D H L - 2

  • 43 963
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
.Здравейте, досега винаги съм си получавала нещата по пощата.Този път се чудя newsm78 Поръчката ми е от 17.01.2011, факрурирана на 21-ви. Ако някой може да ми помогне с проверката в ДЧЛ, защото на мен нищо не ми излиза. Колис  ми е 20110215933539

Мерси предварително
Все още не е пусната  Peace Малко по-късно пак ще пробвам  Hug

# 16
  • Мнения: 15
може ли малко помощ,звънях до DHL,но никой не ми вдига,поръчката ми е пристигнала в София в петък и все още не ми е доставена имате ли някой на представа защо се получава така?

# 17
  • Мнения: 11
да, и моята е от петък в София и казаха, че днес ще ми я доставят, въпреки, че не е отбелязано, че е предадена на куриер

# 18
  • Мнения: 15
да, и моята е от петък в София и казаха, че днес ще ми я доставят, въпреки, че не е отбелязано, че е предадена на куриер
и мойта непише  да е предадена на куриер дано да пристигнат и мойте

# 19
  • София
  • Мнения: 57
Доставки се правят в рамките на работния ден! Информацията в сайте се обновява по-бавно!

# 20
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
може ли малко помощ,звънях до DHL,но никой не ми вдига,поръчката ми е пристигнала в София в петък и все още не ми е доставена имате ли някой на представа защо се получава така?
Звънни пак, не може да не ти вдигнат. Може да си за днес за доставка, може да е непълен адреса...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Само да информирам, че поръчката ми от 07.01, която не ми излизаше в сайта на ДЧЛ, днес пристигна по пощата Peace Ако нещо ви се губи, проверете и там! Явно не всичко се изпраща по куриер, аз си мисля, че причината , поради която моята поръчка е пусната по пощата е ,че беше много малка като обем - само 2 дрешки!

# 22
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Само да информирам, че поръчката ми от 07.01, която не ми излизаше в сайта на ДЧЛ, днес пристигна по пощата Peace Ако нещо ви се губи, проверете и там! Явно не всичко се изпраща по куриер, аз си мисля, че причината , поради която моята поръчка е пусната по пощата е ,че беше много малка като обем - само 2 дрешки!
Не зависи от обема, а от нещо друго вероятно...днес си взех две дрешки от DHL

# 23
  • Мнения: 11 607
Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 795
Защо не ми показва никакво движение от петък вечер http://www.dhl.bg/content/bg/bg/express/tracking.shtml?brand=DHL … =7140611903%0D%0A  рабирам че бавно става,че уикенда не се отразява,но чак пък толкова-вече е пон. следобед

# 25
  • Мнения: 25
Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

 Shocked

То това добре за камиона, но пратките идват със самолет до тук.

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

къде точно го пише в сайта, че не мога да се ориентирам? newsm78

# 27
  • Мнения: 11 607
Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

 Shocked

То това добре за камиона, но пратките идват със самолет до тук.

Е, добре де, грешка моя, то аз никога не съм знаела как се транспортират(а и не ме е и вълнувало)......Ще знам вече...Важното е, че са тук вече и има раздвижване по въпроса......

Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

къде точно го пише в сайта, че не мога да се ориентирам? newsm78

Къде е отразено.....Ами до обяд пратките бяха със статус, че са тръгнали от Унгария и нямаше инфо,че са пристигнали тук......А вече статуса на поръчките са - Пратката е пристигнала в разпределителния център в SOFIA - BULGARIA от 12,54ч.


Защо не ми показва никакво движение от петък вечер http://www.dhl.bg/content/bg/bg/express/tracking.shtml?brand=DHL … =7140611903%0D%0A  рабирам че бавно става,че уикенда не се отразява,но чак пък толкова-вече е пон. следобед

Ще се радвижат, няма страшно....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

 Shocked

То това добре за камиона, но пратките идват със самолет до тук.

Само тези под 2 кг.  Wink

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 740

Камиона на ДЧЛ е в България вече, отразено е в сайта им вече, дано се притесняваме по-малко сега......

къде точно го пише в сайта, че не мога да се ориентирам? newsm78

Къде е отразено.....Ами до обяд пратките бяха със статус, че са тръгнали от Унгария и нямаше инфо,че са пристигнали тук......А вече статуса на поръчките са - Пратката е пристигнала в разпределителния център в SOFIA - BULGARIA от 12,54ч.



благодаря ти   bouquet Мислех, че има нещо като новини. Моята пратка стои няколко дни в Холандия. След Холандия отиват в Унгария ли пратките или не всеки път е еднакъв маршрута на пратките?

Общи условия

Активация на акаунт