Скорпионките...прекрасни...-3

  • 21 144
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 181
Покрай интересните теми, забравих да спомена за Св.Валентин. Мъжът ми обеща да не работи и си остане в къщи........да видим, ще устои ли на изкушението Rolling Eyes работа Mr. Green
Относно празниците(сватби, 8 март, св. валентин......) преди време разсъждавах, като повечето от вас, но сега съм на мнението на Лъки Crazy

# 721
  • Мнения: 202
"Кой бяга от още една благословия
Съгласна Peace Пък и кой е казал, че само на тези празници ни се показват чувства, но тогава е някак по-така  Flutter

# 722
  • Мнения: 3 034
Лъки, аз след като съм имала сватба, двойно повече мисля така. Въпрос на гледна точка. Сватба - не, мерси. Благословия е нещо съвсем различно за мен, вярваща съм. За да ме благословят няма нужда от сватба. Така или иначе, църковният брак в България не е уважен достатъчно от държавата. А празненството с иху-аху на мен нищо не ми носи. Бих се обвързала някъде, на някое място, което за мен лично е специално (и за партньора, разбира се) с благословията на свещеник. И само двамата да сме, не ми пречи никак. Романтиката ми няма нужда от зрители.  Peace

# 723
  • Мнения: 1 446
Ми да, за кво друго?  Laughing

Аз веднага зацепих, но чак днес влизам след дълго отсъствие.

Отговарям--ДА!!! Но няма да пиша, че има дами тук, които се дразнят от темата секс.  Whistling Да не създавам пак напрежение, тъкмо ме забравихте.

Аз не празнувам Св. Валентин, не ми харесва лигавщината принципно. И 8 Март мразя (ама буквално го мразя), защото го свързвам с пияни мъже, които се клатушкат в метрото и мъже, подаряващи каран(м)фили....

Аз се отдадох на рейки от миналата седмица.

Въпрос: Обичате ли да ръководите хора? Аз лично не, и не искам, но все натам ме завихря и не мога да разбера защо.

# 724
  • Мнения: 3 181
Лъки да каже какво е имала под благословия, относно сватбите, но аз мисля, че пак не сме се разбрали правилно със симплито. По принцип и аз не си падам по целият панаир с иху-ахуто(а и като си помисля за колко други неща могат да се оползотворят парите ooooh!), но целият ритуал,( не само в църквата) се състои от по-малки такива, които имат за цел да благословят семейството, т.е. цялата сватба е един вид ритуал за зареждане с положителна енергия и пожелание на "добър път" на новото семейство.
Даааааам, рейкито и на мен ми е интересно, не съм го хванала сериозно..........толкова неща искам да науча, че започвам по 100накуп Rolling Eyes Embarassed
Лъки, рибок ли ще е бебо, като мъжът ти?Естествено ли ще раждаш?
Забравих за ръководенето Thinking newsm78, по принцип ми е в кръвта, правя го несъзнателно, без да се усещам, такъв ми е стила, поведението. Имах една шефка, която веднъж чистосърдечно ми призна Shocked, че я е страх от мен и не смеела да ми противоречи Joy hahaha
Хубав ден на всички

# 725
  • Мнения: 5 391
Аз съм се женила преди 8г, вдигнахме сватба.
Бляк, толкова мразех още тогава да съм център на внимание на 80 души, малко от които ми бяха съвсем близки.
Светоусещането ми за сватбата е като на симпли, към днешна дата не бих си го причинила Crazy
Тъжното за другите празници, начело със Св.Валентин, Коледа, Великден, че се комерсиализираха до степен да ми се повръща.

От медитация, астрология и вуду нищо не разбирам Grinning
как само ги нареди...а нямат почти нищо общо помежду си...
така е-нямат, а ти нямаш чувство за хумор Grinning

# 726
  • Мнения: 3 181
Хайде сега аз да попитам нещо: какво мислите за прераждането?
Имате ли спомени от предишни животи, под каква форма?
Аз често сънувам(особено преди години), себе си в различни тела и в различни епохи, различен пол, възраст. Случвало ми се е и да сънувам човек от настоящето в минал живот  в друго тяло, т.е. да видя от къде се познаваме. Никога не съм подлагала прераждането на съмнение......има неща, които просто си ги знам.......без да чета от дебелите книги.....казвали са ми, че съм стара душа(имах подобни подозрения) Crazy

# 727
  • Мнения: 359
Лъки да каже какво е имала под благословия, относно сватбите...целият ритуал,( не само в църквата) се състои от по-малки такива, които имат за цел да благословят семейството, т.е. цялата сватба е един вид ритуал за зареждане с положителна енергия и пожелание на "добър път" на новото семейство.
Ани, точно това имах предвид, много добре си го описала  Peace Направихме и църковен брак, без значение дали е оценен в БГ или не, не се лишихме и от тази благословия  Grinning
Лейди ФиЛ, аз точно заради иху-ахуто бях толкова отрицателно настроена против сватбите. Но на моята сватба имаше много малко роднини - само най-близките и много приятели, получи се толкова весело, чак аз не очаквах, гледам си с удоволствие записа и наистина се зареждам положително от спомените. Никой не ми се месеше в организацията и не даваше акъли кое как трябва да бъде, знаейки, че едвам съм се навила, да не взема да се откажа  Joy
Ани, раждането трябва да е секцио, защото било минало малко време от първото, което се наложи да е секцио поради преносване. Малечка, ако си изчака датата ще е наистина Рибка като мъжа ми, той много стиска палци за това. Освен това и двамата ще са родени в годината на заека. Вчера четохме, че много се разбирали зайците с биковете /малчо/, само мен никъде ме няма в цялата картинка /дракон/, добре поне, че с Риби се разбирам  Mr. Green
За ръководенето мисля, че нямам нужните качества. Не обичам да обяснявам по 100 пъти, веднъж като кажа и смятам, че трябва да са ме разбрали и страшно много се изнервям като видя, че не е така...Та за шеф май не ставам  Peace
За прераждането вярвам, че го има. Като дете съм имала случки, когато попадна на някое място и знам, че вече съм била там. Или ми се случва нещо, което си спомням, че ми се е случвало много отдавна. Но с възрастта престанаха...За друго не знам, но ми се иска да развия у децата ми телепатията, да видим дали ще се получи  Peace

# 728
  • Мнения: 202
От медитация, астрология и вуду нищо не разбирам Grinning
как само ги нареди...а нямат почти нищо общо помежду си...
така е-нямат, а ти нямаш чувство за хумор Grinning
ах, как позна Embarassed

Не обичам да ръководя, защото не обичам да поемам прекалено голяма отговорност, но ако се наложи няма дълго да се колебая Crazy

Рейки не мисля, че в бг има достатъчно добре подготвени учители, които да ти дадат първоначална настройка, което е доста опасно, защото тези хора те зареждат с енергия, а ако не е правилната newsm78

Относно прераждането...вярвам на 100%, нямам никакви спомени...освен като видя дворец, тогава имам чувството, което си е направо натрапчиво, че съм живяла някога в дворец; също честичко се усещам, че имам разглезените, егоистични разсъждения на тези персони, но това дали е спомен от минал живот или съм прекалено разглезена е друг въпрос?!

# 729
  • Мнения: 202
Хей, станало време за нова тема  Hug

# 730
  • Мнения: 3 181
Лъки, щом ще е секцио, избрахте ли дата? Имам предвид подходяща дата, т.е. да е астрологично и номерологично добра и удачна, да е в добра комбинация с избраното име...........важно си е.
Да, и моите сънища бяха по-чести като дете. И аз имам моменти на дежа-вю.
Намерих и астролог, който прави регресии в минали животи, но още не съм се престрашила да се подложа.

# 731
  • Мнения: 359
Ани, дата сме избрали, но не сме я съгласували с името. С нумерологията не съм много на "ти", имам една книга, но не съм изчислила какво показва за името според нея, защото не е "авторитет" за мен, а името вече сме го харесали и не искам в последния момент да почна да се чудя, ако покаже нещо негативно "ами ако пък верно показва тази книга"  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 3 034
Няма никаква нужда да се разбираме. За всеки благословия има личен смисъл, тя самата е нещо много лично. Един приема обредите като такива, друг - не. Просто е.

Да ви пожелая весела нова тема, че да не ми излиза все в Нови публикации.  Laughing

# 733
  • Мнения: 3 181
Мога да пусна нова тема, но не знам как се качват снимки, т.е. ще стане малко постна, иска ли някой друг да пусне темата качествено?

# 734
  • Мнения: 359
Ани, ако не искаш да променяш нещо от първия пост на настоящата тема, просто го копни като цитат, след това му махни скобите в началото и в края и готово, снимки и всякаква информация ще си останат без да се налага да правиш нещо друго  Peace

Общи условия

Активация на акаунт