D H L

  • 57 408
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 57
Днес изпратиха част от поръчките от 15, има време ще изпратят и другите

natalipp  най-вероятно това са ти потвърдителни мейли за приета поръчка! Другите са от laredoute@dhl.com и съдържат тракинг номер и линк  Peace

# 691
  • Мнения: 1 271
За първи път поръчвам и нещо с номерата не мога да се оправя имам само един мейл,  поръчката е от 15.01.  №20110205653490, четох уж внимателно, но не се справих, моля за помощ и благодаря предварително.

# 692
  • Мнения: 0
Здравейте т.к. съм новак в поръчките и тази ми е първа, а и изчетох доста за доставките искам да попитам. Пуснах поръчка на 14.01 на 17.01 ми бяха блокирани паричките а днес на 21.01 са изтеглени а не съм получила никакъв мел от Ларедутците последния който получих е
   Votre commande du 14/01/2011
n°20110141069896

Bonjour Madame Yordanova MIROSLAVA,

Vous avez passé commande sur laredoute.fr le 14/01/2011 et nous vous en remercions. Vous trouverez ci-dessous tous les détails concernant cette commande.

Merci de votre confiance et à bientôt sur laredoute.fr

Julie Areski,
Responsable relation client du site

И повече нищо не са ми пращали.
Незнам на коя стъпка съм и какво да правя каде да я търся поръчката си и дали е тръгнала изобщо.

 




 
 
 

НЕ се притеснявай има ли фактура в PDF  формат.
Ако искаш провери в DHL по Colis n° който е над PDF  формата
Не се притеснявам нямам търпение просто
благодаря за отговора

# 693
  • Мнения: 13
Днес изпратиха част от поръчките от 15, има време ще изпратят и другите

natalipp  най-вероятно това са ти потвърдителни мейли за приета поръчка! Другите са от laredoute@dhl.com и съдържат тракинг номер и линк  Peace
добре мерси много

# 694
  • София...........
  • Мнения: 957
Някой наясно ли е дали може да се върне поръчка обратно по DHL или трябва да я приема и след това да ходя да я давам да я пращат към Франция?

Благодаря   bouquet

# 695
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
знаете ли за колко време пристигат доставките на ларедут?
моята е отбелязана вече в будапеща?

# 696
  • Мнения: 25
знаете ли за колко време пристигат доставките на ларедут?
моята е отбелязана вече в будапеща?

Би трябвало във вторник да е при теб вече.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Някой наясно ли е дали може да се върне поръчка обратно по DHL или трябва да я приема и след това да ходя да я давам да я пращат към Франция?

Благодаря   bouquet

Сигурно можеш да я върнеш с ДЧЛ, но ще е твърде скъпо. newsm78

# 698
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
знаете ли за колко време пристигат доставките на ларедут?
моята е отбелязана вече в будапеща?

Би трябвало във вторник да е при теб вече.

дано!
благодаря!

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Някой наясно ли е дали може да се върне поръчка обратно по DHL или трябва да я приема и след това да ходя да я давам да я пращат към Франция?

Благодаря   bouquet
Не е нужно да я приемаш,но каква е причината да искаш да я върнеш?Ако е грешка на Ларедут им пиши мейл ,а в офиса на DHL просто откажи пратката ,те ще я върнат  Peace

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 08:02 от Veni76

# 700
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Някой наясно ли е дали може да се върне поръчка обратно по DHL или трябва да я приема и след това да ходя да я давам да я пращат към Франция?

Благодаря   bouquet
Не е нужно да я приемаш,но каква е причината да искаш да я върнеш?Ако е грешка на Ларедут им пиши мейл ,а в офиса на DHL просто откажи пратката ,те ще я върнат  Peace

Ако има грешка от Ларедут, как ще разбере без да приеме поръчката? Ако просто откаже поръчката мисля , че трябва да си поеме пощенските разходи.

# 701
  • Мнения: 4 406
споредо Общите условия на ДХЛ, връщаните пратки са за сметка на Подателя. Ако куриерът не успее да ти предаде пратката, ДХЛ ще направи разумни усилия да убеди Ла Редут да си платят връщането. Ако ЛР откажат, пратката става собственост на ДХЛ и продажбата на съдържанието й покрива вече направените по транспортирането разходи.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 296
Хич не ми харесват новите идейки, дето ви се прокрадват в тарикатските душици!  Stop
Ей, няма угодия, като не мислите като поръчвате, сега почвате номерца да въртите, това не ви е пощата, да не си вземете поръчката, щото не ви изнася....
Да не се чудим после защо DHL така,а  пък Лр иначе.... ooooh!
Аз пък ще взема да им пиша, че да си  имат едно наум заради такива като вас! Naughty

# 703
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Хич не ми харесват новите идейки, дето ви се прокрадват в тарикатските душици!  Stop
Ей, няма угодия, като не мислите като поръчвате, сега почвате номерца да въртите, това не ви е пощата, да не си вземете поръчката, щото не ви изнася....
Да не се чудим после защо DHL така,а  пък Лр иначе.... ooooh!
Аз пък ще взема да им пиша, че да си  имат едно наум заради такива като вас! Naughty

подкрепям!
има възможност и при недообмислена поръчка тук да се реши проблема- темата за размяна, продавалника или за подаръци. 

# 704
  • София...........
  • Мнения: 957
Понеже много ви се развихриха фантазиите ще обясна каква е случката пък може да дадете някоя добра идея Wink
Имах поръчка от 03.12, която все още не съм получила (имах още 5 от същата дата дойдоха на 22.12) и миналата седмица писах на франсетата. Те ми изпратиха бланка за изгубена поръчка и казаха все пак да изчакам до края на седмицата. В понеделник им пратих бланката попълнена с молба да ми пратят артикулите отново ако са налични ако ли не тогава възстановяване на парите. И във вторник ми се появи в суивито поръчката отново като пишеше предварително платено Wink Всичко до тук е супер, но вчера вечерта в пощата намерих от пощата бележка за колет (няма от къде да чакам колет) и предполагам, че е този. В случая трябва едната пратка да я върна на франсетата Wink и затова се чудя как да го сътворя .
Давайте идеи?

Общи условия

Активация на акаунт