Хайде покажете си СПАЛНИТЕ - тема 6

  • 130 545
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 608
  Действително идеята беше за много светло маслинено, но се получи нещо различно. Пробвах се да снимам пак, но явно фотоапарата или моите умения хич не ги бива. Но ето такова зелено е:


А и комбинацията от това тревисто зелено с оранжевото на райските ябълки и малко слънчево жълто адски ми допада.

# 736
  • Мнения: 168
Елинор, честита спалня. На мен ми харесва, че има живот в нея, а не стои като направена за снимка. Ламината определено е чудесен! Кажи ми, моля те какъв е.

# 737
  • Мнения: 608
  Взех от магазина на една приятелка, помня само, че им го бяха доставили предния ден. Ще попитам как се нарича. Благодаря ви, момичета Simple Smile Знам, че е скромничко, но на нас ни е уютно. Още малко ще я пооправим  и ще стане добре.

# 738
  • Мнения: 1 070
Важното е на теб да ти хареса и да се чувстваш добре в дома си. Пък кое как трябва... няма да идва комисия да го оглежда.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 916
sve разкошен гардероб! Ох как ти завидях!
Аз обаче няма как  да сложа толкова голям и тези дни се оглеждам. В Мебелна палата във Варна харесах един, т. е 2крилен + 3крилен,  - http://stenlym.snimka.bg/daily/garderob.641158 но не мога да открия фирмата производител и съответно отзиви за нея. На етикета и според магазинарката е Арт Декор, чували ли сте?
Искам да питам дали имате впечатления и от мебелна фирма Юнис Булини? http://unisbulini.com/index.php?option=com_hotproperty&Itemid=28

# 740
  • Русе
  • Мнения: 1 843
stenly ,благодаря!Пожелавам ти да откриеш подходящия гардероб и за теб!Аз не мога да кажа нищо за тези две фирми.

# 741
  • Мнения: 11 747
Елинор 777, супер, много одобрявам този цвят!  С любителски фотоапарат нямаш шанс да заснемеш реалния цвят. Даже с професионален е много трудно да се получи. И цветовата комбинация, която си показала много ми допада. Може да си постелиш някоя чергичка като на снимката, която си показала. Намират се такива в Бриколажа, в Метро, в Камко, по индийските магазини и т.н., по десетина лева са, тесни, като пътеки, до леглото можеш да я сложиш. Има и по- мънички по 5-6лв.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето я нашата "заспала стая", голям сън пада, отка за затъмних така  ooooh!

Извинявам се з апетната, нещо във фотото не е ок  Blush







Тази черната секция е пришълец от дневната  Thinking, книгите са много и няма къде да се сложат все още  Sad

Ох, на живо сякаш по-добре изглежда нашата "заспала стая"  newsm78

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Мира, много е приятно, като гледам и аз ще се насоча към светъл цвят. Би ли споделиал цветя бял ли е?
Момичета днес измерих размерите на новата ни квартира и ви моля за програмка, с която да се опитам да начертая мебелите. Възможно най-елементарна. 3Д не ми е нужно. Стаите имат доста чупки.

# 744
  • Мнения: 608
  Роделинка, ламината е немски, на Пронтек. Питах преди малко по телефона,Бих ти казала и адрес на магазин, но виждам, че не си от Варна.
Мира, на мен ми харесва "спящата" ви спалня. На снимки се губи голяма част от ефекта, усетих го и аз. В нашата имам усещането, че е къщичка на дърво - толкова е откъснато,тихо и зелено  Grinning
Пина, благодаря. И аз имах някаква идея за чергичка от индийския, нали и жълто-оранжевата покривка е оттам.

# 745
  • Мнения: 168
Благодаря много за отговора. Варна наистина ми е далече, а чичко Гугъл нищо не казва за Пронтек, дано някъде и в Пловдив да намерим да видим на живо.

# 746
  • Мнения: 1 753
Здравейте,поръчах си това спално обзавеждане:


не мога да реша какъв да цветът на стаята.Колебая се м/у светло сиво или много светло кафяво newsm78,стаята е 12 м2 и е по-скоро тъмна.Исками се като акцент да прибавя синьо,като това:

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 14:45 от Genuine

# 747
  • Мнения: 608
  Доколкото се вижда на снимката цвета на дървото клони към студения спектър. Ще му ходят сиви стени.  А може пък и мнооого светло лавандулови Simple SmileА да разчупиш с тюркоазеното от втората снимка на мен лично многоо ми допада. Ще поразчупи сдържаните цветове, ще внесе малко смелост и закачка. Освен покривка на леглото в тюркоазено мога да предложа и някой друг елемент в същата гама.

# 748
  • Мнения: 1 753
По лавандулово не си падам много,но наистина ще стои добре.В тюркоазено си мислех да сложа една голяма картина или няколко по-малки.
Мисля си и за по-светло от тюркоазеното синьо. newsm78

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 17:02 от Genuine

# 749
  • Мнения: 11 747
Ако намериш тюркоазени нощни лампи ще е страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт