Скорпионките...прекрасни...-3

  • 21 126
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 181
ani27 , ти напълно бъркаш понятията...има сериозна разлика между тактичност и дипломатичност...Никой не те кара да лицемерничиш, но доброто възпитание понякога изисква просто да замълчиш, което явно не ти се отдава Peace

Пия всякакъв алкохол, без бира,ракия, мента/омразни са ми /, все пак предпочитам ликьори и хубаво вино /бяло, може и червено/... Crazy
Да, защото не искам да ми се отдава.

# 46
  • Мнения: 202
сигурно е ''тушира'' Peace

# 47
  • Мнения: 3 181
Надявам се това да купира пристъпите ти.


 Joy Ох, каква е тая дума, ДренкаJoy
simplyaven, съвсем разваляш доброто впечатление за теб! Хора използващи подигравката, като начин на изказване, тактично в чест на Киара, ще премалча какви са, според мен.....
Явно и твоето его доста е пострадало от моите постове.......... Mr. Green
Отивам да приспивам синковеца, не ви изоставям Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 155
Мери , благодаря за темата   bouquet  !

# 49
  • Мнения: 10 011
Много сте бързи с писането, какво става?
Мерси за новата тема.  Hug
Не си падам по алкохола, вече пия само скоч, и то рядко. От 2006  съм или бременна или кърмя, това донякъде обяснява нещата.  Crazy

# 50
  • Мнения: 3 034

Кажете, в нас сме два водни знака и два огнени.Огънят ли ще надделее или водата ще го потуши? Grinning

Зависи какви са и другите знаци + асценденти.  Peace Моят личен опит по-скоро клони към безкрайни скандали, браво, че не сте на такъв акъл.  Grinning

Днес ми е смешно.  Laughing Защо в заглавието пише "скорпионСките"? Започвам да фантазирам продължения всеки път като го видя.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 201
Много сте бързи с писането, какво става?
Hug
Благодаря за новата празнично украсена тема, Меридитbouquet
Добро утро, хубав и усмихнат ден, скорпионки!
(нещо не ми споделя напоследък, извинете ме ..)
Едно кафенце от мен:


# 52
  • Мнения: 5 391
СкорпионСките и аз го видях Grinning
Грешка или не съвсем?

симпли, децата са огнени(Овен и Стрелец), ние дъртаняните сме водни(Скорп и Рак)До тук ми се изчерпват познанията, асценденти не знам Sunglasses

# 53
  • Мнения: 3 181
Относително е да се каже дали два знака ще се разбират само по Слънцето, трябва да се погледнат  картите.
Синът ми е огнена зодия с огнен асц, но има водна Луна, едно от приятелчетата му , с които си играят страхотно е водна зодия с луна, в огнен знак(знака на синът ми), т.е. всичко е индивидуално.
Аз може да съм воден знак, но много обичам огнениете, възхищавам се на смелостта и енергичността им. Обикновено са откровено хора(това пак най-общо казано). Какво му трябва да един Лъв например, за да се разбереш с него? Поласкай самолюбието му, направи му един-два комплимента(винаги има за какво) и е вечно твой. Стрелците, само ми идват малко в повече, с флиртаджийството си, но щом не са ми половинка, си е техен проблем.

# 54
  • Мнения: 17 407
....Стрелците, само ми идват малко в повече, с флиртаджийството си, но щом не са ми половинка, си е техен проблем.

По скоро на половинките им  Joy
А за лъва, не мога да дам толкова много от себе си аз- имам предвид да го лаская непрекъснато, но си права.

# 55
  • Мнения: 3 181
Не е нужно да е непрекъснато, само от време на време, да сме честни, при Лъвовете има защо.

# 56
  • Мнения: 17 407
Според мен тази зодия не трябва да е лъв, а пуяк. Не смятам да споря.

# 57
  • Мнения: 909
Това с заглавието беше грешчица ooooh!...,но не пречи да чуем продълженията...simplyaven Wink

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Merydit,   bouquet

# 59
  • Мнения: 909
Тъй като стана обяд....и реших да ви почерпя по едно.... Wink Joy
-сангрия Peace

Общи условия

Активация на акаунт