Dexter (втора тема)

  • 16 258
  • 716
  •   1
Отговори
# 60
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
O!  Shocked

# 61
# 62
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми, Джулия с Майкъл,не че имам нищо против, ама изненадата ми дойде в повече.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 736
Много сте интересни - момичето официално заявява, че няма нищо общо с развода, вие веднагически решихте, че това е признание в афера с Майкъл. Ей!  Mr. Green

# 64
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не бе, казвам само, че нямам нищо против, ако решат да се вземат.
Тя нека си отрича сега, по-натам може да реши да си признае...
Все пак, още е в развод момчето.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 736
Уф, бе, жълтур!  Mr. Green Все ми е тая дали ще се взимат, тъпото са спекулациите, сакън да не би хората да са решили да се разделят поради някакви си техни причини, не! Непременно трябва да е заради заигравка на единия.  Tired

# 66
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Така си е, жълтур!  hahaha

# 67
  • Мнения: X
Ама аз също не вярвам, че Джулия Стайлс е причина за развода им. Важното е да са щастливи хората-щом са решили, че се развеждат-явно не се обичат вече. Всеки по пътя си-и Майкъл и ...(забравих името на Дебра) ги харесвам, дано е за добро.....
  П:С: Много ме терзае тая тема с разводите-аз оня ден разбрах, че Раян Рейнолдс бил женен за Скарлет Йохансон, а те вече се развеждали.....гледай какво нещо е живота.

# 68
  • Мнения: 3 736
Така е, Емма, особено в този бизнес, както виждаме... Но е хубаво, че и там има здрави (поне за зрителския поглед) семейства, които оцеляват. Да не говорим, че принципно тая институция загива. Ех, избива ме на философстване и сериозни размисли, я ме разсейте, ако обичате, че се чувствам нехарактерно  Mr. Green

# 69
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
То и "здравите" семейства се разпаднаха през последните няколко години...смятай. ooooh!

# 70
  • Мнения: 3 736
То и "здравите" семейства се разпаднаха през последните няколко години...смятай. ooooh!

Кои това? Дай клюките, които съм пропуснала.  Mr. Green

# 71
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
На първо четене се сещам за Мел Гибсън... Thinking

# 72
# 73
  • Мнения: X
Оф, засилих се сутринта с няква смътна надежда за 13та серия, ама....не би. Е, нищо! Ще почакам-колко е то ....догодина...ей ся ще се извърти.... Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 3 736
Оф, засилих се сутринта с няква смътна надежда за 13та серия, ама....не би. Е, нищо! Ще почакам-колко е то ....догодина...ей ся ще се извърти.... Rolling Eyes

 Tired Де тоя късмет. Аз го почнах отново сезона и си затвърждавам мнението, че е по-добре да се гледа тоя сериал ан блок - иначе просто много дълго време минава между епизодите и се губи емоцията донякъде.

Общи условия

Активация на акаунт