Тема Незабравима (Unutulmaz) 137

  • 21 096
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 2 315
Моля да ме извините,че преводите са малко разпиляни,ако някой има желание може да ги обедини,но днес съм малко неориентирана  #Crazy #Crazy #Crazy след снощното бдение   hahaha hahaha

Рекси и това направих и май гледах да ги подредя хронологично в новата тема. Ама като правя по няколко нещо наведнъж видя ли как те обърках с Розовка.  Hug
Роси,ама и ти днес си по-отнесена от мен,обърка ме с Розичка,а не Розовка  Hug Hug
Е вече съвсем давам на заето  ooooh!  ooooh!  ooooh!. не ми обръщайте внимание. поемам към леглото. Лека вечер момичета.  Hug
Лека нощ, слънчице!  love001

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2
Съжелявам момичета, но тази вечер не можах да се включа в разговорите. Страшно съм уморена от сношното бдение а и днес имах прекалено много работа. Да се надяваме, че утре ще съм по-свободна на работа, че вечерта сме на гости и няма да мога да съм с ВАС. Но в събота съм изцяло на Ваше разположение.

Кесара, ти ми имаш координатите за връзка - относно срещата нали?

Лека нощ от мен МОМЧЕТА  и момичета! smile3507 smile3507 smile3507

# 722
  • Варна
  • Мнения: 475
Моля да ме извините,че преводите са малко разпиляни,ако някой има желание може да ги обедини,но днес съм малко неориентирана  #Crazy #Crazy #Crazy след снощното бдение   hahaha hahaha

Рекси и това направих и май гледах да ги подредя хронологично в новата тема. Ама като правя по няколко нещо наведнъж видя ли как те обърках с Розовка.  Hug
Роси,ама и ти днес си по-отнесена от мен,обърка ме с Розичка,а не Розовка  Hug Hug
Е вече съвсем давам на заето  ooooh!  ooooh!  ooooh!. не ми обръщайте внимание. поемам към леглото. Лека вечер момичета.  Hug
Лека нощ, слънчице!  love001
лека и спокойна мила

# 723
  • София
  • Мнения: 832
Роси,Вени,лека нощ  Hug

# 724
  • Варна
  • Мнения: 475
Съжелявам момичета, но тази вечер не можах да се включа в разговорите. Страшно съм уморена от сношното бдение а и днес имах прекалено много работа. Да се надяваме, че утре ще съм по-свободна на работа, че вечерта сме на гости и няма да мога да съм с ВАС. Но в събота съм изцяло на Ваше разположение.

Кесара, ти ми имаш координатите за връзка - относно срещата нали?

Лека нощ от мен МОМЧЕТА  и момичета! smile3507 smile3507 smile3507
да ще си пишем на скайпа

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2
Съжелявам момичета, но тази вечер не можах да се включа в разговорите. Страшно съм уморена от сношното бдение а и днес имах прекалено много работа. Да се надяваме, че утре ще съм по-свободна на работа, че вечерта сме на гости и няма да мога да съм с ВАС. Но в събота съм изцяло на Ваше разположение.

Кесара, ти ми имаш координатите за връзка - относно срещата нали?

Лека нощ от мен МОМЧЕТА  и момичета! smile3507 smile3507 smile3507
да ще си пишем на скайпа

няма проблем. Отново лека нощ на всички

# 726
  • Мнения: 0
Лека нощ на момичетата поели към леглата! Hug Hug Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 475
Момичета и момче/ Шефа май го няма/!

Балконът е пълен, значи нощната смяна застъпва!

Удоволствие беше и днес да съм с вас! Лека нощ на всички! До утре! newsm46 smile3524 Sleeping
Вени пак рано напускаш

# 728
  • Русе
  • Мнения: 2 315
Момичета и момче/ Шефа май го няма/!

Балконът е пълен, значи нощната смяна застъпва!

Удоволствие беше и днес да съм с вас! Лека нощ на всички! До утре! newsm46 smile3524 Sleeping
Вени пак рано напускаш
Напротив, точно моето време! Grinning Даже закъснях с 15 минути! Къде е Каламици да потвърди?! newsm78

# 729
  • София
  • Мнения: 281
Филмирала съм се на шест.  bouquet Laughing Heart Eyes...с отклонения.....дали са страшни . newsm78 #Crazy...времето ще покаже hahaha Joy hahahaАко ме заняма ....за дълго.Маарийчето ми има телефона. hahaha Joy hahahaДано да има свободни легла....на тихи и спокойни места.Обичам ....силно и ароматно кафе и шоколад.Като идвате ....при мен....няма да ви натежи нали Laughing Laughing Laughing




   ВСЕКИДНЕВИЕ
   
Пакети...кройки...мурафети   
Мечти..и мокри сънища..   
Завити с безброй   надежди.....   
Вълшебници..... орисници   
Писателки ....поети   
Анализи ...сериозни   
Снимки и..... тапети   
Купон...на шест...банкети   
Харун.... Еда и много страст   
Любовна обич..без Арас   
Свободно ....слово   
С дъх на ....рози   
Батутестият....дето ни тормози
Една Мелда...оплетена в лъжа
Една Ниса ...с бухалка в ръка
Джемил...Тюркян.....Ферда
Усмивки......и тъга
Игра ....перфектна и изящна
Целувки.... Обич...и тревоги
Една....... съдба
Един ....живот
Пътека...-Не
А ....Път  широк
Огрян....от нашата дъга
Усмихната  и цветна и красива
Дъга с дъх на пролет ,лято ,есен ,зима.
Докосната от нашите сърца
Отворени и ясни и прекрасни

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 23:31 от bob_99

# 730
  • София
  • Мнения: 281
Момичета и момче/ Шефа май го няма/!

Балконът е пълен, значи нощната смяна застъпва!

Удоволствие беше и днес да съм с вас! Лека нощ на всички! До утре! newsm46 smile3524 Sleeping
Вени пак рано напускаш
Напротив, точно моето време! Grinning Даже закъснях с 15 минути! Къде е Каламици да потвърди?! newsm78

Лека нощ Вени и лирични сънища....утре пак ни зарадвай с хубави стихове smile3525 newsm51 smile3525

# 731
  • Мнения: 11
bob_99     newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

# 732
  • Мнения: 0
Лека нощ и от мен! Hug Hug Hug

# 733
# 734
  • Русе
  • Мнения: 2 315
Боб, изключително всекидневие, според мен! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт