D H L - 2

  • 43 965
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Момичета ,а на мен все ми  показва получена е информация за пратката и толкова нищо повече и това на 2-3 пратки.Ето един колис номер ако някой може да ми помогне 0176253045 .Товарителница номер 7140459675.

Не се притеснявай, скоро видях за една поръчка само с 2 реда - 1 ред - получена е информация за пратката Лил и 2 ред - Получена е пратката в София, България.........И това се случва! Може би още не са актуализирали инфото в сайта......

# 46
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
разбрах къде е ключа от мазето Whistling. Да регистрирах се за смс известяване и днес в 14:30 часа получих смс за поръчката ми от 15.01. Но явно това известяване е когато пратката е предадена на куриера, защото сега си погледнах и вече има инфо в сайта, че пратката е в Лил и се надявам до края на седмицата да дойде  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 501
Защо не ми позволява да се регистрирам за смс известяване? Пиша всичко както си му е реда,но като натисна бутона готово,ми излиза прозорец в който пише "моля изберете начин на известяване" избирах го 100 пъти,но не и не ....

# 48
  • Испания
  • Мнения: 206
zruncho,а въведе ли начин на известяване-едно прозорче с падащо меню-избираш начина с СМС или имейл  Peace

# 49
  • Мнения: 501
zruncho,а въведе ли начин на известяване-едно прозорче с падащо меню-избираш начина с СМС или имейл  Peace
Да,сигурно 20 пъти пробвах,пробвах и с мейл,но и там нямах успех.Не ми е толкова наложително,но и на предишни поръчки съм пробвала и пак не ставаше.  Crossing Arms

# 50
  • Испания
  • Мнения: 206
А горе в прозорчетата чекна ли едно от всичките,може и няколко,аз отбелязвам това "Пратката се намира в куриер, който ще посети адреса на Получателя" -би трябвало да стане  newsm78
   

# 51
  • София
  • Мнения: 1 027
   Първо натискаш добави номер и тогава готово.

# 52
  • Мнения: 501
   Първо натискаш добави номер и тогава готово.
Благодаря,точно това пропусках  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 108
Аз чакам три поръчки като най- ранната е от 19.01 Явно вече се поутежни положението и започнаха малко по- късно да пристигат.
На мен ми прави впечатление, че при някой от артикулите пише Livre sous 4 jours. Това не означава ли, че продуктът ще е наличен след 4 дни. Може би освен многото поръчки и това оказва влияние. Трябва да имаме търпение.
Карла  много си права, ама няма кой да чете след колко време ще му е наличен поръчания продукт, когато си прави поръчката. На някой пише 24ч (не и в момента по намалението), 48ч, 72ч, 4дни, 5 дни, 3 седмици.... Еми каквито артикули сме си избрали със съответния срок на наличност за да се приготвят, след толкова време ще се обработи поръчката и съответно тръгне.
Няма как да тръгне поръчка след 24 или 48 часа, при положение, че има поръчани артикули които ще са налични след 4 или 5 дни или 3 седмици.
Извинявам се за дългия пост, но се надявам вече преди да кажете не ми се вижда пратката в DHL, която пуснах вчера или онзи ден, да си спомните какво ви е пишело докато сте си слагали нещата в кошницата.
В моята поръчка която пуснах на 13.01 с Colis nº от 14/01/2011 срока ми беше 72 часа на наличност на артикулите. Ами хората са си го спазили от всякъде този срок, тъй като на 19.01 в 11:07 e получена информация за пратката в LILLE – FRANCE. А днес вече е пристигнала в София и утре ще ми я достави куриер.
Желая на всички успешно получаване на поръчките.  

# 54
  • Мнения: X
fishi_fishi, а при проследяването пише ли ти, че е в София? Моята поръчка е от същия ден и също е получена информация за пратката в LILLE – FRANCE на 19.01 в 11:07, но за съжаление само този статус е видим при проследяването. Чудя се дали нещо са забравили да маркират или все още поръчката ми от тогава не е тръгнала newsm78 За сега не ми се иска да звъня и да разпитвам какво става, но май ще се наложи ако тази седмица не я доставят Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 108
fishi_fishi, а при проследяването пише ли ти, че е в София? Моята поръчка е от същия ден и също е получена информация за пратката в LILLE – FRANCE на 19.01 в 11:07, но за съжаление само този статус е видим при проследяването. Чудя се дали нещо са забравили да маркират или все още поръчката ми от тогава не е тръгнала newsm78 За сега не ми се иска да звъня и да разпитвам какво става, но май ще се наложи ако тази седмица не я доставят Sad
Да Leily пише ми, че днес е пристигнала в София, а аз им звънях днес да помоля да ми доставят на служебния адрес пратката. Любезни както винаги си отбелязаха промяната и утре ще ми я достави куриера.
Мисля, че е най добре да им звъннеш и да питаш по номера на товарителницата къде ти е всъщност пратката, недей да чакаш чак до края на седмицата.

# 56
  • Мнения: 11 607
Защо не ми показва никакво движение от петък вечер http://www.dhl.bg/content/bg/bg/express/tracking.shtml?brand=DHL … =7140611903%0D%0A  рабирам че бавно става,че уикенда не се отразява,но чак пък толкова-вече е пон. следобед
Пратката ти на 22.01 е тръгнала за Будапеща  Peace


при мен положението е същото. Вени, ти от къде виждаш, че на 22-ри е тръгнала за Будапеща, като последно е отразено Айдховен?

Е.....пратките вече би трябвало да са  в Будапеща, пристигнали тази вечер малко след 21ч.,  няма страшно пътуват........Спокойно, ще дойдат! Ще постоят малко повече в Будапеща и после с нови сили към София.......

# 57
  • Мнения: 277
fishi_fishi, а при проследяването пише ли ти, че е в София? Моята поръчка е от същия ден и също е получена информация за пратката в LILLE – FRANCE на 19.01 в 11:07, но за съжаление само този статус е видим при проследяването. Чудя се дали нещо са забравили да маркират или все още поръчката ми от тогава не е тръгнала newsm78 За сега не ми се иска да звъня и да разпитвам какво става, но май ще се наложи ако тази седмица не я доставят Sad
Да Leily пише ми, че днес е пристигнала в София, а аз им звънях днес да помоля да ми доставят на служебния адрес пратката. Любезни както винаги си отбелязаха промяната и утре ще ми я достави куриера.
Мисля, че е най добре да им звъннеш и да питаш по номера на товарителницата къде ти е всъщност пратката, недей да чакаш чак до края на седмицата.Днес им се обаждах два пъти,казаха че виждат каквото и аз.
Моята ситуация е същата като твоята от 19.01  

# 58
  • Мнения: 0
Офф, нещо не мога да си оправя, уж правя всичко както трябва и пак нищо не ми показва. Това ми е Colis nº 20110211085304. Моля, някой разбиращ да помогне !  Praynig Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 108
Офф, нещо не мога да си оправя, уж правя всичко както трябва и пак нищо не ми показва. Това ми е Colis nº 20110211085304. Моля, някой разбиращ да помогне !  Praynig Peace
Извинявай, но от кога ти е поръчката? Като гледам предполагам, че е от 21.01 - така ли е?
И ако е така прочети няколко поста по-надолу какво написах и ще разбереш как да се ориентираш.

Общи условия

Активация на акаунт