Къде в Пловдив???-17

  • 54 646
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 116
Благодаря за отговора за лунния пясък и понитата   bouquet Ще ходя утре до Хиполенд, дано има. Ако някой е видял и другаде да свирка.
Имам и въпрос за плюшена овца. Големичка, към 70-80 см поне. Големия ни батко беше купил една за подарък на някаква колежка и имаше неблагоразумието да я остави на видно място в стаята си. Овцата веднага беше прилапана от малкия звяр и настана едва ли не бой за нея. Естествено баткото си я взе, но ревем за овца и второто ни желание от Дядо Коледа е за такава  Mr. Green А там откъдето я е взел баткото била единствена Sad
Понитата ги има и в Метро. В събота взех от там, само че инфото ми е от Метро 2, надявам се и в другото да ги има.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Някой да е ходил тези дни до Карфур? Дали са докарали куклите - глави за прически? В събота били свършили.
Или къде другаде да видя?!?
Проверих в Джъмбо - имат някаква, но кутиите са запечатани и не може да се види за какво става дума, в Хипо и в Метро нещо не хващат око с тези къдри...

Някой май питаше за шапка с рунтаво за джудже - от Джъмбо взех такава, детска за 2 лв  Peace

# 47
  • Мнения: 116
Хубави апрески къде да намеря? И цени да ме ориентирате Simple Smile

Ако някой е гледал Бебе Понитата(с шишенцето) и може да ме ориентира къде е на най-добра цена, грешка няма да има Simple Smile
Бебе Пони- пак в Метро 2 - 39... и нещо си лв. И ние бяхме тръгнали за такова, но то е за баня и не изглежда много добре. За същите пари, на промоция /остана една бройка мисля след нас/- болно бебе пони- с докторски комплект- много по-добре изглеждащо от първото.

# 48
  • Мнения: 2 132
Значи на всякъде това с шишенцето е към 38-39лв. Аз го гледах в брошурката на Карфур за толкова. Иначе ние имаме дрехи дисни (не пижами) от там, но са от бебешката серия и не са мръднали Thinking Картинките са си ок, дрехата не се развлича...


А за апрески питам за дамски, че забравих да уточня. Преди време бях гледала в Рънърс, но дали са с добро качество не знам.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И аз търся дамски апрески.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 810
А детски ?

# 51
  • Мнения: 1 380
Момичета, още продължавам да търся шушляков гащиризон за 3-4 год. дете. Вече съм навита и да е в комплект с яке.
Само гащиризон видях в Хиполенд, но отиваше към 30лв.

Моля за идеи ?!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 810
Момичета, още продължавам да търся шушляков гащиризон за 3-4 год. дете. Вече съм навита и да е в комплект с яке.
Само гащиризон видях в Хиполенд, но отиваше към 30лв.

Моля за идеи ?!

Вчера мярнах в Бейби Ленд-а в Тракия,но не се загледах много като качество и цена!

# 53
  • Мнения: 1 192
Да ми предложите спираловидна писта за колички без никакви други екстри?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
 Детски апрески взех от Deichman за 24лв, на каката на Lacoste за 130лв, бяха намалени Mr. Green
В Адидаса  детските са 170лв, в Bulldozer 29лв, инфото е от  Мола Peace


Да питам за един магазин на Benetton по ул Отец Паисий, чудя се дали още съществува, търся хубав халат за баня, а преди години съм купувала от там   Rolling Eyes

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Детски апрески на Булдозер има в Гранд, 2 етаж. 32 лв бяха, изглеждат 1:1 с тези на Ранърс в МЕТРО, там са 47 лв Rolling Eyes Носим ги вече 1 седмица, нямам забележки, много са й удобни и красиви Flutter
Жени, виж там, може да има и дамски, аз не съм погледнала!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Ако става дума за "Хоум Студио", отдавна се премести от "Отец Паисий" на "Железарска", след писоарите почти до булеварда.

http://www.homestudio.bg/proiz.php?GroupID=22&t=3

# 57
  • Мнения: 2 132
Детски апрески на Булдозер има в Гранд, 2 етаж. 32 лв бяха, изглеждат 1:1 с тези на Ранърс в МЕТРО, там са 47 лв Rolling Eyes Носим ги вече 1 седмица, нямам забележки, много са й удобни и красиви Flutter
Жени, виж там, може да има и дамски, аз не съм погледнала!
Аз си мислех, че там е Рънърс  Grinning Преди време имаше там, но се чудя като качество дали са добре дамските. Да не ми се разпаднат за 1 месец Simple Smile


  на каката на Lacoste за 130лв, бяха намалени Mr. Green
Ако са тези, за които си мисля, ги продават вече 2-ра година, но нещо не ми станаха. Едните малки, следващите големи..

# 58
  • Мнения: 1 230
Детски апрески за момиче със Зън-Зън има в Метро - цена 30 лв.
Препоръчвам ги, тъй като миналата година купих такива на малката и цяла зима бяхме само с тези обувки, друго не съм купувала, и не бяха мръднали. А са й красиви  Flutter

# 59
  • Мнения: 2 467
И аз да питам - Барби Мерлия търси Дядо Коледа. Но няма време да обикаля магазините. Нито да поръчва онлайн...
Някой да я е мярнал из магазините

Общи условия

Активация на акаунт