D H L - 2

  • 43 930
  • 744
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 296
Национален телефон на  DHL - 0700 17 700

Като направите поръчка в Laredoute.ft  би трябвало да получите мейл с номер на товарителницата, с който да можете да проследите пратката си в сайта наDHL. Този мейл се получава до няколко дни след поръчката, когато пратката е предадена от търговеца на куриер. Все още не всички клиенти получават такъв мейл...
Това, че поръчката Ви е фактурирана не означава, че е изпратена!
Реално може да се проследи едва няколко дни след фактурирането.
Затова, вместо да се притеснявате излишно предварително, просто изчакайте мейла с тракинг номера.
Ако не откриете своята поръчка в DHL има вероятност тя да пристигне по пощата, затова проверете и там.
Сайтът на DHL-USA, където се въвежда Colis № от поръчката Ви - http://track.dhl-usa.com/TrackByRef.asp?nav=TrackByRef

Сайтът на DHL-BG - http://www.dhl.bg/bg.html , в който се проследява поръчката по номер на товарителницата.

Можете да проверявате пратките чрез сайта на DHL - USA- http://track.dhl-usa.com/TrackByRef.asp?nav=TrackByRef

В полето Reference въведете Colis№ без първите 4 цифри
Colis№ се вижда в детайлите на поръчката си - Suivre mes commandes

В полето Destination Postal Code въведете и пощенския си код с 0 отпред, т.е. ако пощенският ви код е 1505, в полето попълвате 01505.

Начин за проследяване  в българския сайт на DHL от този линк - Проследяване по референция на Изпращача


Въвеждате Colis№ от Suivre mes commandes]Suivre mes Commandes[/url]  в полето Референтен номер на изпращача.
От падащото меню От дата избирате датата на поръчката, Направление на пратката - България и след това натискате Проследяване .
По този начин излизат повече поръчки, не само Вашата...

Ако до два-три дни след пристигането на пратката в България не сте я получили или при проследяването в полето за информация изпише "Address information needed; contact DHL Customer Service.", тогава се обадете в DHL и потърсете пратката си по име на получателя.

Известяване с @-mail или SMS  при пристигнала в България поръчка

Информация относно получаването на поръчките от Ларедут

Първа тема

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 13:06 от Evа

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добро утро!

Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред. В сайтовете проверявах, но не ми дава никаква информация, а нямам и мейл с номер на товарителницата за които говорихте. Някой може ли да пробва да ми я издири? Номер колис е 20110195927480 .  Тази от ДЧЛ , каза че не я отчита системата и още сигурно не им е предадена, а на мен пък ми се струва , че нещо дамата не провяри както трябва, като мен сигурно.

п.п. Евка, много благодаря за отделеното внимание на ЛС. Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
В сайта е отбелязано , а и са ми пратили писма, че поръчките ми от 12 и 13 са в куриер. Да видим кога ще дойде. Много неудобно така без час.

# 3
  • Мнения: 11 607
Добро утро!

Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред. В сайтовете проверявах, но не ми дава никаква информация, а нямам и мейл с номер на товарителницата за които говорихте. Някой може ли да пробва да ми я издири? Номер колис е 20110195927480 .  Тази от ДЧЛ , каза че не я отчита системата и още сигурно не им е предадена, а на мен пък ми се струва , че нещо дамата не провяри както трябва, като мен сигурно.

От 15-ти също имам като теб втори ред, но я няма още в ДЧЛ.....Направило ми е впечатление,че някъде 2 дни след като излезе втория ред тогава вече трябва да си търсим евентуално пратката в ДЧЛ.....От 15-ти може би или днес около 12ч. ще има инфо, или надвечер към 17ч.

Еве, добре си систематизирала информацията, дано повече хора да я прочетат! Благодаря!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Добро утро!

Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред. В сайтовете проверявах, но не ми дава никаква информация, а нямам и мейл с номер на товарителницата за които говорихте. Някой може ли да пробва да ми я издири? Номер колис е 20110195927480 .  Тази от ДЧЛ , каза че не я отчита системата и още сигурно не им е предадена, а на мен пък ми се струва , че нещо дамата не провяри както трябва, като мен сигурно.

п.п. Евка, много благодаря за отделеното внимание на ЛС. Hug
Не е пусната все още  Peace

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ясно, значи наистина е така, благодаря за отговорите. Ще проверя края на седмицата пак по телефона.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 773
На мен ми донесоха единия пакет само. Звъннах да питам за втория, момичето каза , че е отбелязано за 2 бр. в куриера. Чакам уж обаждане.Само да не са го запиляли някъде.

# 7
  • Мнения: 91
И аз чакам куриера с поръчката ми от 12ти.Пратиха ми и СМС.
Другата от 13ти май и тя е пристигнала,но инфото още не е обновено в сайта им,та немога да проверя  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 142
Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред.

И аз съм, като теб вече взех да си мисля, че е пратена по пощата. Въпроса е да дойде, пък когато стане.
Благодаря за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 501
С толкова много пратки и те се пообъркаха вече Simple Smile Моята от петък на обяд си стои със статус Пратката е отпътувала от разпределителния център в BUDAPEST - HUNGARY .
Няма за какво да се притесняваме,рано или късно,ще дойдат  Peace с това постоянно проверяване и мислене къде ли е,кога ще дойде,се объркваме още повече.

# 10
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Добро утро!

Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред. В сайтовете проверявах, но не ми дава никаква информация, а нямам и мейл с номер на товарителницата за които говорихте. Някой може ли да пробва да ми я издири? Номер колис е 20110195927480 .  Тази от ДЧЛ , каза че не я отчита системата и още сигурно не им е предадена, а на мен пък ми се струва , че нещо дамата не провяри както трябва, като мен сигурно.

п.п. Евка, много благодаря за отделеното внимание на ЛС. Hug
Тръгнала ти е пратката днес сутринта.
И как го решавате това, че хората които работят в системата проверяват по-зле от нас...

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Добро утро!

Преди минути звънях в ДЧЛ , да попитам за информация относно поръчката ми от 15.01. има я в суивито, има и втори ред. В сайтовете проверявах, но не ми дава никаква информация, а нямам и мейл с номер на товарителницата за които говорихте. Някой може ли да пробва да ми я издири? Номер колис е 20110195927480 .  Тази от ДЧЛ , каза че не я отчита системата и още сигурно не им е предадена, а на мен пък ми се струва , че нещо дамата не провяри както трябва, като мен сигурно.

п.п. Евка, много благодаря за отделеното внимание на ЛС. Hug
Тръгнала ти е пратката днес сутринта.
И как го решавате това, че хората които работят в системата проверяват по-зле от нас...
Сега вече излиза в системата -тов.7140620841  Peace

# 12
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
С толкова много пратки и те се пообъркаха вече Simple Smile Моята от петък на обяд си стои със статус Пратката е отпътувала от разпределителния център в BUDAPEST - HUNGARY .
Няма за какво да се притесняваме,рано или късно,ще дойдат  Peace с това постоянно проверяване и мислене къде ли е,кога ще дойде,се объркваме още повече.


И моята - обадих се в ДЧЛ чакат днес камиона и утре ще ги доставят пратките. Peace

# 13
  • Мнения: 189
.Здравейте, досега винаги съм си получавала нещата по пощата.Този път се чудя newsm78 Поръчката ми е от 17.01.2011, факрурирана на 21-ви. Ако някой може да ми помогне с проверката в ДЧЛ, защото на мен нищо не ми излиза. Колис  ми е 20110215933539

Мерси предварително

# 14
  • Мнения: 11 607
.Здравейте, досега винаги съм си получавала нещата по пощата.Този път се чудя newsm78 Поръчката ми е от 17.01.2011, факрурирана на 21-ви. Ако някой може да ми помогне с проверката в ДЧЛ, защото на мен нищо не ми излиза. Колис  ми е 20110215933539

Мерси предварително

Рано е още за дата 17-ти, днес тръгват с дата 15-ти......Момичета, имайте търпение!

Общи условия

Активация на акаунт