Dexter (втора тема)

  • 16 235
  • 716
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 832
Минавам само набързо, че много работа  Tired
Изгледах последната серия снощи и се чудя какво да напиша  Thinking
Като цяло не ми хареса сезона, след супер силния сезон с Триликия, за този не мога да кажа, че чаках с нетърпение всяка серия  Confused
Особено финала - дразнещо предвидим и претупан.
Толкова засега  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 040
Най-накрая и аз изгледах последната серия. Ами наистина беше малко недомислена, особено това с колата, дето Декстър се преобърна - ни се видя ни се чу после. Как успяха за един час да разфасоват Чейс, да почистят мястото на убийството, че и от колата да се отърват.
Куин не ми стана по-симпатичен и аз като Дексър не го харесвам, сори Пуци. Не вярвам да има развитие по линията Декстър-Куин в следващия сезон.
Сцената с Дебра също ми беше малко нереалистична, как пък не поиска да види кои са зад завесата. Що за ченге е?
Хареса ми много момента на лодката след като изхвърлиха торбите с Чейс. Декстър такъв влюбен поглед извади там, че чак на мен ми трепна сърцето  Heart Eyes.
А за Лумен направо ме хвана яд като каза у каза, че си тръгва - разби му сърцето. Въпреки че е логично да я махнат, все пак Декси не е мъж за една жена  Mr. Green. Не вярвам да има продължение и с нея в следващия сезон, сори Сарки.
Като цяло ставаше, но финала на предния сезон си остава ненадминат.  Crossing Arms

# 32
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не знам колко трябва да се напъват,че да извадят по-силен финал от този на предния сезон... Tired

Иска ми се един път да чуят гласа фенски и да ни зарадват,като върнат Лумен.  Heart Eyes

*Е,моя глас го чуха и останах доволна,че утрЕпаха Рита. hahaha

# 33
  • Варна
  • Мнения: 67
Цитат
че след малко ще притичкат и тия дето чакаха цял сезон да изтече,че да го гледат.  hahaha
smile3532 smile3532 smile3532
.....Той кат' ма види к'ва съм 'убавица, ще забрави и Дженифър и Лумен и Рита и айдееееее  Mr. Green ще ме четете и мене у вестниците.
Опааа, имаме си конкуренция  newsm66 newsm66 newsm66  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 736
Злате, ти се съдра пък да се извиняваш персонално  hahaha

Сарки, не беше нужно твъъърде да се напъват, просто можеха да внесат малко повече реализъм в посочените сцени. По-добре да не слушат гласОВЕТЕ фенски, че ше стане една...  hahaha

# 35
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да чуят за Лумен,друго нИ мЪ бърка.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 040
Злате, ти се съдра пък да се извиняваш персонално  hahaha
Че къ, бе, аз съм си известна с колтурата и доброто фъспитание  hahaha

# 37
  • Мнения: 322
Пиле, изгледа ли сезона?  Joy

# 38
  • Мнения: 3 736
Не знам за Пилето, обаче аз съм готова пак да го изгледам  ooooh!

# 39
  • Мнения: 322
Ами какво ти пречи?  Whistling

# 40
  • Мнения: 3 736

Фактът, че е вече изтрит от компа  Tired

# 41
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
В Замунда са го пакетирали и е готов за повторно сваляне.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 736
В Замунда са го пакетирали и е готов за повторно сваляне.  Mr. Green

Видях. Обаче мъж ми вече наистина ще ме затвори на балкона, щото адски категорично му казах да трие всички Декстъри, не ми трябват, а ся? Бе искам да гледам батко по хавлийка и затуй...  hahaha

# 43
  • Мнения: 2 040
Пуцко, шъ тъ зарадвам със следващия спойлер:

In the Dexter finale, Quinn said he owed Dexter one. Will we see that debt paid? — Stacy
NATALIE: Yes, says executive producer Sara Colleton, who also hints that Quinn and Deb will be closer than ever next year. "Whether Dexter will ever choose to take Quinn up on that offer, one doesn't know," she says.


Източник - http://www.tvguide.com/news/mega-buzz-bones-1026770.aspx?rss=object

Пу, бе, не познах, ще продължат с Куин и в следващия сезон.

# 44
  • Мнения: 322
Бе искам да гледам батко по хавлийка и затуй...  hahaha

Мръсница  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт