D H L

  • 57 387
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 685
Хм...получих преди малко някакъв мейл от ДЧЛ, че имам поръчка, която е в София  newsm78 аз не съм от С-я, та не ме грее на 100%.
Проверих последните 3-4 поръчки, не са тук, та само 1та, която си е в София от петък, вероятно означава, че днес ще я носят вкъщи....с една дума нещо не мога да им схвана СМСтата, ама ще видим, като си прибера.  Peace

# 736
  • Мнения: X
Момичета поръчката ми от 13.01 стои със статус
 Понеделник, Януари 17, 2011  Място Време Парчета
1 Получена е информация за пратката LILLE - FRANCE  15:36   и не се променя.Какво ме съветвате да направя?Силно се надявах тази сутрин да видя че се е придвижила,но се разочаровах   Cry

И моята поръчка от 13.01 е с такъв статус в сайта на DHL.

# 737
  • Мнения: 305
Искам да кажа само ,че когато човек пуска поръчка за първи път е нормално да се притеснява и постоянно да пита във форума  Peace.
А тези които от години пускат поръчки не са прави  да се дразнят на новите . Peace

И за да не е спам в понеделник ще получа първата си поръчка която съм пуснала на 13.01 и която тръгна на 20.01.

Дано да съм била полезна на някой  Wink

А аз искам да кажа, че ако всеки, който е пуснал поръчка за първи път започне ПОСТОЯННО да пита във форума, няма начина да не се дразним.1 и 2 - пускайки поръчка си моемаш риска. Както и това, че никой няма застраховка, било той нов или стар  PeaceКъде ли се е питало преди да я има тази тема? Ако се чете повече няма да има нужда да се пита. Точно от такива питания" стари" ларедутки спряха да помагат.Първо се пита за мнение за продукти, едно и също, после се пита през пост за код за БД в темата за кодовете, после си пльоскат номерата да им се селдят. От къде намирате толкова време за питане? newsm78 Иска се търпение.
С най-добри чувства!

# 738

Общи условия

Активация на акаунт