Скорпионките...прекрасни...-3

  • 21 123
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 181
_KIARA_ и ти ми беше толкова симпатична, но явно съм настъпила нечие его..........?
Няма да ви се дам, ще знаете!

# 31
  • Мнения: 202
ani27, искаш да ти отговоря...ами непрекъснато обясняваш как си толкова силен характер,че с теб на глава не може да се излезе, определено си доста нетактична...не мисля да споря с теб, не мисля, че ще те убедя в каквото и да било...Не знам дали тук сме толкова себеподобни, не виждам друг толкова агресивен в това да наложи разбиранията си Peace

# 32
  • Мнения: 3 034
Единственото лечение от мен е игнор. Коледа е, бяла и добра съм.  Joy

А, филми... С одъртяването ставам все по-романтична.  hahaha Запецнала съм на Разум и чувства + The Holiday... Бриджит Джоунс е лична моя приятелка, а Love Actually е на нощното ми шкафче. Това никога не може да измести Lord of the rings, де.  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 181
Аз само изказвам разбиранията си, не съм смятала да ги налагам, дори и така да е изглеждало.
За тактичността няма спор, такава съм си, както  казах дори се гордея с това, че винаги казвам каквото мисля и не спестявам нещата. И определено уважавам хора притежаващи същото качество, тактичността за мен е еквивалент на лицемерие.

# 34
  • Мнения: 1 446
Ех, фантастиката да....

А добре, не мислиш ли, че нараняваш хората, като им казваш всичко така направо? Не мислиш ли, че има неща, които така или иначе е необходимо да се премълчат. Ти искаш ли всички да ти казват всичко, и мислиш ли, че го правят??????

# 35
  • Мнения: 202
...не мога да се стърпя, но тактичност, значи добро възпитание Peace

# 36
  • Мнения: 3 181
Ех,simplyaven, беше ми любимка!
Дори синът ми е роден на 11число 2008 но следващият месец.

# 37
  • Мнения: 17 407
Добре, ние ти се даваме, или аз поне, още в предната тема. Надявам се това да купира пристъпите ти.
ЗА пиенето, нося, но не много, не понасям бира. Тъпо ще ви прозвуча, ама комбинацията жена и бира ми докарва много неприятни усещания. Непоносимостта ми не породена от това, де.

# 38
  • Мнения: 3 181
...не мога да се стърпя, но тактичност, значи добро възпитание Peace
дори и да те лъжат от добро възпитание........мерси.
Много пъти съм се чудила дали тактичност е добро възпитание или страх и удобство?

# 39
  • Мнения: 2 149
Ей,я да прибирате жилата,стига сте пускали отрова.Тактичност,лицемерие,искренност, всичко е човешко.Както знаете на нас нищо човешко не ни е чуждо Laughing

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 16:17 от mery_79

# 40
  • Мнения: 3 181
Дренка, аз ти отговорих в предишната тема, че ти благодаря и го оценявам.
Преди години пиех  и носех много, сега освен бира и чаша вино друго-не.

# 41
  • Мнения: 5 391
Пфу, тъкмо похвалих темата и тя взе да намирисва.

Кажете, в нас сме два водни знака и два огнени.Огънят ли ще надделее или водата ще го потуши? Grinning

# 42
  • Мнения: 202
ani27 , ти напълно бъркаш понятията...има сериозна разлика между тактичност и дипломатичност...Никой не те кара да лицемерничиш, но доброто възпитание понякога изисква просто да замълчиш, което явно не ти се отдава Peace

Пия всякакъв алкохол, без бира,ракия, мента/омразни са ми /, все пак предпочитам ликьори и хубаво вино /бяло, може и червено/... Crazy

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 22:15 от _KIARA_

# 43
  • Мнения: 3 034
Надявам се това да купира пристъпите ти.


 Joy Ох, каква е тая дума, ДренкаJoy

# 44
  • Мнения: 909
Ехей....голям спор или какво започна да се води.... Thinking
На мен това ми прилича на сблъсъци на характери.Хайде стига,...то е ясно ,че всички сме различни,....нищо  Wink,че сме от една зодия.

Пия почти всичко...ракия,бира,уиски,вино,някои сладки питиета...,не пия изобщо мента и мастика.
Навремето носих много на алкохол,и сега съм така.Носех всички под мишница от заведенията до тях,сега ги качвам по таксита.... hahaha Joy Joy

Малеее,Дренка....аз пък толкова обичам бира.... Wink

 simplyaven и аз това се чудех,може би е имала предвид..."окупира"...или "тушира".....,абе тя ще ни каже.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт