Скорпионките...прекрасни...-3

  • 21 161
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 202
За мен пък най-готината зодия е Скорпион, всички други зодии са слаба работа  Crazy Имала съм или приятели, или познати от всички зодии и затова твърдя, че скорпито е номер 1 Hug

# 661
  • Мнения: 17 412
Да не играеш роли означава да си директен с хората ли? Аз не мисля тъй или може би зависи от смисъла на думата...
КИАРА, стрелец, рак вече са споменали- срещат се много злобни и отмъстителни видове, но аз ги харесвам тях. Мъж риби също е голямо зло, въпреки че са  толкова секси повечето, които познавам. Козирози, водолеи...да не изреждам Joy

# 662
  • Мнения: 359
Мъж риби също е голямо зло, въпреки че са  толкова секси повечето, които познавам.
Хаха, Дренка, защо така  Mr. Green Мъжът ми е риби...познаваме се само от 8 години, кажи какво да очаквам  hahaha
Аз пък съм на мнение, че може и да имат общи черти хората от една зодия, но като цяло са си съвсем различни характери. Затова и не мога да посоча, че някоя зодия ми е любима или ненавиждам...например имам 3 близки жени зодия Везни, едната ми лази нонстоп по нервите - нито може да вземе решение, нито да се грижи за себе си, но иначе на теория е специалист по всички въпроси, другите 2 са супер, но съвсем различни - едната е организирана, спокойна, знае какво иска, другата е отдадена, отстъпчива, може да й се качи всеки на главата...Така и с други зодии имам наблюдения.

# 663
  • Мнения: 17 412
А, за 8 години, все щеше да забележиш нещо. Де да знам, моите всичките риби са показвали нескрит интерес и към други жени.
Аз групирам хората от дадена зодия по някои признаци, ясно, че са различни характери. МЪжете везни, например, имат харктерно излъчване и чувство за хумор. Ето, и ние тук търсим прилики помежду си Simple Smile
Ани, за женската, да.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 17:30 от Дренка

# 664
  • Мнения: 3 181
Аз освен за мъже Близнаци, май за други,( почти) не мога да коментирам Rolling Eyesсъдба са ми. Коментарът за Раците беше относно женската част.
Преди и аз мислех, че Скорпитата са номер 1, но сега като имам сине Овен, смея ли да не харесвам и неговата зодия Party.

# 665
  • Мнения: 359
А, за 8 години, все щеше да забележиш нещо. Де да знам, моите всичките риби са показвали нескрит интерес и към други жени.
Дренка, всичко друго очаквах, но не и това  Joy Дано не го открия след време, но до този момент мога да кажа с 2 ръце, че даже повод да ревнувам не ми е давал, напротив Peace И преди съм имала връзки с риби и нямам такива наблюдения  Rolling Eyes

# 666
  • Мнения: 3 034
mystic, къде, в спалнята ли?  Mr. Green Дааа, обичам. Ама и на компютъра обичам.  Laughing

DeziderataPeace Много са готини!

# 667
  • Мнения: 17 412
Аз и подробности споделих,  Лъки, ако не си ги видяла, добре че ги изтрих Joy

# 668
  • Мнения: 5 391
Лъки, на финала си, съвсееем малко е останало Grinning

Мистик, аз сякаш не мога да играя, т.е не ми е такова светоусещането, ако се напъна мога и да успея Mr. Green
В доказателство на откровеността си ще кажа, че много се радвам, че се появи тук и даде един друг наклон на темата  bouquet

# 669
  • Мнения: 2 907
Брей, ама вие не ме разбрахте бе жени. Аз като ви мисля скорпиони си казах, че ще стане майтап.
Пардон, не влизам всеки ден във форума, има дни когато съм навън и само навън.

Та, игри на роли, драги скорпиони, означаваше това, което означава на всички езици. Игри на роли в секса.
И очаквах да видя сега изписани фантазии, а и лично изпитани фантазии  Laughing

Ох, прочетох само предишната страница, връщам се да довърша, исках само да кажа, че пак не стана смяната на темата  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 2 907
Мда, прочетох и последните писания, да, явно игрите на роли не се казва така на български  Joy
Хора, аз смених тогава радикално темата, ми тогава да говорим за секс, си казах.
Та, игрите на роли.
Та сега кво? Играете ли, не играете ли?
Аз обичам и горко му на партньора с мен, ако не е достатъчно гъвкав  Grinning
С фантазията гъвкав, се подразбира.

# 671
  • Мнения: 202
Мда, прочетох и последните писания, да, явно игрите на роли не се казва така на български  Joy
Хора, аз смених тогава радикално темата, ми тогава да говорим за секс, си казах.
Та, игрите на роли.
Та сега кво? Играете ли, не играете ли?
Аз обичам и горко му на партньора с мен, ако не е достатъчно гъвкав  Grinning
С фантазията гъвкав, се подразбира.
Аха, значи за секс ставало дума  Crazy Относно фантазиите...веднага след теб...

# 672
  • Мнения: 2 907
Ми да, за кво друго?  Laughing

# 673
  • Мнения: 202
Ми да, за кво друго?  Laughing
мнозинството тук, решихме, че въпросът е...играете ли роля в отношенията си с хората?  Thinking

# 674
  • Мнения: 2 907
Аз разбрах това и ми се стори ужасно как сте решили  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт