КГБ = Клуб на Готините Баби - 105

  • 29 422
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 675
Девойки, гледате ли благотворителния концерт по Руската телевизия за подпомагане на онкоболни деца. С международно участие е. А Путин пее и свири на пианото.  Насладете се на музиката!

# 676
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Добър и лек ден на всички.И аз ще карам по лесната процедура:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ! А НА МАЛКИТЕ ИМЕНИЦИ - ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

 

# 677
  • Мнения: 4 370
честит празник на всички празнуващи вчера и днес !
бъдете здрави, щастливи и усмивката винаги да придружава деня ви


Много ми е трудно с писането и публикуването, защото  вече съм с нов приятел и не съм му свикнала  още. Два пъти изтрих всичко без да искам, но без мишка докато свикна  ще е така Laughing Laughing
Танче, много ми стана смешно с късмета и баницата
  Laughing

# 678
  • Мнения: 10
Честит Имен ден на всички именници!Бъдете живи и здрави,много щастие,късмет,любов и много,много усмивки!!!


Да почерпа че и моят съпруг е Иван!

# 679
  • Мнения: 1 250
Добър вечер момичета Hug


Виждам че редиците на празнуващите днес постоянно се увеличава Hug  newsm10:hug: Hug


За да не пропусна неволно някого пожелавам на всички празнуващи  днес и семеиствата им



преди всичко здраве, здраве и пак здраве,успехи във всичко с каквото се захванат,дръзки мечти и сбъднати желания и да не забравя- добро здраве




# 680
  • София
  • Мнения: 16 208
Благодаря на всички за поздравите и пожеланията към Ани.
Да се връщат на всички вас и семействата ви.
Ани обеща да се прибере и да вечеряме заедно. Ще и покажа всичко в темичката.
И понеже всеки има по някой близък Иван или Иванка - нека кой с каквото обича да се чукнем за тях.

Каролин, питаше за новости в облагането на наемите. Давам линк към тема, където е обсъждано. Търси поста на Накита, там е обяснено -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548979.300
Ще проверя  и при близка счетоводителка за измененията и ще пиша пак.

Мери, честит нов приятел. Да се забавлявате заедно и да не се разболява от вируси.
Какъв модел е?

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 20:01 от Aisha

# 681
  • Мнения: 1 250
Айша, много ти  благодаря информацията Hug


Мери, вместо да се мъчиш , защо не си включиш мишката на стария компютър към лаптопа и готово.Без мишка  работи само ако компютъра ти е на коленете, което нещо не ми се вярва че ще правиш Mr. Green

Лека вечер на всички и весело прекарване на празнуващите Hug

# 682
  • Мнения: 4 370
Ася, благодаря и да ти се връща  Peace
ASUS, но не мога да ти кажа параметрите,че нищо не разбирам.
Аз исках среден клас, но моя мъж ми каза като купувам да взимам хубав, та и аз така направих.
Само  ще сравня, че  мойте синове все ми дават техните като остареят, особено големия и скоро си подмени неговия, но се оказа, че  сега моя е най-добрия .
Кумът  на големия ми син има  магазин за компютри, та той ми го избра и аз му се доверявам напълно.Направи ми и отстъпка и съм доволна.
Вече си имам и мишка за новия.
Та получих от моя мъж още един извънреден подарък наполовина .
В момента пиша на старата ми дружка, че новия се зарежда
.

# 683
  • Мнения: 4 370
Каролинка, заедно сме писали.
Не става старата мишка, че е с други  букси
  Grinning

# 684
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
На всички Ивановци и Иванки, Йоановци и Йоани, Ч Е С Т И Т О ! С Гордост и Достойнство да носите имената си.
Благодаря за поздравите,към моите родители.Да се запазят и с това разклатено здраве,ще съм много благодарна.

Наздраве !

# 685
  • София
  • Мнения: 16 208
Фурия, наздраве!
Нашия имен ден мина бързо. Хапнахме тримата. Ани нещо се разболява, започва хрема и се оттегли с топло мляко в леглото. Утре също е в отпуска, дано поседи в къщи на топло.

# 686
  • София
  • Мнения: 4 179
Ние се прибрахме от гости и включих набързо тук, да не изпусна нещо.
 Мале, то много Ивановци си имаме. Може да основем цял клуб даже  Joy
Да са ни живи и здрави, та и ние покрай тях да сме също.

# 687
  • София
  • Мнения: 16 208
 kaffeetrmker_2

Добро утро от слънчева и студена София.
Май героите са уморени след снощното празнуване.

# 688
  • Мнения: 77
До преди малко нямахме Интернет! #2gunfire
Голяма скука, а и "нерви троших" от вчера! Mr. Green


Здравейте момичета!


Благодаря на всички за поздравите към наш Вани! Heart Eyes Hug
Дано милите, хубавите, прекрасните пожелания се сбъднат! newsm10


При нас е слънчево, без вятър.....приятно време и се чудя в каква посока да ми мине деня! newsm78
Вчера изпържих два пакета хапки- пилешки и кашкавалени, направих и карт.пюре, манджа има!
Стефан ще ходи с приятел от Клуба на лозето на техен общ приятел, да се видят и напият естествено, а аз горката няма с кого да се разходя! Скукааааа! Laughing

Мери, честит ти лаптоп, да си го ползваш със здраве и да не ти създава главоболия! Heart Eyes
А за баницата си права, и на мен ми беше хем весело, хем притеснено, да не взема на дядо Стефчо парчето- работата!  Joy
Той и без това на никой не я дава! Така се поддържал, това му било гимнастиката, фитнеса..........
А, бе всеки с номера си! tooth

Приятен ден милички!
До после!  hahaha

# 689
  • Мнения: 2 025
Привет момичета!
Днес и аз си поспах доволно Grinning
Сега пия кафе.Ето и за вас Hug Hug


И при нас слънчево и приятно.Аз съм си на село. Снощи сготвих една тенджера сърмички.Днес вече ври бобец ,а в тенджерата под налягане сложих 4 крачета свински.У нас си ги уважаваме. Hug Hug
Ще има ядене да пратя и на щерките ,за нас ,че ще и остане.
Разтворила съм прозорците навсякъде да се проветри и да влезе слънчице.
Ей сега ще ходя да понапазарувам малко.
Та така- днес ще съм готвачка,чистачка и т.н. Grinning Grinning

Танче и моя Павел като дядо Стефчо не стои без работа.Все нещо действа.Ето днес ще залива с бетон едно помещение,което си построихме и ще е като голяма стая за гости.
И казва - това топло време е само за работа.Купил си е някаква съставка,която се слага в цимента,за да не замръзва и ще действа Hug Hug.Помощник - едно циганче от селот Hug. Grinning Grinning

Мери - честит лаптоп.Безпроблемно ползване Hug Hug

Приятен ден момичета

[/quote]

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 11:48 от Gabkata

Общи условия

Активация на акаунт