SUPERNATURAL - A Very Supernatural Christmas

  • 21 153
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 436
Добро утро, момичета! Hug

Аз отдавна не съм се мяркала, че вкъщи с двамата мъже не мога да се добера до компа.
А днес съм на работа и колкото и странно да звучи - доволна съм Mr. Green
Добре завърнала се, Импалка  bouquet Наистина липсваше!

Историята става интересна.

# 721
  • Мнения: 292

Мирка благодаря... тази адашка е по-хубава от тази в Здрач Simple Smile))



Oooo, Bella, тя тази ти адашка не само, че е по хубава от тази в Здрач, а ми и като и чуеш акцента (аз малко си падам по англо акцента  smile3544 и ми се подгъват колената, но това е друга тема ...) тотално Ще се влюбиш и ти (не само Самито я).

...
явно тотално съм се побъркала

Бях писала, че само за братята мисля....
и че ще убия Мирка, защото тя ме подлъга да гледам, преди ме бъзикаха, че съм била единствената Девица, която не е гледала СПН (тоест жена която не е виждала братята, си е направо девица, защото нищо не знае - сега го разбрах!!!!

и че вече загубих не само невинността си, но и акъла

хайде да видим дали този път ще успея да го постна Simple Smile))


оЩе след 1ва сериа на сериала, всички губим невинноста си  Thinking. Споко Щот колкото по напредваш .... толкова по разврат става  Mr. Green (а като дойдат и съниЩата, трябва подробно да разказваш  Crazy)

Сонче радвам се да те видя

# 722
  • Мнения: 436
 Heart Eyes Бичито, и аз теб Heart Eyes
Бела и аз много я харесвах и все се надявах, че момчетата ще успеят да спасят Бела и тя ще им стане помощничка, ама не се случи Sad

# 723
  • Мнения: 116

а като дойдат и съниЩата, трябва подробно да разказваш  Crazy)


смея се, защото преди в темата на Здрач само подпитваха

остана ли някоя девствена от СПН

и само аз държах фронта,

но се поддадох

иначе засега сънищата са само кошмари с разни чудовища Simple Smile лошо

 хайде остана ми само една серия от първи сезон

и после ще направя равносметка -

за вас ще е нещо като ретро резюме, ама нищо

# 724
  • Мнения: 200
Добро утро от мен, страхотно кафенце, сладки...ето ви и музика :




Хехехеххе Белс, ще видиш като почнеш втори сезон, колко по-луда ще станеш по братята Simple Smile Как забравих за прекрасният английски акцент на Бела (bichito  Hug ), мога да я слушам поне 6 сезона. Защо така я утрепаха по никое време незнам  Confused Но ще ми е интересно да прочета впечатленията ти, защото ти е в кръвта, да анализираш и резюмираш   bouquet


# 725
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Привет!

Лили, тази клавиатурка...вече наполовината е изгризана и съм на път да се гътна от натравяне с шоколад  Mr. Green


Като стана въпрос тия дни за Лилит, ето малко информация от една книга за шумерската митология, която имам:

Първо две-три встъпителни думи за по-голяма яснота.
Върховното божество в Шумер е Ану, той е от т.нар. Стари богове. За да стане върховен той се е преборил с Алалу, победил го е и го е изместил от първото място.
И историята:
Богът Зу (който бил потомък на Алалу и искал да отмъсти на Ану) откраднал плочките на съдбите от светилището в град Нипур, пазени от Енлил (който пък е син на Ану). Синът на Енлил -Нинурта (т.е. внукът на Ану) успял да победи Зу, използвайки седем вихрушки (в клинописните текстове се казва, че е запалил крилата му), пленил го и го отвел в Нипур. Там той бил съден, признат за виновен и осъден на смърт. В изпълнение на присъдата Нинурта прерязва гърлото му. На релефът, изобразяващ смъртта му, Зу е изобразен с пера.
От тогава у хората се е съхранил страхът от птицеподобни демони, причиняващи беди. Някои от тези демони били наричани "лилу" (което значи "вия" и "нощен"), а тяхната предводителка Лилиту (Лилит) се изобразява като гола крилата богиня с птичи крака. Открити са много текстове с формули и заклинания срещу тези зли духове - предшественици на вещерството - които са се развили през вековете.



Импалкааа, велкоме бак! Hug

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 10:53 от Зимна роза

# 726
  • София
  • Мнения: 6 219
Добро утро  Hug

Говорите си вие тука за сънища ама аз освен лов на чудовища и приятни минути в моргата още нищо, нека го кажем задоволително, не съм сънувала... Ще си умра от срам сама в ъгъла...

# 727
  • Мнения: 3
Аааа, Ванче, аз дори и до моргата не съм припарвала насън Joy  Подсъзнанието ми яко бойкотира AU кендитата ми. Може би няма да повярвате, но и Робуард нема'х шанс да сънувам  Grinning  Обаче усилено наблягам на онагледителните Сами материали. Белс, която показва ненаситност   Grinning ,  ни е изнамерила едни украси за деска ммммммммммм  Обмислям кое да турна - това   или  това 

Ау, Розе, инфото за адашката Лилит  Joy, ми смръзна кръвта. Една приятелка има фобия от човкати и пернати животни и съм й се чудила, но може да има нещо атавистично хм хм  newsm78

Мирка, допълнението към кафенцата ни с бичи под формата на бял костюм е  Heart Eyes  Той и пее добре.

# 728
  • Мнения: 1 775
Само се вясвам набързо да ви поздравя с двама красиви господа. Свирнете Whistling, оп, кликнете, за да ги уголемите Laughing

# 729
  • Мнения: 292
Мирка, допълнението към кафенцата ни с бичи под формата на бял костюм е  Heart Eyes  Той и пее добре.

И как пее самооооо  Blush. А пък ако е на ушеее, оооох мечтииииии

Розе
, това наистина е много интересно, МЕРСИ за инфото .....

Лили, ти хубаво тук зарибяваш с тез украси, ама ако мъжо ги види на компа, Ще ме изкара пред вратата барабар с PC-то (ама и аз имам един мъж .... мечта ).

П.П. айде сега и Стичето така ..... стига уе момичеета ....  Cry

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
[П.П. айде сега и Стичето така ..... стига уе момичеета ....  Cry

 spoko Я дай да си допишем разказчето с теб...

# 731
  • Мнения: 292
[П.П. айде сега и Стичето така ..... стига уе момичеета ....  Cry

 spoko Я дай да си допишем разказчето с теб...

точно на там се бях запътила  Hug

Решена да направи каквото и беше наредено, Стела се обърна към Дийн, сложи ръка на бедрото му и леко я плъзна нагоре. Усети как целия се изпъна като струна и с нежното си гласче го попита:
-На къде сме се запътили?
-Към едно вълшебно място ...... погледна я с премрежен поглед.
Сви от главния път и навлезе навътре в гората. След 5 минути каране по неотъпканите пътеки, заби спирачки. Обърна се към Стела, сграбчи косата и нежно в шепата си я придърпа към него. Усещаше горещия и дъх, който бе така омаен. И точно преди да я целуне, опъна косата и силно назад ....
- Сега ми кажи какво целиш?????

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 15:30 от bichito

# 732
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Стела прехапа устни. Нямаше смисъл да лъже.
Но не побърза да отговори. Искаше й се до остане още малко в близост до лицето му, давейки се в цвета на очите му, които в сумрака изглеждаха влажни и дълбоки. Устните му трептяха гневно. Да можеше да ги целуне...само веднъж...
- Не е хубаво да ме държиш толкова близо до себе си и само да ме гледаш – измърка тя.
- Не отговори на въпроса ми – каза твърдо Дийн и стисна още по-силно косата й.
- Очаквах да си по-нежен – каза Стела, - все пак си Дийн Уинчестър, носят се разни истории за теб...
- Които не те засягат! – отвърна грубо той. – Е, чакам отговор...

# 733
  • Мнения: 116
уф момичета...

седя си аз спокойно на компа и си гледам братятя и изведнъж вратата на хола се отваря

е, казвам ви, направо подскочих

а той мъжът ми си дошъл рано от работа... а той никога не си идва рано

как си е открючил, как е влязъл нищо не съм чула...

ама като се отвори тази врата, щях да изпищя ....

цялата се зачервих от страх... а мъжът ми помисли, че съм се притеснила, защото крия любовник...

не го крия бе - на десктопа ми е
за избор това или това

или дори това

п.с. МНОГО МИ ХАРЕСВА РАЗКАЗЪТ, СТРАХОТНИ СТЕ

# 734
  • Мнения: 3
Ей, Белс, много адреналин си натрупала посред бял ден  Hug   Дескът ти много целомъдрен, ако бях мъжът ти , щях да го одобря с две ръце  Grinning

бичи, хайде няма да дразним  сега пък твоя мъж  с картинки, но ако прочете какви  ги пишеш - "изпънал се бил като струна" хм хм  Mr. Green Joy   Но по-добре да не гледа все пак и дет се вика, да не дърпаме дявола за опашката, пу пу

Стиче, Самито е запаметено  Grinning  в една н а б ъ б в а щ а    папчица   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт