D H L

  • 57 475
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз да се включа към получилите днес писмо с номер за проследяване за поръчка от 15.01. Също така да похваля куриер. Офисите на DHL в провинцията (Русе )не работят в събота до колкото знам, проверявала съм. Огромно беше щастието ми когато сутринта ми звънна куриер, за да пита ще бъда ли на адреса до обяд, за да ми достави пратката. Много съм щастлива и доволна от поръчаните неща, както и от това, че куриера в този сняг свърши работата си!

# 676
  • Мнения: 1 501
Информацията на бг страницата на DHL и на двете поръчки, за които имам номер за проследяване, е подробна и се обновява на ден поне 2 пъти. Пробвах да се регистрирам за sms известяване, но нещо не се получава или ако съм го направила - никъде нямам потвърждение. Затова направо звъннах в офиса им и си поръчах пратките ми да не ги пращат до адрес, а да ме известяват и аз да си ги взимам от тях. Бяха много любезни, но разбираемо - пестя им едно разкарване Laughing Малко ме е яд, че не мога да се възползвам от услугите им нацяло и да ми връчат пратките на вратата, но .... на адреса ми няма никой през работното им време...

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 880
Ма къде го този сняг, в Пловдив само гаден дъжд. SadИ да не е спам - и аз чакам поръчка от 15.01, нямам дори и мейл за проследяване, ама ще дойде, къде ще ходи.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 232
Здравейте пуснах поръчка от ларедут вчера и днес вече ми е на 4 стъпка имам и имейл с номер но на сайта на DHL нищо не ми излиза с този номер - дали е твърде рано за проверка  newsm78

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Момичета, възможно ли е поръчка от 15.01 още да не се появява в сайта на DHL?
Това значи ли, че е пусната по пощата?
Имам втори ред в суивито от 3-4 дни...

Colis nº 20110195920311

Не мога да го намеря никъде  Confused 
7140617013 - това ти е номера на пратката  Peace
Може ли някой да ми каже, къде да гледам за този втори ред Praynig А иначе поръчката ми е от 15.01. и с никакъв номер не я намирам. Махах цифри.... и пак нищо.
Colis nº 20110195923370
Възможно ли е да дойде по пощата?
7140613104 - ето твоята  Hug

# 680
  • Мнения: 501
Днес подновяват ли информацията  Thinking .Вчера в 14 часа ми е отпътувала пратката от Будапеща и от тогава подновяване няма .... Вече нямам търпение да стане пнеделник  Party

# 681
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Моята прословута поръчка от 10.01.11 с  номер 20110105823967 не мога да я намеря никъде. От Ларедут казаха, да чакам. Но вече ми идва втората, а тази  - не мога да я оправя в сайта на DHL. Някой може ли да ми каже да не би да бъркам някъде?

# 682
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Днес подновяват ли информацията  Thinking .Вчера в 14 часа ми е отпътувала пратката от Будапеща и от тогава подновяване няма .... Вече нямам търпение да стане пнеделник  Party
Няма какво да обновяват ,пратката ти в понеделник ще пристигне в БГ и тогава ще се обнови инфото  Peace
Моята прословута поръчка от 10.01.11 с  номер 20110105823967 не мога да я намеря никъде. От Ларедут казаха, да чакам. Но вече ми идва втората, а тази  - не мога да я оправя в сайта на DHL. Някой може ли да ми каже да не би да бъркам някъде?
Не е пусната още ,а може и по пощата да дойде  Peace

# 683
  • Мнения: 501
Ехееее как чак в понеделник  Shocked ,аз се надявах в понеделник да е при мен. До сега не съм улучвала събота и неделя,но от будапеща до софия са си пристигали за 1 ден ...

# 684
  • Испания
  • Мнения: 206
Усилено работят и днес,имам четири пратки от 14 и 17.01,които са тръгнали днес,имам мейли  Peace и в сайта ги има  Hug
zruncho,и моята предишната ,събота и неделя изкара в Будапеща,в понеделник беше в софия,
вторник си я получих  Naughty

# 685
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
И аз чакам няколко пратки от Ларедут.
Първата пристигна,но много трудно са открили получателят,което ме наведе на мисълта,че има проблем.Затова проследих останалите и открих при проследяването 2 грешни адреса.Като казвам грешни-изцяло сбъркан града на получаване.
Обадих се на националния телефон на DHL и оттам намерих телефона на местния офис и поправихме адресите.
И установих,че това което съм попълнила в сайта при пускането на поръчката,го няма изобщо на фактурите,получени на имейла.
Тоест-има само моето име и улицата,без блок,апартамент и етаж.
От 6 поръчки-3 са объркани.
Сами си следете поръчките и ако трябва питайте по телефона-може да стоят в някой офис и да отлежават.

# 686
  • Мнения: 13
момичета и аз имам нужда от малко помощ.не мога да разбера как става тая работа  с получаване на номера от дчл и това си е.цял ден се мъча и не става ако може нчкой да ми помогне.мерси

# 687
  • София
  • Мнения: 57
момичета и аз имам нужда от малко помощ.не мога да разбера как става тая работа  с получаване на номера от дчл и това си е.цял ден се мъча и не става ако може нчкой да ми помогне.мерси
ларедут ще ти пратят на мейла когато ти е изпратена поръчката !


nistiv от коя дата ти е поръчката ?

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 16:56 от @nni

# 688
  • Варна
  • Мнения: 232
Моя е Colis nº 20110210459278 моля някой ако може да го провери   bouquet в имейла от ларедут имам др номер n°20110210618953  newsm78
от 21.01

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 17:32 от nistiv

# 689
  • Мнения: 13
момичета и аз имам нужда от малко помощ.не мога да разбера как става тая работа  с получаване на номера от дчл и това си е.цял ден се мъча и не става ако може нчкой да ми помогне.мерси
ларедут ще ти пратят на мейла когато ти е изпратена поръчката !


nistiv от коя дата ти е поръчката ?

имам имейл за двете че са изпратени това са номерата ако може някой да провери.мерсиColis nº 20110210518606  и Colis nº 20110210756817

Общи условия

Активация на акаунт