ми отчете отрицателен, но Шуър чека даде положителен...ей ми отрицателната чертичка на Престото в подписа Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 432
Виенето на свят е вече в миналото. Сега на дневен ред са лесната уморяемост, болките в кръста и корема, задъхването. Още 3-4-5 дни и ще се тествам пак... Дано да е  EFP, че иначе нямам представа какво се случва с мен. Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 905
Не искам да ти дам напразни надежди, но и при мен резултата на Престото беше отрицателен.  Thinking
Да, да, ама ей го сега спи до мен. hahaha Joy hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 432
Не искам да ти дам напразни надежди, но и при мен резултата на Престото беше отрицателен.  Thinking
Да, да, ама ей го сега спи до мен. hahaha Joy hahaha

А дано и моят резултат излезе такъв! Да сте живи и здрави! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 432
Днес е 14-ият ден от "оня" акт. Аз нали нямам още цикъл, та не знам кога би се паднало закъснение от него. Току-що се проверих и резултатът е  EFN

# 38
  • София
  • Мнения: 432
Току-що ми мериха кръвното - 90 на 70 е. Сигурно затова ми се вие свят и ми се спи, а аз си мисля, че съм бременна... Laughing

Реших: утре съм на кръвен тест - и за бременност, и за желязото.

# 39
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Явно просто грижите ти идват в повече и умората си казва думата. И аз съм имала периоди, когато съм се чувствала "бременно", но просто съм била преуморена.

# 40
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, резултатът на ЧХГ от кръвния е 0,100 при референтни стойности от 0 до 1. Докторът каза да го повторя след 2 дни. Днес е 15-ият ден от акта, а цикъл за ориентация, както вече написах, нямам от месец май миналата година. Очевидно в моя случай не бременност, а недоспиването и денонощното кърмене на поискване са довели до изтощение и съпътстващите го "екстри"...

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 00:59 от Krissie Krust

# 41
  • София
  • Мнения: 905
  bouquet Hug  bouquet

Почивка, положителни емоции и чудото ще стане.

Весели празници

# 42
  • София
  • Мнения: 432
 Hug за Фрея и за всички останали момичета, които се включиха! Аз не бързам за никъде - живот и здраве, времето е пред нас. Даже се учудих, че може да съм забременяла, при положение, че цикълът ми не е идвал вече година и 9 месеца... Но симптомите ми така избуяха, че ми напомниха тези от бременността едно към едно, затова се подведох. Разочарование у мен няма и капка. Моля се само да сме живи и здрави! Praynig

Весели празници, момичета, и да ви е светло в душите! Heart Eyes

П.С. Моля модератора да заключи темата, която вече се изчерпа. Благодаря!  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 054
Бързам преди да е заключена!

Весели празници, Krissie Krust! Дано Коледното в чудо все пак дойде, макар и с леко закъснение.. може би с мартеничка WinkHug

# 44
  • София
  • Мнения: 432
Бубичка, вълшебна Коледа и щастлива Нова година и на теб!:hug:

Общи условия

Активация на акаунт