D H L

  • 57 407
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 57
пиши им веднага може още да не са пратили втората  Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 2 296
Дивна, изобщо нямах теб предвид, а  няколко идейки имаше вече...
А  твоя случай го знам от началото на декември, писа ми...
Докато не получиш колета, и видиш, че е същият, няма какво да направиш.

# 707
  • София...........
  • Мнения: 957
Дивна, изобщо нямах теб предвид, а  няколко идейки имаше вече...
А  твоя случай го знам от началото на декември, писа ми...
Докато не получиш колета, и видиш, че е същият, няма какво да направиш.

Точно затова не смея още да им пиша, защото не съм сигурна след толкова дълго време в какво състояние ще дойде колета от пощата. Освен утре рано сутринта да тичам до пощата и да пиша на французите ако всичко е ок да не ми дават подновената пратка на DHL ако не е вече дадена. Но ако всичко е ок остават ми два варианта или да върна обратно пратката или да им пиша отново да ми изтеглят тези пари и да продам нещата (което не ме устройва много).

# 708
  • София
  • Мнения: 334
Вчера - 22.01, съм получила заветния мейл от ЛР и DHL.
Поръчката ми е от 15.01, но е тръгнала на 19.01. Сега е в Лил, значи тия дни, ще е тук! Simple Smile

# 709
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Дивна, изобщо нямах теб предвид, а  няколко идейки имаше вече...
А  твоя случай го знам от началото на декември, писа ми...
Докато не получиш колета, и видиш, че е същият, няма какво да направиш.

Точно затова не смея още да им пиша, защото не съм сигурна след толкова дълго време в какво състояние ще дойде колета от пощата. Освен утре рано сутринта да тичам до пощата и да пиша на французите ако всичко е ок да не ми дават подновената пратка на DHL ако не е вече дадена. Но ако всичко е ок остават ми два варианта или да върна обратно пратката или да им пиша отново да ми изтеглят тези пари и да продам нещата (което не ме устройва много).

Не е ли по-добър варианта да не си вземаш нещата от пощата? Ще поседят определен срок и после ще ги върнат, без да се налага да се занимаваш. Thinking

# 710
  • Мнения: 25
Хич не ми харесват новите идейки, дето ви се прокрадват в тарикатските душици!  Stop
Ей, няма угодия, като не мислите като поръчвате, сега почвате номерца да въртите, това не ви е пощата, да не си вземете поръчката, щото не ви изнася....
Да не се чудим после защо DHL така,а  пък Лр иначе.... ooooh!
Аз пък ще взема да им пиша, че да си  имат едно наум заради такива като вас! Naughty

подкрепям!
има възможност и при недообмислена поръчка тук да се реши проблема- темата за размяна, продавалника или за подаръци. 


Напълно Ви подкрепям, тази тактика с НЕ взимането на пратките прати Италия в черния списък на дестинациите за он-лайн търговия и повечето доставчици или отказват поръчки за там или искат по 30 евра за доставка. Така че с тарикатлъка на дребно и то по ваша вина мислете и за всички други които седят зад буквите БГ. Иначе ще си поръчвате неща за 1-2 евро с посредник или с доставка от 20-30 евро.

# 711
  • Мнения: 199
защо не мога да си проверя поръчката в dhl?
colis 20110173041195 от 17.01.2011

освен 2та варианта на първа страница за проверка има ли и други?
пробвах и с чата от страницата на dhl,но ми искат кода на ларедут...а аз не го знам

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Вчера - 22.01, съм получила заветния мейл от ЛР и DHL.
Поръчката ми е от 15.01, но е тръгнала на 19.01. Сега е в Лил, значи тия дни, ще е тук! Simple Smile
Е смяташ ли че някой го интересува?Защо пълниш темата със спам?Има момичета с 15 и повече поръчки ,ако всяка си ги напише какво би станало?
Само да ви уведомя,че има оплаквания отДХЛ към Ларедут за истерията около пратките,и за некоректно отношение на потребителите.Нямам друга информация за какво точно става въпрос ,но имайте едно наум.
Ева,помисли по въпроса за закриване на темата

# 713
  • Мнения: 305
Връщайте ,връщайте. Аз така отказах един колет още в началота и си удържаха хората пари за върщането, и ми възстановиха 1/5 от стойността на пратката. Солено ми излезна това връщане. Вече получавам и каквото не ми хареса през пощата.  Peace

# 714
  • Мнения: 27
Здравейте да попитам в суивито си имам два номера.Кой от двата да използвам за да проверя в дчл
Colis nº 20110173145616 en cours de traitement le 17/01/2011
Livraison prévue à l'adresse de livraison choisie

а другия е Nº 20110172705162

# 715
  • София
  • Мнения: 334
Renydent, не бъди толкова нападателна и нелюбезна!
Споделих тази инф-я с идеята други, които чакат около тези дата поръчки, да са наясно от кога идват мейлите от ЛР и тракинг номерaта и от своя страна и те да не питат "защо не намирам нищо в сайта на DHL"!
Както всички знаем, следиш мн теми изкъсо и би трябвало да си прочела къде-къде по-спамещи постове!

Огромно благодаря на Ева за целия труд, който полага, но сигурно на всички ще се спестяват нерви и писане, ако в 1-и пост на темата се упомене за какви неща може да се пише в темата и за какви не!
Бих искала да си изтрия 2-та поста, за да не утежнявам темата и да не дразня никого, не сък искала това!
Извинявам се за спама!

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 15:54 от irina_a

# 716
  • София
  • Мнения: 530
Споделих тази инф-я с идеята други, които чакат около тези дата поръчки, да са наясно от кога идват мейлите от ЛР и тракинг номерaта и от своя страна и те да не питат "защо не намирам нищо в сайта на DHL"!

Всички, които чакат поръчки, си получават съответните мейлове от ЛР и си следят своите пратки. Това, че еди кой-си е получил еди какво-си не означава, че и другите са на същия етап.

защо не мога да си проверя поръчката в dhl?
colis 20110173041195 от 17.01.2011

освен 2та варианта на първа страница за проверка има ли и други?
пробвах и с чата от страницата на dhl,но ми искат кода на ларедут...а аз не го знам


Защото докато нямаш втори ред и/или мейл от ЛР, че пратката ти е изпратена, няма как да я проверяваш в ДЧЛ, защото не е стигнала до там. Близко е до акъла.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз имам 4 поръчки от 15 до 21.01 и нито 1 мейл с тракинг номер, даже 3 от поръчките още нямат втория ред....да се обеся ли?

относно поредната вълна със злоупотреби....аз лично смятам този път, освен с драскането по форума и  ръфането на некоректни съфорумки,  да предприема по-активни стъпки!

# 718
  • София
  • Мнения: 607
Искам да кажа само ,че когато човек пуска поръчка за първи път е нормално да се притеснява и постоянно да пита във форума  Peace.
А тези които от години пускат поръчки не са прави  да се дразнят на новите . Peace

И за да не е спам в понеделник ще получа първата си поръчка която съм пуснала на 13.01 и която тръгна на 20.01.

Дано да съм била полезна на някой  Wink

# 719
  • Варна
  • Мнения: 6 884
За какви злоупотреби говорите?

Общи условия

Активация на акаунт