D H L

  • 57 434
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 501
 DHL пише ми това в проследяване на пратката Пратката се намира в куриер, който ще посети адреса на Получателя SOFIA - BULGARIA ....но аз съм от Плевен,нормално ли е така да пише?  newsm78 или да звъня да питам какво става?

# 61
  • Мнения: 300
DHL пише ми това в проследяване на пратката Пратката се намира в куриер, който ще посети адреса на Получателя SOFIA - BULGARIA ....но аз съм от Плевен,нормално ли е така да пише?  newsm78 или да звъня да питам какво става?

Споко, zruncho, така си пише. просто си стой вкъщи и чакай куриера. Честита ти пратка! Wink

# 62
  • Мнения: 501
Благодаря,че ме успокои,че покрай тези истерии в темата се хвърлих в някакви филми  ooooh!

# 63
  • Мнения: 1 762
И при мен е същата ситуация,
имам 3 от 03.12 и никъде не излизат.
Другите си получих от по късни дати.
Коментара на кака Събка от Ларедут е , че нямала инфо пратките да се пускали по DHL, луда работа!!!
Да видим какво ще стане, но поред мен вече наистина нищо не идва по пощата.
Имах скоро пак една проблемна пратка и си беше в КУРИЕР НЕ НА ПОЩА.
ВЕСЕЛИ И ТОПЛИ ПРАЗНИЦИ ВИ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ!!!  Hug

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Момичета, какво значи: Пратката е пристигнала в доставящия офис
Питам, защото този доставящ офис е Латвия, а пратката ми е за САЩ. Притеснявам се, дали ще стигне там до празниците, че е подарък за племенницата ми.
Аз доставящ офис разбирам все едно тук в Бг да е пристигнала в Сф  newsm78

# 65
  • Мнения: 160
Мацки, има ли още някоя като мен, която не си намира поръчка от 10.12 в сайта на DHL? Сутринта им звънях, но не, няма я. Иначе и аз съм в отбора, имам поръчка от 04.12, която също е в черната дупка.
Дано Дядо Коледа оправи тази работа  Joy !

# 66
  • Варна
  • Мнения: 18 061
Момичета, какво значи: Пратката е пристигнала в доставящия офис
Питам, защото този доставящ офис е Латвия, а пратката ми е за САЩ. Притеснявам се, дали ще стигне там до празниците, че е подарък за племенницата ми.
Аз доставящ офис разбирам все едно тук в Бг да е пристигнала в Сф  newsm78


Според мен това не е твоята поръчка. Задокеанските пратки нямат проследяване, поне така сподели някой тук, който също праща до Америка.

# 67
  • Мнения: 151
Ако някой може да ме светне къде точно се появява онзи надпис да си чатиш наживо с консултант в US сайта, ще съм благодарна  Praynig При мен излиза един жълт надпис "no shipments found..", друго не виждам..

# 68
  • Варна
  • Мнения: 18 061
Ако някой може да ме светне къде точно се появява онзи надпис да си чатиш наживо с консултант в US сайта, ще съм благодарна  Praynig При мен излиза един жълт надпис "no shipments found..", друго не виждам..

Щом нищо не излиза, няма смисъл да си чатиш. Ако вече не е ясно коя точно е твоята поръчка, тогава могат да ти помогнат. А това за чата излиза като натиснеш няколко пъти трак.

# 69
  • Мнения: 151
Хексе, благодаря. Ще пиша и аз на Ларедут-следваща и последна стъпка.

# 70
  • Мнения: 0
Пробвайте да потърсите пратките си по референтен № образуван от коли номера без първите 4 цифри /2010/. Вече две мои поръчки-от 11.12 и 14.12 открих така. А поръчката ми от 4.12 не откривам по никакъв начин.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Хексе, знам, едно момиче беше писала, че е изпратила пратка и е пристигнала за 14 дни, не по ДЧЛ.
И аз се изненадах, но и зарадвах/че ще мога да я следя/, като си видях пратката в сайта на ДЧЛ.
Но сега излиза, че пратката е в куриер. Май наистина няма да е моята.  Confused

# 72
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен поне си ми беше по-спокойно с БГ Пощи.  Crossing Arms За около2 седмици и си идваха нещата ( е не и по намаленията де  Laughing). Сега не знам къде да я чакам и кога да я чакам.  Crossing Arms Скоро няма да поръчвам от там май.  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 3
Мацки, има ли още някоя като мен, която не си намира поръчка от 10.12 в сайта на DHL? Сутринта им звънях, но не, няма я. Иначе и аз съм в отбора, имам поръчка от 04.12, която също е в черната дупка.
Дано Дядо Коледа оправи тази работа  Joy !
И моята от 10ти не се появява,мисля ,че най-късно вторник ще си я получа Peace

# 74
  • Мнения: X
Някой вече писа ли на ларедут? Какво казват от там? Пратили ли са поръчките и казват ли как са ги пратили-DHL или пощите?

Общи условия

Активация на акаунт