РУСЕнска зима

  • 30 970
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
Привет!!!!Нова сљм в темата,лоша ми е азбуката,липсва ми бг и пиша с босненска азбука.Днес се регистрирах като бременна и сега ми назначиха изследвание.Некои са с направление ,други'не.Знаете ли колко струва за крљвна група,автоантитела,васерман и кетонни тела!?Вие кљде си направихте тези изследвание_

# 46
  • Мнения: 820
Здравейте и от мен и честита нова тема! Честит първи истински сняг!

# 47
  • Мнения: 1 070
Привет!!!!Нова сљм в темата,лоша ми е азбуката,липсва ми бг и пиша с босненска азбука.Днес се регистрирах като бременна и сега ми назначиха изследвание.Некои са с направление ,други'не.Знаете ли колко струва за крљвна група,автоантитела,васерман и кетонни тела!?Вие кљде си направихте тези изследвание_

Кръвна група и васеррман със сигурност се поемат от здравната каса, за другите незнам. Но имай предвид васермана важи 6 месеца и ако го направиш преди 3-ят месец после за родилно пак ще ти го искат. Много тъпо, защото това е хубаво да се прави в началните месеци, защото ако недай си боже някой има такова заболяване може да реши да не ражда детето, извинявам се че звучи гадно, но няма как да го обясня. А после за това че важи 6 месеца е глупаво пак да се прави примерно последният месец.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ох зима в Русе, очарователно е. Дали ще имаме късмета да видим такава зимна приказка  Mr. Green

Хи-хи, внимавай какво си пожелаваш  Laughing

Кога успяхте да изпишете 4 страници....

# 49
  • Мнения: 14
Дими,благодаря ти за подкрепата,и аз знам,че трябва да си удвои теглото,тя по принцип си върви дребничка още от раждането,макар да не е злояда.Но тя и твоята кукличка е мъничка така че мисля че трябва да се успокоя!
OnlyOne,аз не усещам гърдите си празни,напротив,личи си че имам кърма и винаги си пуска,дори и след като се е нахранила Дари.
Браво на Валката,че е пораснал,тя и моята Дари първия месец качи един килограм и после вече по по-малко.Нормално е!
Хайде,мами,лека вечер,вижте колко красиво е навън,а тази сутрин се молехме за сняг!

# 50
  • Мнения: 404
Момичета, да попитам и тук - има ли друг детски пулмолог в Русе освен Дачев?

# 51
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Виж този списък http://www.doktorite.com/rating-list-city_id-16-subject_id-15.html Но и аз само дачев съм чувала. Миналата зима ни се наложи да ходим при някакъв, боже името не помня. Но беше внимателен с детето и назначи много добро лечение.  Rolling Eyes
Адриана, аз си го пожелах. Копнеех за снежна зима и Коледни празници  Mr. Green Ех, защо не ми се сбъдваха така и другите желания  Joy
Лека нощ!!!   bouquet

# 52
  • Мнения: 250
Добро утро!

# 53
  • Мнения: 820
Добро утро и честито на всички с имена Данаил, Даниела ... Да са живи и здрави!

Навън е много красиво, но ужасно непочистено!

# 54
  • Мнения: 404
Благодаря, Pupinka. Ако можеш да кажеш само мястото на кабинета на този доктор, който не помниш, може така да се ориентирам за кого става дума.

# 55
  • Русе
  • Мнения: 659
Честито на именниците днес  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 070
Чочи, честита ти именничка! Да расте едно много щастливо детенце и да ти е жива и здрава! Весело изкарване на празника! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 7
Добро утро:)
Чочиии , честита именичка   bouquet Жива и здрава да е! Весел празник!
Честито и на другите, празнуващи днес   bouquet

# 58
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
m i в Туба ходихме, освен на място да проверите.  Rolling Eyes Сега ми споменаха и за д-р Роберт Шиков, че бил много добър лекар, пак там е.
Честит имен ден на всички празнуващи! Много здраве и прекрасни емоции!
Каква зима, а  Mr. Green И нито една изчистена улица  ooooh!

# 59
  • Русе
  • Мнения: 103
Добро утро Simple Smile

Честита именичка на Чочи   bouquet

Имам въпрос за детските - тези, които са преведени сега, за кой месец са? Глупаво е да питам, но получавам за първи път  Embarassed Ааа, и след като съм подала документите в края на ноември (разбирайте последния ден  Rolling Eyes ) следващият ноември ли се подават пак?

Общи условия

Активация на акаунт