D H L - 2

  • 43 964
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ала - Бала, не съм казала, че проверява по- зле от мен...,а че сигурно провери колкото мен , има разлика мисля  Peace Има и причина да го мисля. Wink  Ако мислех, че са по- зле от мен, нямаше да звъня. Освен това съм много доволна от отношението им по принцип.

Просто ми се стори много дълго време да не излиза пратката и да не може и при тях да се види. Не бързам по принцип и знам, че по намаленията нещата се случват по- бавно. Peace

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Аз чакам три поръчки като най- ранната е от 19.01 Явно вече се поутежни положението и започнаха малко по- късно да пристигат.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Защо не ми показва никакво движение от петък вечер http://www.dhl.bg/content/bg/bg/express/tracking.shtml?brand=DHL … =7140611903%0D%0A  рабирам че бавно става,че уикенда не се отразява,но чак пък толкова-вече е пон. следобед
Пратката ти на 22.01 е тръгнала за Будапеща  Peace
Всички пратки на ЛР пътуват със КАМИОН.Понякога се случва да се изтърве някоя и да пътува със самолет,но принципно са сухопътни доставки  Peace

# 33
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Защо не ми показва никакво движение от петък вечер http://www.dhl.bg/content/bg/bg/express/tracking.shtml?brand=DHL … =7140611903%0D%0A  рабирам че бавно става,че уикенда не се отразява,но чак пък толкова-вече е пон. следобед
Пратката ти на 22.01 е тръгнала за Будапеща  Peace


при мен положението е същото. Вени, ти от къде виждаш, че на 22-ри е тръгнала за Будапеща, като последно е отразено Айдховен?

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 795
То това и аз си го виждам,друг ми беше въпроса...къде е сега?

# 35
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Днес получих смс от DHL че пратката ми от 15.01 била в Сф, но в сайта им не я намирам. Може ли да ми помогнете
 
Colis nº 20110205650520 en cours de traitement le 20/01/2011
Livraison prévue à votre Domicile

# 36
  • София
  • Мнения: 57
Днес получих смс от DHL че пратката ми от 15.01 била в Сф, но в сайта им не я намирам. Може ли да ми помогнете
 
Colis nº 20110205650520 en cours de traitement le 20/01/2011
Livraison prévue à votre Domicile

ако си получила смс то трябва да си се регистрирала и да имаш номер на товарителница  newsm78
тази пратка която си посочила все още не е изпратена
Да ви кажа само, че от DHL казаха, че порадо ОГРОМНИЯ брой пратки не успяват да разпределят всички навреме, така, че може да се получи забавяне от един ден с доставката на адрес. След като статуса в системата е "предадена на куриер " тогава се получава.

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 16:07 от @nni

# 37
  • Мнения: 11 607
Днес получих смс от DHL че пратката ми от 15.01 била в Сф, но в сайта им не я намирам. Може ли да ми помогнете
 
Colis nº 20110205650520 en cours de traitement le 20/01/2011
Livraison prévue à votre Domicile


Това Колис Номера след получаването на фактурата в пдф формат ли е? Според мен от 15-ти все още не са в София пратките........

# 38
  • София
  • Мнения: 1 027
   Днес получих 2 пратки от 12-ти. Бях се регистрирала за смс, но нямам, а куриера дойде. Получих и пратка от 7-ми по пощата.

# 39
  • София/Център
  • Мнения: 136
Надявам се да помогна на някой, но може и да си е получил бележката за пощата, днес в нащия клон 1202 видях поръчка от ЛР (на 2ет., 15гише) , ако не се лъжа на получателя и двете имена започваха с буквата Л, но може и да не съм видяла добре..

# 40
  • Мнения: 3 453
  И аз получих една от 12ти. От 13,14ти чакам , пътуват и двете.

# 41
  • Мнения: 787
момичета,най-после се успокоих.пратката ми от 7.01. за кято ни вест,ни кост днес си я взех от пощата,ура.така ,че не се притеснявайте.аз не чаках изобщо,отидох директно в пощата.успех на вички

# 42
  • Мнения: 49
Аз чакам три поръчки като най- ранната е от 19.01 Явно вече се поутежни положението и започнаха малко по- късно да пристигат.
На мен ми прави впечатление, че при някой от артикулите пише Livre sous 4 jours. Това не означава ли, че продуктът ще е наличен след 4 дни. Може би освен многото поръчки и това оказва влияние. Трябва да имаме търпение.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
То това и аз си го виждам,друг ми беше въпроса...къде е сега?
Не е пристигнала в Будапеща още ,за това няма ново инфо  Peace

# 44
  • Мнения: 277
Момичета ,а на мен все ми  показва получена е информация за пратката и толкова нищо повече и това на 2-3 пратки.Ето един колис номер ако някой може да ми помогне 0176253045 .Товарителница номер 7140459675.

Общи условия

Активация на акаунт